Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Sakle drage moje proleti mi dan.
    Dakke ne znam kad je tko pisao ali idem ovako. Brabara vjerujem da te frka zbog malog Seba i treba napraciti sve kaj misliš da je potrebno pa će biti odmah lakše kada svi nalazi budu dobri. Koju ste sjedalicu uzeli?
    Nas dva super za zamjenu jednog obroka. On kad pojede kroz pola sata i ciki .a kak ga držim u krilu nekad i za vrijeme hranjenja traži.
    Lucy ragbijašice vjerujem dae s vremenom biti bolje i da ćeš ae moćmoći vratuti svojim starim navikama.
    Kosa mi opada ko luda.. samo je nalazim po svuda.. ako nisam očelavila sa Ninom i Lukom neću valjda ni sada.
    Jooj Mamica suoshećam i nas je vatromet probudio došlo mi je da susjedu kroz prozor vićem ali sam se suzdržala.
    Nera ne znam kaj da ti velim za crvenu guzu. Kak nam je izbio zubić a drugi samo što nije primjećujem crvenilo. Danas je baš extra nervozan na zube. Sve tura u usta i onda vrišti a slapovi sline cijede se iz usta. Lupocet mu dam prije spavanja i mislim da mu pomogne.
    Ena da baš neće slike učitat. Baš bzvze.
    Ak sam kog preskočika nek se ne srdi.
    Nočica ❤️

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Dakle cijeli dan spremala s mamom jednu jedinu sobu.. mislim dnevni s kuhinjom al svejedno 🤤 stan ko da je bomba pala.. 
    Bebica meni palo pola kose! Al fakat! Sretno sutra na pikici.
    Barbara sve obavi pretrage fala Bogu, bit ces mirnija a nadam se da je sve ok!
    Nis nisam popamtila puse svima, ivy ozdravite..
    Laku noc

    [lilypie.com]

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje 😘
    U nas relativno dobra noć, nadam se da ste se i vi naspavali.
    Sad idemo papati špinat i krumpirić pa u šetnju. 
    Želim vam svima ugodan dan ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Jutro žene!
    I kod nas ok noć, evo bila budna sat i pol i uspavala sam ju i sad spava u svom krevetiću već sat vremena. Nadam se da će nam to postati i ostati dobra navika ovaj jutarnji spavanac jer stvarno stignem obaviti po stanu štogod i osjećam se malo ko čovjek jer si i kavicu napravim pa malo skoknem tu ili peglam uz kavu i youtube 
    Barbara, nadam se da to sa Sebom nije ništa. Ali naravno da je bolje sve pregledati pa se osjećati sigurnije. Mislim da ne bi trebalo biti razloga za brigu ako se dijete normalno razvija na svim poljima, ali opet, bolje pregledati nego ne. Pa ćeš biti mirna.
    Bebica, super ideja to s bilježnicom! Negdje sam čitala da su neki ljudi otvorili mail djetetu pa na mail slali tako događaje i fotografije i onda kad su narasli dali im šifru da si uđu  doduše, tko zna čime će se naša djeca koristiti kad odrastu, nešto modernije od maila 
    I meni opada dosta kose, naročito kad se okupam pa ju posušim i počešljam, odvratno je koliko kose usisam po stanu. Doduše ja imam dojam da je meni stalno opadala kosa, možda ne u ovoj mjeri… Ali mi i stalno raste nova, nemam dojam da je jako rijetka, samo opada stalno,
    Ošišat ću se ovaj tjedan da sam malo sređenija za Božić 
    Ivy držimo fige da zubić što prije izbije pa da ste mirni 
    Svima želim ugodan i veseo dan, puse bebama! 

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Znala sam da sam jucer zaboravila nesto prokomentirati - Barbara obavi sve radi cega ces biti mirna, sigurna sam da je sve uredu ali znam kak bude kad se zabrines oko neceg. Nadam se da ce sjedalica doci do polaska :) meni seka, necak i sogor dolaze za mjesec dana da svi upoznamo, doduse oni ce avionom, ne znam kak male bebe putuju avionom 🤔 isto u as ili? Bum saznala uskoro 
    Mi smo bili na cijepljenju, malo je plakala ali dobro je. Sestra ju je cijepila i kaze da joj je bas zao dati pikicu kad je tak vesela. Ima tocno 6 kila i 61 cm (rodena sa 3040 i izasla sa 2900 i 50 cm). Danas ima tocno 4 mjeseca, a doktor tupi da je i dalje to malo dobivanja na tezini i da moram uvesti jedan obrok ad i krenuti sa kasicama. Sa kasicama cu svakak iza nove godine radi toga jer idem radit kad ona napuni 6 mjeseci, ali za ad nisam sigurna, ona je vesela zadovoljna beba, ne znam da bi se ponasala tak da je drzim gladnom 🤔🧐

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Naravno da sam opet zaboravila 😂 japanka palo mi na pamet i to sa mail adresom, al sam vec krenula sa ovim starinskim nacinom pa reko sta sad. A i to sto kazes, tko zna s cime ce se oni koristiti u buducnosti, papir sve trpi 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Čistila kuhala udpavljivala i sad već ručam ali koristim kad spava.
    Mi idto ok spavali obzirom na prehladu i kašalj. Nili budno od 5-6:15 zbog kašljs k odvalio 2 h. Sada ajamo pa ćemo vidjeti do kad.
    Bebica duoer za pikicu sli meni se kile ne čine male. Moj je roden 3800 izašli 3330. Sa 4 mj je imao 6090 i nije pedi ništs komentirala. 
    Mi idemo sutra na kontrolu a pikicu ću odgoditi zbog kašlja.
    Idem na uzv dojki danas jer kad mi mlijeko nadode osjetim kuglicu pa da provjerim a i lujeva mimje cika za broj veća od desne. Držite fige. Kao nidsm zsbrinuta ali mslo jessm

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Ivy drzim fige! Javi nalaz!
    Mi bile na pilatesu, beba spavala ko truba.. gotova sam danas kad me dohvati. 😂
    Lucy mail poslan, sretno. Wow ragbi.. zvuci fakat zanimljivo.
    Puse  svima

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Bebica ni meni ne zvuči malo to kolikoje dobila! Još se radi o dojenom djetetu… Ni ja ne bi dodavala ad… Ako smijem pitati kako to da ides raditi? Sto ces onda s bebom?
    Ivy nadamo se da nije nista, tj ja mislim da nije nista, ali treba otici provjeriti da je covjek miran. 
    Maja super za pilates :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Bebica ni meni ne zvuči malo to kolikoje dobila! Još se radi o dojenom djetetu… Ni ja ne bi dodavala ad… Ako smijem pitati kako to da ides raditi? Sto ces onda s bebom?
    Ivy nadamo se da nije nista, tj ja mislim da nije nista, ali treba otici provjeriti da je covjek miran. 
    Maja super za pilates :) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.