Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Moja Marta u skoku jede svakih sat sat i pol. Po noći je od 22 kad se probudila i tražila jest spavala do 2 a onda svaka 2 sata. Budnaod 6:15 prdenje ju probudilo trenutno spava cani u kolicima dok se tata i braco igraju vani.
    Cure imate dobru apikaciju “bebin kalendar dohrane” unutra ima i fora recepata. Hrv je aplikacija 2 nuricionistice ju napravile.
    Ivy ne bi ti htjela pametovat, ali tikva je dosta teška.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Hrj mamice! Evo ja od frizera..panika teska doma. Sad je tiha misa..nema prigovaranja al ono stres je bio jao jao ne xnam kako mi to mame izdrzimo..
    Lucy dijastaza je crsta nakon poroda. Vecina zena ima ali malu. Koliko ti je cm ili prstiju? Mozes trenirat ali odredjene vjezbe ne. Kaj treniras? Ja sam ti cak kupila knjigu od neke zene s instagrama ako zelis da ti posaljem daj mi mail. Ugl ne smijes radit klasicne trbusnjake plank i tako to nego prvo ojacat zid 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro mamice. Želim vam svima miran dan i zdrave vesele bebice😘🤗😍. Eto toliko od mene čisto da se javim😉.

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice!
    Kod nas noc prosla skroz dobro. 
    Nema snijega naravno nego suncee i divno vrime za setat pa smo to jutros iskoristili.
    Zelimo svima ugodan dan! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Bebice tetice čestitke ☺️
    Marija kako je maleni?nadam se da ide na bolje 😘
    A je danas probala svoju prvu kašicu,tikvicu, i nije se bunila 😁 pojela par žličica,mama zadovoljna 😊 s bananom ćemo i mi vjerojatno pričekati,ne usudim se odmah jer joj je smetala kad bih ju ja jela 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Vecer curke i hvala na cestitkama :) 
    Nama je dan dobro prosao, imala je spavanac od 3 sata, sto nije se dogodilo u kuci nikad, a u koljcima zadnji put prije valjda 2 mjeseca. To je bilo ukupno preko 4 sata da nije cicala pa je sada platila lijeva cicka, stvorilo mi se par grudica koje bole i koje nije poslije uspjela izvuc 😨 nadam se sa ce malo masaze pomoc.
    Obavili smo kupanje i sad je zaspala i nadam se da cemo svi imati lijepe noci :) sutra nam dolaze gosti pa nam treba energije 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nera

    Nera

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bebice cestitke 😄.
    Marija, nadam se da je maleni bolje 😚. 

    Nama je dan bio koma, puno puno nervoze zbog zubica, nadam se da ce i ti gornji uskoro izaci. Netko je spominjao nadohranu, do sada smo uveli jabuku, krusku, mrkvu, bananu, butternut tikvu I batat, te palentu, a sutra pocinjemo s prosom, a za dalje se dvoumim izmedju krumpira I cvjetace, ne znam ni sama sto je lakse s obzirom da ima osjetljiv stomacic.
    Svima vam zelim laku noc 🤗

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Krenem pisat i nestane. Nas dva ne pametuješ djeliš znanje. Moram proguglat kaj davat osjetljivojoj djeci jer za sad može samo kruška jabuka i palenta 🤔.
    Bravo Anastazia za tikvicu .I za zadovoljnu mamu.
    Lucy kak si skužila dijastazu? Baš mi žao što trenutno ne možeš nastaviti vježbati svojim tempom.
    Nama dan ok isko nam je izašao jedan zubek izgleda daide i drugi jer je nervoza na najjače. Niš se još ne vidi ali se osjeti pod prstekom. Sutra nam je 6 mj… Prosla sam učitati sliku ali ne ide. Miss mama pokvarila klokanicu.
    Nera 😘😘😘 da što prije produ muke po zubićima
    Bebica super za spavanac.. iudoji, masiraj,zelje,tuš i tako u krug 😘.
    Želim nam svima dobru noćicu

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    Jutro, ajme kakva noć. Oko 23 se L probudio vrišteći nešto je ružno sanjao, pa je probudio M.
    Pa je kašljao i nju to budi, kad je konačno zaspala na sisi naravno, ostavila ju malo kod sebe i ja zaspala. Onda se ona probudila vrišteći, pretpostavljam da joj je bilo vruće, da moj poplun pao po njoj a ona u vreći. Pa opet sve ispočeka. Oko 6 ju probudilo prdenje, tek sad sam ju uspjela uspavat. Preumorna Preumorna je bila. Nadam se da će ostatak dana ipak biti bolji.
    Ivy 19.12. u 10 je grupa pa ako hoćeš doć, možda patronažna ima kakav dobar savjet ili neka druga mama. Probaj vidjet onu aplikaciju, znam da za namirnice piše da li zatvaraju i njihov kalendar namirnica ok po njemu sam hranila L koji je isto imao problema s uvođenjem namirnica. 
    Info: Žuta mrkva je lakše probavljiva od narančaste.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nasdva

    nasdva

    Broj poruka: 961

    Prijavi adminu

    E da bravo za zubić Videk 
    Marija jako Ivan?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.