Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Mame cije su bebe imale soor jeste li davale Daktarin? Evo sad isla citat upute i pise sve obratno od onog sto mi je pedijatrica rekla.. Nije za bebe ispod 4mj i ne mazati na bradavice pa tako davati djetetu. A meni pedijatrica rekla da tako radim a beba niti 3 tj.. Pise da postoji opasnost od gusenja ako dospije u straznji dio grla pa me strah

    Mi smo davali daktarin od njegovog drugog tjedna,samo smo pazili da bude tanak sloj i nije bilo frke



  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala! Isto si mazala na bradavice prije podoja?


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Smatram da je najbolje svoje kasice napraviti. Od povrca na pari. Gotove kasice nisam sigurna da li cu uopce davati, pogotovo ne dok sam na porodiljnom pa imam vremena za kuhanje. 


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    I ja cu praviti svoje kasice od domaceg povrca i voca,mislim da boljeg nema

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Hvala! Isto si mazala na bradavice prije podoja?

    😉 15-ak minuta prije podoja sam tanko mazala,a i u medjuvremenu sam ih mazala jer mi se cinilo da i ja imam neke simptome u grudima 



  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Super, tnx! 😉


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure jel ima koja od vas baby phone i koji i kako ste zadovoljne? Mi smo dobili od prijatelja njihov rabljeni, neki jeftilen pa je sranje crknulo...a i šumio je i javljao zvukove kad ih nije bilo, i nije javljao kad je bebač stvarno plakao. Sad bih kupila novi, ali za neke normalne pare...ni preskupo ni prejeftino, pa ako imate kakvu preporuku?


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ofnice, kao i sve imam od aventa od prvog dana i super sam zadovoljna. 
    Razmisljam o ovom sto si pitala za nosiljku i ima smisla. Jesi li saznala sto u medjuvremenu? Krajem mj idemo na goljak pa pedijatrici pa cu ih pitati 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ofnice,mi isto imamo neki aventov i super smo zadovoljni..svaki sum registrira.. Nekad i preko zatvorenih prozora registrira vlak pa mi ide na zivce...  Taj je kod nas cca 500kn a mi isli u lendavu u babycentar i tam je bio 200! Kn jeftiniji.. 

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Cure upadam kao padobranac,vidjela sam da pricate o klokanicama,u kloksama koje podržavaju ispravan polozaj djeteta,ono ne sjedi u klokanici.. vidim da pricate o.adaptu koji nema umetak sto je super,samo se panel prosiruje po potrebama starosti djeteta za idealan polozaj.. mi imamo ergo360 i nosili smo se sa umetkom i u takvim kloksama je potrebno dobro zarotirati zdjelicu da beba ne sjedi 🙂 uglavnom u chiccovim i baby b.kloksama beba pasivno.sjedi 😐
    Evo.link i super je sve objasnjeno na.tu temu http://www.bebologija.net/idealan-polozaj-djeteta-u-klokanici/
    I vidim da je neko spomenuo goljak,oni nemaju pojma,neuropedijatar i fizioterapeti koji vjezbaju s bebama(mi smo dobili savjet da je bolje da ga nosimo da gleda van,jer ce mu noge ostat tako siroke u M)😂😂 ali je zato fizijatar preporucio nosenje,u kloksi.koja pruza M polozaj nogica,i C leđa.. 🙂 tako da vam je moj savjet na goljaku pitajte iskljucivo fizijatra 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.