Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Jbte skroz sam zaboravila na pneumokok. Jel vam rekao koliki mora biti razmak između cjepiva 6u1 i pneumo? 
    Bome imaš komad bebe :D

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Lagherta maleni ti super napreduje.
    super za tebe i malenog. Veliki je.

    url=https://lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sundi

    Cure da ne vrtim u nazad kak se zovu oni probiotici za grceve. Bio gaia?

    Da. Mi smo baš jučer potrošili prvu. Poprilično skupo za tu količinu, a ne mogu reći da nam je baš ludo pomoglo pa ćemo tražiti alternativu. Moji starci su meni davali malo linexa u prokuhanu vodu, iz kapsule. Ali to je bilo prije skoro 30 godina kada probiotici još službeno nisu bili terapija za grčeve kod beba.


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Sundi da, bio gaia,100kn, daje se 5 kapi dnevno, ima za oko 20 dana.

    :O vama to toliko traje? 
    Nama je dva tjedna i nismo svaki dan uzimali nego po potrebi. 


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sad ste mi dale misliti. Možda mi imamo ta grčenja i vjetrove jer se naguta zraka sa bočicom. Za sad koristimo mam protiv kolika, no svakome se neka druga pokazala boljom pa ne znam koju drugu da isprobam. 
    Ako imate problema sa spavanjem i smirivanjem, probajte aplikaciju baby sleep. Nas spašava, osim što nam je mozak ispran od zvuka fena, perilice i usisavača...bolje i to nego da on plače. Ima i druge zvukove, one iz prirode i par uspavanki, no kod nas su usisavač i onaj zvuk mijenjanja stanica na radiju špica za smirivanje.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Charmed, rekli su za 6u1 i rotu tjedan dana. Za pneumu cu tek pitati. Citala sam da je od slijedece godine obavezno pa mozda pricekamo jer i tako nece u kolektiv do rujna, a mozda i duze. Hvala cure... a ja se cudila bebi od 7 mj kak ima 10 kila, a i mi smo na dobrom putu za takav prirast 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Gala, mislim da je tak pisalo na pakiranju oko 25 dana...iskreno ne sjecam se jer je muz kupovao kako smo mi to trošili.
    Lagertha ogroman ti je mali. Mi idemo danas na pregled. Po mojoj računici, dobivao je oko 930g mjesečno u prosjeku...a sad bi trebao biti oko 6300, vidjet cemo sta veli pedijatar.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ofnice,mislim da si ti pisala za skracenu kozicu jezika? Jeste vi to rijesili? I moj mali to ima..19.10 smo naruceni na pregled..pa da znam sto me ocekuje.


  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure ste vi vozile bebe sa sobom na prijavu u mup i općinu ili ste ih ostavile doma na čuvanju? Preglupo mi to da moraju oba roditelja ić...
    Ne znam kaj mi je gore u tih prvih  mjesec dana...da ide s nama tamo di je hrpa ljudi i klica il da ju ostavim s bakom da urla...
    još uvijek se dreči čim skuži da nisam blizu.. :-/

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Maslačak ma pedijatar je rekao da to nije "toliki problem", kao malo je skraćen ali ne puno, i da ce se to ispraviti kako bude rastao..a patronazna i savjetnica za dojenje su mi rekle da je i to malo sta je skraćen očito prepreka za dojenje kad ja osjetim njegove desni. Sad kad je veci, tocno vidim kako jače moze izbaciti jezik nego prije, i da je malo narasla kožica. A sta mi to vrijedi sad, kad me između ostalog to zeznulo s dojenjem. 
    Uglavnom, pedijatar je rekao da nije to ekstremni problem (nema onaj zmijski jezik, srcoliki, da je kozica skroz do vrha) ali ako ja inzistiram da ce on to cvaknuti. Na kraju nisam isla protiv njegovog mišljenja i tak je ostalo, ali rekoh vidim da se ta kožica popravlja...tak je imao i moj muž kao beba, očito genetski. Mom malom ce se to ispraviti izgleda samo od sebe kako raste, ali ako je to bas jako izraženo, treba to cvaknuti jer moze biti problem kasnije kod izgovora slova i rijeci.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.