Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Evo da vam se javim. Jos smo u bolnici, 8.dan nam je danas. Neki pomak je, al ludim 🙄
    Nema vise rote, 3 dana, al sad je dobio klostridiju i pije antibiotik medazol 4 puta na dan 1/4 tabletice smrvljene i otopljene u caju (mala zlicica). Jede po obroku 90 ml, ali…. prvi obrok pojede voljno ujutro jer je gladan i nije jeo cijelu noc, a ostali su muka. Vidim ga da je gladan ko vuk, ali ne zeli jesti. Onda cekam da zaspi i gurnem mu flasicu, probudi se i pojede. Ne kuzim?! Kao da se boji… govore mi da ce proci. Prije sam ga stavila u polozaj za hranjenje i gazu oko vrata, znao je da ce jesti i vec je gurao gazu u usta, a sad cim mu je stavim vec vristi. Prestala sam mu i gazu stavljati, al cim okusi mlijeko gura bocicu. 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Ajoooj,pa sad i klostridiju pobro ,to je isto bolnička bakterija nažalost.Pazi da ju i sebi ne preneseš jer je jako zarazna,peri puno ruke i dezinficiraj.Makar klostridij možeš dobit i preko zraka ko i rotu.Ma,baš ga hoće sad te crijevne infekcije,zato i ne jede.A i Medazol je grdi za pit i hoće teško past na želudac i odraslima a kamoli bebici od 3,5 mj tak da ti i to odmaže kaj se tiče hranjenja.Polako i strpljivo,bude…samo nek se riješi tih beštija.
    Ivy,sretan polti roćkas malom Videku i bravo za zubonju .

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro mamice. Žao mi je za loše noćice,i naša cijela nacicavanje…Bravo Vid za zubiće😘😘. Marija držite se,baš mi je žao kaj se tak mučite, šaljemo puse ozdravilice i nadu da će brzo proći i maleni opet ljepo papati.

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    6xmama

    Jutro!
    Ajoooj,pa sad i klostridiju pobro,to je isto bolnička bakterija nažalost.Pazi da ju i sebi ne preneseš jer je jako zarazna,peri puno ruke i dezinficiraj.Makar klostridij možeš dobit i preko zraka ko i rotu.Ma,baš ga hoće sad te crijevne infekcije,zato i ne jede.A i Medazol je grdi za pit i hoće teško past na želudac i odraslima a kamoli bebici od 3,5 mj tak da ti i to odmaže kaj se tiče hranjenja.Polako i strpljivo,bude…samo nek se riješi tih beštija.
    Ivy,sretan polti roćkas malom Videku i bravo za zubonju.


    Vec imam rane na rukama kolko ih perem… uzas, nadam se da ce se rijesiti svega i da idemo doma i da ce normalno jesti. Ena, procitala sam tvoj odgovor na onoj temi, mislim da nije do flasice jer kad krene jesti, onda jede. Mislim da je strah u pitanju jer ga ocito jako to bolilo.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Hvala 6xmama 😘❤️.
    Nas dva baš ću kupiti žutu mrkvu pa nju probati.
    Joj Marija frozno mi je čitati ☹️. Extra mi je žao .Znam i vjerujem da kad to sve bude iza vas da bu sve došlo na svoje.
    Šaljem vam hrpu pozitivne energije pusa ozdravilica i papalica.
    😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Dan zene!
    Marija nadam se da ce sve te nevolje brzo proci, saljem pozitivne misli prema vama 😘 a kad dodete kuci vjerujem da ce sve doci na svoje i da ce fino papati.
    Vid bravo za zub i cestitam na 6 mjeseci 🎉
    Noc nam je prosla tak/tak, onih 3 sata spavanja po danu mi se osvetilo 😂 spavala je samnom u krevetu, ili je helikopter spavao samnom, ne znam. Izgurala me na rub kreveta, okretala se na trbuh, pa spava ravno, pa poprecno, pa se zabije u mene, pa cica pa hoce dudu nece dudu, ali srecom odspavala je ujutro cak do 8 😁
    Sad cekamo goste, dolaze na rucak. Kod nas je bas lijepo suncano, uzivajte u danasnjem danu 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Marija - tako mi je zak zbog svega sto vas je snaslo, iskreno se nadam da ce se malac sto prije oporaviti i da ce poceti jesti i da idete doma. 😘
    Ivy - bravo za prvi zubic! 🎉
    Kod nas ok vikend. I dohrana nam ide ok, zasad probala palentu i jabuku.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Večer cure!
    Marija, baš mi je žao zbog svega što prolazite! Drži se i izdržite, kad dođete doma sve ćete zaboraviti… Držimo fige da sve što prije prođe!
    Čestitke Vidu za 6 mj!!  Nama jučer bilo 5 mj! 
    Bili smo na dječjem roćkasu, na kraju smo se pokupili kad je ona jadnica krenula jako plakati, valjda više nije mogla trpiti buku i to što si nije malo odspavala. A noć nam je bila koma  neprestano nacixavanje, spavanhe samo ako je na cici, onda se razbudila pa cvilila, uspavam ju i spustim ona se probudi za 5 min pa ju opet uspavam pa se probudi kad smo legle, malo cica pa nece lustit a ja ne mogu od boli u ledjima vise pa se budi i place e luda sam bioa  onda ju je tata preuzeo pa he uspio na srediti stvar pa je dva sata u komadu odspavala. Ne znam jesu mozda zubi jer je dosta nervozna i zna rukicom trljati zubno meso… Mene boli jako glava pa ću morati popiti tabletu jer ne prestaje. 
    Zelim svima sto laksu i prospavaniju noc! 

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Japanka nekmšzo prije glava prestane .nadam se da če noćas biti lakše. Zapravo nam to svima želim 🤣.
    Mi opet prehlađeni 🤔. Nos vuri a kak nos curi kašljamo… Slinimo na nenormalno, crvena nam guza. Valjda od zubića ne od dohrane.
    Pojedemo malo ali pojedemo. Brzo izgubi fokus.
    Mi obavili dio xmas shopinga ali još moram dovršiti i onda sve zamotati..  možda mi mama opet dode pomoći čistiti..
    Noćica

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Maja82

    Hrj mamice! Evo ja od frizera..panika teska doma. Sad je tiha misa..nema prigovaranja al ono stres je bio jao jao ne xnam kako mi to mame izdrzimo..
    Lucy dijastaza je crsta nakon poroda. Vecina zena ima ali malu. Koliko ti je cm ili prstiju? Mozes trenirat ali odredjene vjezbe ne. Kaj treniras? Ja sam ti cak kupila knjigu od neke zene s instagrama ako zelis da ti posaljem daj mi mail. Ugl ne smijes radit klasicne trbusnjake plank i tako to nego prvo ojacat zid


    Da, mogu radit neke vježbice za to ali pravi trening ne mogu 😢 treniram ragbi, što je prilično kontaktno tako da od toga ništa. Može za knjigu, dkovac233@gmail.com hvala ti 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.