Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    AnaFit ja sam malog ostavila na 2h kad smo isli rješavat matične knjige, sestra ga je pricuvala i dala mu papati. Ali uzmi u obzir da ja ne dojim nego da malo skoro od pocetka papa na bocu izdojeno mlijeko. Ti dojis koliko sam skuzila?


  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ovaj tip sam gledala..  Hmm od mandale nisam nasla na netu varalicu..  Ali sam od chicha vidjela neku od kaučuka.. 
    Ana biti ce to ok,  samo mu ostavi mlijeka..  Ja sam prvi put morala ga napustiti par dana nakon poroda..  Da mi ga sada ima tko pričuvati rado bih otišla malo se ispuhati :D.. 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ahaa Tamara, ja sam skuzila da trebas dudu za bocu 😜
    Pogledaj i Dr browns varalice, ja imam bočicu i bas je odlična, kao bradavica. Imas u bipi za kupiti.


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Tamara hvala na ponudi, vrlo rado bih isprobala, samo da mi malena skupi bar 4 kilice jer mi je sad presitna :) mi smo kod dr Surijan, nama je ok, podrzava dojenje i ne vrsi pressing oko cjepljenja. A i vidi se da je strucna i iskusna. Kod koga ste vi?


  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Ofnica mi smo isprobali puno bocica i avent nam je ispao najbolji izbor. Obrok mu je cca 170ml i to popije za 10min nekad i manje kad vidim da se igra i pocne zvakat dudu onda znam da mu je desto pa ga okrenem na trbuh da podrigne i bljucne.
    Sto se tice podloge ja isto imam te puzzle. Odlicne su mi i znam da ce se kasnije igrati sa brojevima i slovima i pokusati gurati gdje koji broj ili slovo pase to je super za razvoj. Za sad mu preko stavim dekicu kasnije kad bude veci necu. Al najcesce mu na to na pod stavim baby gym da ga imam na oku dok radim nesto i sto ti kazes mogu ih slozit kako hocu i kad ih treba maknuti zauzimaju malo prostora onako slozene. Moja sogi ih je imala i redovno ih je prala u masini.

    Pandice koliko cesto ti malac popapa 170 ml? Svaka 3 sata ili duze? I koju hranu mu dajes? Moj papa 150 svaka tri sata ali po noci potegne po 10ak sati bez klope a nocas 12 sati u komadu odspavao. Kaze dr da previse papa.

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    I mi smo isto kod nje..  Znaci ne forsira cijepljenje,  ja sam mislila makar malo to odgoditi i malo popričati sa njom..  Joj tvoja je jos mrvica .. Mi smo kupili malome ljuljacku i bas ju voli, napokon cu uspjeti skuhati kada smo sami 

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Vidim da pisete o puzlama za pod. Meni se prvi put nisu pokazale prakticne. Malac ih je u pocetku stalno htio gristi pa sam morala jako paziti na to. A kasnije cim je mogao poceo ih je rastavljati. Bilo ih je posvuda, slagala sam ih vise puta dnevno sve dok nisam popiz... i maknula ih. Ovaj put ih ne planiram koristiti. Jos cu vidjet sto cu..
    Moja mala se promjenila otkad je navrsila 3 mjeseca. Prije je bila bas "samodostatna" mirna beba, a sad sve vise trazi da se nosi preko dana... zenska zeli vidjeti sto ima okolo 😎 I to je u redu, al koma mi je to sto joj se dnevno spavanje svede na 3-4 puta maksimalno po pola sata. Bas me izmori, a ocito i sebe jer joj nocno spavanje traje cca 11 h. Prvo cca 7h, pa cicanje pa jos odspava 4h. A bilo bi mi draze da su joj periodi spavanja po noci kraci jer mi se ovako cica prepuni, a da su po danu duzi pa da stignem nesto vise napraviti.
    Netko je pitao za dojenje van kuce. Ja za to koristim maramu za dojenje koja mi je dosta prakticna.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Meri

    Vidim da pisete o puzlama za pod. Meni se prvi put nisu pokazale prakticne. Malac ih je u pocetku stalno htio gristi pa sam morala jako paziti na to. A kasnije cim je mogao poceo ih je rastavljati. Bilo ih je posvuda, slagala sam ih vise puta dnevno sve dok nisam popiz… i maknula ih. Ovaj put ih ne planiram koristiti. Jos cu vidjet sto cu..
    Moja mala se promjenila otkad je navrsila 3 mjeseca. Prije je bila bas "samodostatna" mirna beba, a sad sve vise trazi da se nosi preko dana… zenska zeli vidjeti sto ima okolo 😎 I to je u redu, al koma mi je to sto joj se dnevno spavanje svede na 3-4 puta maksimalno po pola sata. Bas me izmori, a ocito i sebe jer joj nocno spavanje traje cca 11 h. Prvo cca 7h, pa cicanje pa jos odspava 4h. A bilo bi mi draze da su joj periodi spavanja po noci kraci jer mi se ovako cica prepuni, a da su po danu duzi pa da stignem nesto vise napraviti.
    Netko je pitao za dojenje van kuce. Ja za to koristim maramu za dojenje koja mi je dosta prakticna.

    Ista priča i kod nas, ali kod mene ima ako 1 spavanje po danu (duže). Sve ostalo bude max 10 min. Prek dana je uspijem animirati što na gymu/tatamiju, ali kako i ti veliš sve više hoće na ruke, pogotovo popodne/predvečer. Živjela marama i tata koji se u to vrijeme vrati s posla :)
    Malena zjake prodaje sve u 16!

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ofnica ja imam i tu od medele kao cica. I nije mi nesto. Mala pzivcani nad njom. Kupili smo jucer i dr. Brown. Isto itprilike kapa kao i tomme tippe i isto se podrigavamo. Mozda malac samo sise ko luda i previse potegne onih prvih par usisaja. Ne znam vise mislim da sam sad stvarno sve flasice probala. 
    Kaj se tice duda moja mala voli ovu tomme tippe. Imam i nukovu. Ali sve to nekak ovisi o raspolozenju.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Moj je jucer super odspavao, jednom 2 sata i dva put po 45 min, ALI mene bude strah da cu ga probudit pa nista ne radim za to vrijeme 
    Bilo smo i na sistematskom! Ima 7600 grama i 65,5 cm, ajme koja je to gromada. Jucer sam mu kupila odjecicu neku za 6-9 mjeseci jer mu fali 100 grama i pola cm da upadne po tablici u tu skupinu, a nema ni 4 mjeseca jos. Bio je jako dobar i nije plakao za vrijeme i poslije cijepljenja, za sad ne primjecujem nikakve nuspojave. Lijepo je spavao, jeo i kakao. Pedijatar nije ni spomenuo dohranu no mi cemo ga jos mozda cijepiti protiv rote i pneumokoka.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.