Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Danas smo bili na Šalati na ortopediji i ortoped je rekao da je adapt super i samo nek se nosimo ali ne duze od jednog sata dok je ovak mali. Bili smo kod Dr. Kubata, mladi simpatičan doktor. Sve nam je super s kukicima. 
    Amelie, mi imamo adapt i ne namještam malog nesta ekstra posebno. Bas lijepo upadne u panel. Kak to mislis zarotirati? Nisam to bas shvatila.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa jel se iz Lendave moze naruciti taj baby phone jel znas? Bas cu zguglati.


  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da adapt je super,i novi omni360 🙂 a sto se tice rotacije zjdelice to se radi bas zato da beba upadne bolje u panel i da ne sjedi na pojasu nosiljke.
    Slika iz grupe na fejsu: nadam se da ces skuzit 🙂

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    E tak ga i ja "popravim", da mi nema lufta u panelu. Ok, onda dobro radim. Hvala ti AmelieM! Mi imamo adapt, tek sam prije par dana skuzila novi Omni 360. Ako se mali i dalje bude volio nositi, Omni 360 nam je sljedeća nosiljka jer daje mogućnost nošenja prema van.


  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da,omni je super jer pruza mogucnost jos nosenja prema van,ali se ne preporučuje duže od cca 30min 😐 i ne smije spavati u tom položaju 😐 mi se jos nismo prema van nosili 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Prema van smije od 5 mj, do 10 kg i na pol sata. Frendica mi je savjetnica za nosenje pa mi je to rekla... da nisam puno izgubila sto imam adapt. 


  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ja sam u grupi pročitala da se ne preporučuje nosit prema van i na leđima dok se beba ne posjedne samostalno 🙂 ali kako god ja nisam oduševljena da ga nosim prema van . 😉

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Danas smo bili na Šalati na ortopediji i ortoped je rekao da je adapt super i samo nek se nosimo ali ne duze od jednog sata dok je ovak mali. Bili smo kod Dr. Kubata, mladi simpatičan doktor. Sve nam je super s kukicima.
    Amelie, mi imamo adapt i ne namještam malog nesta ekstra posebno. Bas lijepo upadne u panel. Kak to mislis zarotirati? Nisam to bas shvatila.


    E,i mi isto bili!Kod tog doktora!Jako brzo gotove,u 10 sam izasla van!Doktor je super!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Amelie, kad se tvoj poceo samostalno posjedat? Znaci tek onda smije u hranilicu i u sportski dio kolica ili? Do kad bi ga trebali voziti u kosari/jajetu? Meni je on vec stvarno prevelik za kosaru pa je u jajetu non stop i grozno mi je zbog toga. Meni se on vec mjessc dana okrece s ledja na trbuh, ali samo u jednu stranu. Rekla sam to pedijatru i rekao je da to nije problem.


  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Moj se posjeo sad prije nekih 2tj,na goljaku su nam za hranilicu rekli tek kad se posjedne,a sto se tice sportskog djela kolica,rekli su vec sa 5,5 ili 6mj da moze u polusjedeci polozaj,ali alo imas na sportskom djelu nulti polozaj mozes ga stavit (mi imamo,pa smo ga nekad i tako spustili)isto smo se vozili u jajetu jer je u kosari bilo deranje kad je imao 3mj..😉 cak su nam na golj.rekli da je jaje ok ali ne duže od 2h u komadu 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.