Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutro cure, oprostite što upadam ko padobranac. Ja sam sa Jesenskih. Prvo, čestitam vam svima i nadam se da uživate.Imam pitanje vezano za Ta u Petrovoj. Kako sam završila na hitnoj, bla bla bla već idem u TA. I sad ne kužim, doktor mi je u povijesti bolesti napisao naručit se za uzv. Jel u TA rade uzv? Ili svaki put se naručiš i ideš dole u podrum? Nadam se da mi neka mama iz Petrove može pomoć. Hvala puno! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Bas citam da je najbolje jaje ako dijete nece u kosaru. Istina 2-3 puta je bio u njoj i vise od 2 sata, ah.... bili smo u planinama i lijepo je zaspao od planinskog zraka. Ak nista, bar se tamo naspavao.... ovdje u Zg uopce ne spava po danu 


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Amelie, kad se tvoj poceo samostalno posjedat? Znaci tek onda smije u hranilicu i u sportski dio kolica ili? Do kad bi ga trebali voziti u kosari/jajetu? Meni je on vec stvarno prevelik za kosaru pa je u jajetu non stop i grozno mi je zbog toga. Meni se on vec mjessc dana okrece s ledja na trbuh, ali samo u jednu stranu. Rekla sam to pedijatru i rekao je da to nije problem.

    Kaj ti sportski dio nema "nulti" položaj?

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Bas citam da je najbolje jaje ako dijete nece u kosaru. Istina 2-3 puta je bio u njoj i vise od 2 sata, ah…. bili smo u planinama i lijepo je zaspao od planinskog zraka. Ak nista, bar se tamo naspavao…. ovdje u Zg uopce ne spava po danu

    Gle stvarno mislim da se nece nista dogodit ako.je koji put duze,ne preporuča se zbog kraljeznice,ali ako ga izvadis van svaka 2-3h za papanje i presvlačenje je ok.🙂 joj ja se tih muka po spavanju ne zelim sjećati 😐😂 ali da te utjesim proci ce s vremenom 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Charmed

    Lagertha

    Amelie, kad se tvoj poceo samostalno posjedat? Znaci tek onda smije u hranilicu i u sportski dio kolica ili? Do kad bi ga trebali voziti u kosari/jajetu? Meni je on vec stvarno prevelik za kosaru pa je u jajetu non stop i grozno mi je zbog toga. Meni se on vec mjessc dana okrece s ledja na trbuh, ali samo u jednu stranu. Rekla sam to pedijatru i rekao je da to nije problem.
    Kaj ti sportski dio nema "nulti" položaj?

    Ima, ali on nece lezati u kolicima vec gledati okolo. Strah me da cu ga onda dici u polulezeci, a to je kao gore od jajeta.


  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Jutro cure, oprostite što upadam ko padobranac. Ja sam sa Jesenskih. Prvo, čestitam vam svima i nadam se da uživate.Imam pitanje vezano za Ta u Petrovoj. Kako sam završila na hitnoj, bla bla bla već idem u TA. I sad ne kužim, doktor mi je u povijesti bolesti napisao naručit se za uzv. Jel u TA rade uzv? Ili svaki put se naručiš i ideš dole u podrum? Nadam se da mi neka mama iz Petrove može pomoć. Hvala puno!


    U TA mi nikad nisu radili uzv. Tako da odi dolje u podrum i naruci se na salteru. Ja sam jednom bila i brzo se dobije termin.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Evo moje dijete vec se tri puta u roku pola sata budilo u kinderbetu...kao spavao je mos mislit. Naravno da ga moram držati da bi drijemao. Napokon se nocas pokakao, opet tri dana stanke s kakanjem. A jedem kompot od šljiva. 
    Lagerha i moj malac se vec mjesec dana okreće samo u jednu stranu, i vec zna super ruku izvaditi pa ne lezi na njoj kad se u noci okrene na trbuh. Zasad mu je jača lijeva strana, mislim da ce biti ljevak na tatu. Ps. I ja mislim da je Adapt best buy.


  • Mojabebica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Dali je neka koristila Mamine kapi? Ostala sam bez mlijeka,tj.imam ga jako malo  pa kombiniram AD i izdajanje . Koristim ih već par dana ali mi se čini da baš nema pomaka😥

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I mi po sumi skitamo! 


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pa da, po meni je Ofnice okret - okret tek kad izvade ruku, ovo prije ne brojim iako je bez ruku radio 2-3 dana i onda je naucio izvuci ruku. Frendica kaze da nije dobro samo u jednu stranu - da se trebaju razvijati simetricno. No ja sam procitala na jednom sajtu da je normalno da rade samo u jednu, a da onda s cc 8 mj nauce i u drugu. Budem vidjela sto ce pedijatar reci.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.