Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    nena1986

    Ivonne

    Cure jeste prijavile tate za gajbu žuje?
    Evo ja upravo jesam, dobije se i slatki paket od podravke za mame 😂😂

    Hahahaha i ja sam danas!! Skoro sam si i pismo napisala… 😂😂😂 Jesi vidjela, rok isporuke, 70 dana, al ajde, neka, čekat ćemo! Šteta što nisam pivski tip, više sam vinski a slatko ne odbijam 😂😂😂💪💪💪


    Nisam vidjela rok isporuke😂😂 bome dosta.
    Ja sam u zg možda će meni doci prije, ajd baš ćemo vidjeti

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    Je, koma je. Bolje je nego prije 9 dana, ali ubija. Tesko se motivirat kad sve tak boli. Ja doma drzim rucnik ispod cica. Rucnik na kaucu. Rucnik na krevetu. Jer ujutro dok se oko 6 probudimo, vec je sve ispod mene mokro. Ne znam uopce kako cu iz kuce izaci.


    Pa ja baš nisam izlazila dok se to nije sredilo i rane sanirale. Prže me sise, stariji govori imaš rane tu😂😂 on bi mi stavio flaster 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ja bih objesila kantice s ledom na sise. Al i to bi me valjda bolilo. Cini mi se da je jedna u boljem stanju. Bolje podnosim dojenje na nju. Druga je ipak vise kaput. Nadam se da ce se i ta pocet oporavljat. Dobro hvata, ali kako da prodje kad je stalno pod opterecenjem, hmmmmm. Jeiiii. 10 dana je proslo, valjda ce sad uskoro nabolje

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    P.s. ja joa uvijek ne mogu sjedit. Imam takav pritisak u crijevima kad sjednwm, sve me strah da ce mi skroz ispast i puknut. Uzasan osjecaj. To stvarno ide pomalo. Al ide. Kak se vi drzite? Jel prosao skok u razvoju? 

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Ja 2 mjeseca nisam mogla sjest s prvim, pucana i rezana i šavova brdo. Ovaj put sam samo pukla i uspjela sam nabrojati 6 vanjskih šavova i sjedim od prvog dana. Puno se bolje osjecam nakon drugog nego nakon prvog poroda. 
    Ragade su mi odvratne a ona se nacivava i po sat i po, svaki podoj obje sise. Ove prve ragade što sam dobila prolaze ali nove je prekjučer napravila i te užasno bole jer su u krug. Oblije me znoj kad ona krene sisat.
    Danas bila patronažna, bezveze 😂😂  najradije bi joj rekla da ne dolazi više. Samo me živcirala, još došla u pol podoja
    Kakvi su vam muževi?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Skok u razvoju prošao, ali zbog vrućina danju traži puno traži sisati, skoro pa svaki sat. Danju odspava ture oko 10, 20 min, ponešto I na nama… 😂 Zato noću, ako zanemarimo skokove u razvoju, spava 3 sata u komadu, budi se za pojest 3x, sve u svemu super! 
    Krino, za još 10 dana će biti još bolje 😉.
    Što se tiče muža, on je super, oporavio se 😂… hahaha nosa je za podrignuti, diže se da je dostavi na hranjenje noću (brže se budi od mene), pere suđe i tako. Ali sin mi je još veća pomoć, zato jer je od njega baš nisam očekivala u tolikoj mjeri. Nosi je kad treba, pričuva dok idem prošetati psa, postavi stol, čisti za sobom itd… 11 god, predpubertetlija sa hrpom nesuvislih mišljenja, ali sa sestricom je naprosto oduševljen. Kako su vaši?

  • Avatar TetaTina123

    TetaTina123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav, malo se ubacujem ali mozda nekome pomognem. Ja sam imala s dojenjem problema na pocetku i ragade i bolove takve da sam i tablete znala piti prije podoja jer mi slabo dolazilo i crno pred ocima. I onda sam otkrila multi mam komprese, jesu skupe ali vrijede svake kune. Mislim da ga ih unutra 12 komada ali mozete prerezati na pola tak da imate duplo, to i luftanje je bilo spas. I jos da vam kazem da krema iz dm-a baleina za bradavice se pokazala najbolja. Najeftinija a super. I jos po preporuci patronazne sam znala prije podoja s ledom oko bradavice da utrne i da tolko ne boli. Mozda nekoj od Vas pomogne. Sretno i uzivajte s bebacima jer prebrzo rastu ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Moj muz je spica. On da moze, on bi i dojio. Nisam nista ocekivala, ali bas mi je velika pomoc i podrska. On premata, kupa maloga, nosi ga i nuna po noci da se ja malo naspavam. Pere sudje, ves… Ma divan je. Multi mam.imam, sve savjete sam probala i ne pomaze mi nista osim vremena koje treba proc. Boli ko vrag, trudim se i nadam da ce stvarno za 10 dana biti jis bolje. Moj malac je super. On samo spava. Po 4-5h u komadu. Jedino ih rasporedi krivo kroz dan 😊 Ali nadam se da ce tako dobar i ostati. Uz jos 100 stvari koje se nadam. Ivonne, ja imam samo 3 vanjska sava, ali pitaj boga koliko unutarnjih . Tako daaaa…nadam se da cu se osposobit kroz 2 tj kad mi muz pocinje radit. Nemrem bez njega nis. Doslovno

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ma bit ćeš bolje za dva tjedna… još uz takvog muža,a za pet. Bilo bi koma da nemaš pomoći, ne bi se mogla oporavljat kako spada, i sve bi išlo stoput sporije. Bravo za tate!!

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    P.s. ja si ne zelim ni pogledat stanje dolje… Nemam hrabrosti. Cekam bar 15 dana da prodje. Chicken…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.