Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Kad prođeš tako traumatičan porod, treba jako dugo da se oporaviš, što fizički, što psihički. Prvi put od sve te silne traume, bili smo izvan sebe, muž i ja a s nama i bebica. Nije spavao ni on ni mi, boli rez od carskog, bole ragade, mastitis, on plače, ja plačem, kaos živi. Ali zaista, zaista jako brzo sve to prođe. Sada ti se Krino ne čini tako, ali stvarno je. I dojenje stvarno bude ko pjesma, iako ti se sada ne čini tako. Kako ti je Ivonne rekla, poštedi malo onu cicu koja ti je u gorem stanju, izdajaj se u međuvremenu. Proći će… Osjetljive bradavice sam imala dugo dugo… tek nako kojih mjesec, dva su očvrsnule, nakon toga si ih mogao žvakati do mile volje 😂😂😂

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ma sve jasno. Idemo dan po dan. Zao mi je da smo se toliko namucili. Imala sam inducirani porod i zbilja sam imala vjere u svoje tijelo. Na kraju je sve skoro zavrsilo katastrofom. Dobila sam cimericu cijoj curici su prilikom izvlacenja ostetili zivac na rukici i nije ju mogla micati. I cini se da je trajno. Odmah budea sretan i sve tvoje ti se cini kao nista. Samo sam nekak mislila da ce me bar na jednom frontu prestat nesto bolit. Al evo, danas je 8. dan pri kraju pa cu valjda vidjeti neki napredak uskoro. Pa sva sreca mi je malac dobar. On i j amo se dogovorili da necw biti neki ludi drekavac. Puno mi spava i bas je dobar. Nadam se da necu sad ureknut 😁
    Samo cekam te cicke da dodju sebi. Vjeruj da brojim dane jer svi kazu da nakon mjesec dana bude bolje. Jos samo 3 tjedna woooo hoooo 😄
    Kako se drzis sa skokom u razvoju? To i nas ceka pa da znamo jel da kupimo red bull ili apaurin? 😆😆

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Apaurin 🤭
    Da, baš ne volim horor priče iz rodilišta 😖
    Jer nekad se osjećam baš posramljeno ako za nešt krenem kukat a svi su mi doma zdravi
     

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    I red bull I apaurin 😂😂😂. Pomiriš se s time da nećeš danas ni kuhati, ni čistiti ni pišati ni jesti ni spavati… ako baš hoćeš, slušat ćeš dreku, u najboljem slučaju, brundanje, onda znaš da možeš barem nešto strpati u usta nabrzaku. Sad mi krivo što nisam kupila maramu za nošenje, mislim da bi trenutno bila od velike koristi 

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Drage žene, vidite koliko sam ja trudna i uđem na temu misleći da ću čuti sve divna iskustva i rastopiti se, a zapravo sam se uplašila😂 Prva trudnoća, mislim da mi je bolje da ne znam šta me čeka 😂 Pozdrav za sve i ne dajte se 😊

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Lala27

    Drage žene, vidite koliko sam ja trudna i uđem na temu misleći da ću čuti sve divna iskustva i rastopiti se, a zapravo sam se uplašila😂 Prva trudnoća, mislim da mi je bolje da ne znam šta me čeka 😂 Pozdrav za sve i ne dajte se 😊


    Ništa ne brini sve se izdura a ti uživaj u trudnoći ❤

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ajme da… na trudničkim grupama sve neko cvijeće i leptirići… Ovdje, ajme majko 😂😂😂 ali nije ni to loše. Da se pripremite ako niste spremne 👌🤗 Dakle, sretno! 😂😂😂 Šalim se, ljubav je i dalje tu, ali to nekako podrazumijevam ❤ Samo ružičasto ✌

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Evo nas s kontrole. U dva dana doma dobila 80 g jeee 😊😊😊 rodila se s 3380 s 3320 izašla i evo je na 3400. Žutica je još tu ali su dr jako zadovoljni i težinom i općim stanjem i ne moramo više na kontrole.
    Onaj pupčani batrljak joj je visio na niti a dolje je flisalo pa sam zamolila da to pogledaju. Sestra ga je sredila, otpao je a ona je zatvorila krvnu žilu s nekim hidro nešta i namazala sa srebrnim nečim 😂😂 i posula praškom. Tako da sam mirna.
    Neno ti si med. sestra ostalo mi praska tog nakon prvog poroda ali mu je istekao rok. Misliš li da je neupotrebljivo?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Evo nas s kontrole. U dva dana doma dobila 80 g jeee 😊😊😊 rodila se s 3380 s 3320 izašla i evo je na 3400. Žutica je još tu ali su dr jako zadovoljni i težinom i općim stanjem i ne moramo više na kontrole.
    Onaj pupčani batrljak joj je visio na niti a dolje je flisalo pa sam zamolila da to pogledaju. Sestra ga je sredila, otpao je a ona je zatvorila krvnu žilu s nekim hidro nešta i namazala sa srebrnim nečim 😂😂 i posula praškom. Tako da sam mirna.
    Neno ti si med. sestra ostalo mi praska tog nakon prvog poroda ali mu je istekao rok. Misliš li da je neupotrebljivo?

    Lijepo napreduje vidim 😉 bravo Sofija i bravo mama! ❤ Ako ti je istekao rok, definitivno je za bacanje, može ti napraviti više štete nego koristi, pa bolje ne riskirati. Bacaj, i kupi novo

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Sorry na uleti ovako..samo sam htjela reći držite se mamice,sve će proći,i ragade i bolovi dole,treba vremena..meni osobno su prva 3 mjeseca bila najteža,poslje vrijeme leti i bebe rastu ko gljive❤️,samo hrabro naprijed 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.