Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Cure jeste prijavile tate za gajbu žuje?
    Evo ja upravo jesam, dobije se i slatki paket od podravke za mame 😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    A ekipica tu ste , nema vas kod nas 😁 joj ne znam ceg da je bojim dojenja ili poroda 😂😅😅😅😅😅 
    Nego kupila sam onaj set za njegu pupka i daj mi recite jel moram jos nesto za previjanje pupka kupit u ljekarni jer ja uopce ne kuzim sta je to sve unutra tj nije mi jasno jel bude unutra ona mjrezica sto srzi gazicu na pupku ili ne 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ma mogla si samo kupiti sterilne gaze 5x5 i octenisept za pupak. Tako moja patronazna cisti. 
    Curke, kada se ova hiperprodukcija mlijeka malo stabilizira? Ja bih mogla pola rodilista nahranit. Stalno kapa iz mene. A nemrem imat nis na sebi zbog cicq koje su prejadne pa kapam po stabu, muzu, bebi, sebi, krevetu… Ma svuuuuda 🙄🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ma ajd vidla i mislim treba mi to sve mi treba i sad ne znam sta cu s tim kad nemam ppjma sta uopce ima unutra morat cu nesto otvorit da uopce vidim sta je. Jel stavi onda i onu mrezicu preko ili?

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    Ma mogla si samo kupiti sterilne gaze 5x5 i octenisept za pupak. Tako moja patronazna cisti.
    Curke, kada se ova hiperprodukcija mlijeka malo stabilizira? Ja bih mogla pola rodilista nahranit. Stalno kapa iz mene. A nemrem imat nis na sebi zbog cicq koje su prejadne pa kapam po stabu, muzu, bebi, sebi, krevetu… Ma svuuuuda 🙄🙄


    Navuče si mlijeka malo više pa curi. Evo meni danas pocelo opet nakon što je u bolnici stalo i držim tetru pod sisama da skuplja. Isto hodam u toplesu jer su mi ragade odvratne. 
    A ovisi ti o bebi sve - znaš već onu ponuda i potražnja. Uvijek kad su skokovi u razvoju više curi. Mislim da sam ja negdje kad je malac imao 3 mjeseca prestala koristiti jastucice za dojilje. I To sam ih nosila samo po vani a u stanu sam imala majice i često ih mijenjala. Nije puno curilo ali dovoljno da fleku  napravi. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    kzeli

    Ma ajd vidla i mislim treba mi to sve mi treba i sad ne znam sta cu s tim kad nemam ppjma sta uopce ima unutra morat cu nesto otvorit da uopce vidim sta je. Jel stavi onda i onu mrezicu preko ili?


    Moja je stavljala a u rodilištu su sad flasterom zalijepili.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    kzeli

    A ekipica tu ste , nema vas kod nas 😁 joj ne znam ceg da je bojim dojenja ili poroda 😂😅😅😅😅😅
    Nego kupila sam onaj set za njegu pupka i daj mi recite jel moram jos nesto za previjanje pupka kupit u ljekarni jer ja uopce ne kuzim sta je to sve unutra tj nije mi jasno jel bude unutra ona mjrezica sto srzi gazicu na pupku ili ne


    Ja obilazim i onaj kraj al nemam šta pametno za dodat pa čutim 🤣🤣
    Ja sam se s prvim stalno pripremala za porod a za dojenje me nitko nije priredio i onda sam dobila šamar😂😂 ako mene pitaš dojenje je gore, traje duže od poroda taj prvi period dok se sve ne uspostavi 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Je, koma je. Bolje je nego prije 9 dana, ali ubija. Tesko se motivirat kad sve tak boli. Ja doma drzim rucnik ispod cica. Rucnik na kaucu. Rucnik na krevetu. Jer ujutro dok se oko 6 probudimo, vec je sve ispod mene mokro. Ne znam uopce kako cu iz kuce izaci. 

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Sa prvim mi je tako curilo na sve strane…. tek nakon mjesec dana se stabiliziralo… Sada ništa, ni kap viška nigdje 😕, ne kužim, al ok. Što se tiče pupka, i to očito ovisi od rodilišta do rodilišta, pa bolje pričekati da daju upute pa onda kupiti. 

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Cure jeste prijavile tate za gajbu žuje?
    Evo ja upravo jesam, dobije se i slatki paket od podravke za mame 😂😂


    Hahahaha i ja sam danas!! Skoro sam si i pismo napisala…  😂😂😂 Jesi vidjela, rok isporuke, 70 dana, al ajde, neka, čekat ćemo! Šteta što nisam pivski tip, više sam vinski a slatko ne odbijam 😂😂😂💪💪💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.