Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Večer svima!
    Ivy, prvo da Videku čestitamo 6 mjeseci i zubić 😍 nadam se da će prehlada brzo proći. Drugo, ako mama ima volje pomoć naravno da ćeš je zvati! Zato mame i služe 😂 pitala si za dijastazu, bolio me trbuh pri trčanju pa sam posumnjala i pitala mi prijateljica koja studira kineziterapiju da pogleda i ispostavilo se da se nije sve vratilo..
    Japanka sretnih i vama pet mjeseci.. nadam se da će vam noći biti bolje, moguće da su počeli zubići zezati
    Pharma bravo za prvu kašicu ☺️ mi isto čekamo s bananom
    Nasdva prolazi li skok? 
    Marija, baš mi je žao kad to čujem što vam se događa…vjerujem da će se to vratit na staro kad sve boljke prođu. Držite se i čuvajte se nadam se da ste brzo kući.
    Želim vam svima mirnu noć 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro,preskočiti ću dobro 🙈 mogla bi zaspati stojeći pa nemojte zamjeriti kaj sam pročitala a nemam pojma kaj
    Vidu sretan polurodendan i bravo za zubić ☺️ Od od prehlada
    Bebice kako je dojka?
    Marija kako ste vi?
    Idem pit kavu dok nije skroz hladna,nudim u vama 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, žao mi je loše noći 
    Moja malena mjenja ritam, jela oko 1 pa opet oko 3 i spavala do 6:45 i tek sad opet jela. Sise su mi već bile lude.
    Nama je kašica cijeli obrok pojede deci mlječno-žitno-voćne i poslje malo čaja i drži ju fino.
    Ugodan dan

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Jutro zene :) 
    Mi odradujemo prvi spavanac jer se cura probudila u 6:30 i odlucila da je dosta, nije pomoglo ni moje: ali mraaak je jos vani, pa ni ne vidimo se, kome pricas, aj spavat 😂
    Onu noc mi je izvukla kvrge, prije toga sam tus i masazu, ali sada mi je i dalje na tom mjestu dok se krenu punit cicke mala kvrzica pa sve veca, i opet nestane dok pocica 🤔
    Mi smo imali okej noc, zaspala je u 20 i budenje u 23, 3 i 6:30, a u meduvremenu jako nemirno spava. I dalje je drzim kod sebe u krevetu, strah me da joj nije zima u kimbiju.
    Kod nas neki oblacan i tmuran dan, nadam se da ce se razvedrit pa da malo izademo i smrznemo nosic. A sutra ujutro cijepljenje 😱😨

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Prijavljujemo malo bolju noć iako sad svaku večer zeza i nije za spavanac prije 22 h. 
    Probudile se u 8 i eno sad spava opet, hvala Bogu pa sam ju uspjela uspavati jer cijeli vikend nije htjela odspavati ovako sama malo, sve na cici. Ali sam zato skoro do kraja pročitala knjigu dok ona doji i spava  u trudnoći sam strusila 11 knjiga i baš sam si zapisala koje sam čitala da curka ima kao uspomenu.
    Ne znam jeste možda to radile, ali ja sam tako neke sitnice iz trudnoće i sad otkad se rodila zapisivala na papire pa ću to ubaciti u njenu radosnicu da si čita kad odraste, to mi je baš nekako lijepo 
    Lucy ragbi?? omg  s tobom se nije za kačiti  muž mora paziti kako postupa haha 
    Ivy opet prehlada, ha? Nadam se da će biti kratkog vijeka! Mojoj curki je jedna nosnica začepljena, da joj samo kapam fiziološku ili da i izvlačim aspiratorom? Aspirator sam tek neki dan kupila i bojim se već njenih reakcija, iako da da joj nosić malo počistim štapićem za uši i čak se ne buni previše ni na fiziološku. I ona isto malo kašljuca, nadam se da neće prijeći u ništa ozbiljnije. Što se zapravo može raditi s kašljem? Ništa, jel da? Jedino možda češće dojenje (ali ona ionako često papa…)
    bebica ti bi nju uvjeravala da bi si trebala još malo drjemnut, ha?  ali čini mi se da je ona tebe uvjerila da je vrijeme za ustajanje  sretno vam s pikicom sutra!
    Pišemo se! 

    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Jutro. Nasa noc koma - neprospavana. Mame koje hranite bebe sa ad mlijekom dal im dajete caj uz to

    [lilypie.com]

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Jutro mame!
    Danas napokon noć sa “samo” tri buđenja.. stavila sam ga u vreću za spavanje i ubacila malo eteričnog ulja lavande..dali je to pomoglo ili nešto drugo neznam ali imali smo spavanac od tri ure u komadu!! 
    Žao mi je za neprospavane noći, nadam se da za koju godinu bude bolje 😅
    Negoo, ima li koja dobri brzi recept za kolače i torte za Božić? Dosadilo mi ovi moji klasici

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro mamice. Kod nas napokon bolja noć,papao zadnje iza 12, pa cicao i zaspao oko 1 al je onda ljepo spavao,oko 6 pocicao i bili u krevetu do pol 10, sad papao,brbljanje i mislim da ide prvi spavanac. Vidu sretnih pola godine a tim prehladama iš iš od njega više. Sretno na pikici i da nema poslje nekih zloća,naša prošla hvala Bogu bez ičega opet🙂. Idem ga ununati i popiti kavu do kraja😘

  • Avatar Nera

    Nera

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Jutro cure. 
    Cestitam Vidu na zubicu 😘 I nadam se da prehlada prolazi.
    Marija,kako je maleni danas?❤️
    Bebica, sretno na cijepljenju 😚
    Netko je napisao da je bebici guza crvena vjerojatno od zubica. E sada, Ariji je krenulo crvenilo prije cca tjedan dana, a do tada nismo imali s tim problema. Ja sam mislila da je od kiseline iz voca, ali nisam znala da moze biti I od zubi. A nju bas jako zezaju sada gornji. 
    Ivanolora, moja curka je na adaptiranom, dok je bila manja davala sam joj caj od komoraca zbog grceva, sada pije samo vodu. A imam i ja pitanje za mame cije su bebe na adaptiranom. Kada ste I dal ste presli na dvojku? Moja cura je prosla sest mjeseci pa ne znam dal pocinjati sa dvojkom postepeno ili jos ostati na jedinici. 

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro, cure! 
    Zao mi je za lose noci. 
    Ivanolora, moja nis ne pije uz ad. Ni ovima prije nisam nisa davala uz ad. Kad su krenuli za dohranom onda smo i krenuli pit, prije ja mislim nema potrebe, pa popije dijete cca 800-1000 ml mlijeka. 
    Nora, ak joj je jedinica ok, nema potrebe mijenjat, moze ona bit na jedinici i do god.dana.
    Marija,kak je Ivek? Ide kaj na bolje? 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.