Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ofnice, ti si u Zg, jel tak? Imaš u subotu neko druženje sa savjetnicom za nošenje gdje se mogu i probati između ostalog i razne vrste nosiljki. I naravno pitati sve što te zanima. Našla sam na fb to, potražit ću kako se točno zove pa napišem ovdje.

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Morat cu naknadno citati vidim da ste se raspisale danas. Uglavnom mi smo zavrsili u bolnici na antibioticim pa ipak dobro da smo dosli doma. Idemo sad probati spavati. Javimo se

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Sastanak knjižnice nosiljki

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Jutro zenice :)
    molim vas za jedan savjet, mozda ce najbolje znati oni koji vec imaju djecu stariju. Znaci David ima 4mj, do prije nekih 2 tjedna je sve bilo super, imao je ritam spavanja da zaspe oko 9 navecer i prvo budenje za jest mu je tek oko 3,4 onda papa i spava do cca 8. A sad unzad tjedan dva to su drame! zaspe oko 9 i oko ponoci se pocne budit i tako do 8 ujutro dok se ne probudi za "dan" on cijelu noc prevristi, zaspe na kratko i u snu pocne vristat, ne plakat nego vristat i tako svakih sat vremena do jutra, nudim mu jest nije gladan, pelenu cistu stavim nista, ako ga nosamo suti i budan je ali cim zaspe pocne opet plakat i budi se. preko dana je sve ok igra se i spava normalno. Jel moguce da mu rastu zubi ili nesto? Citala sam da po noci bebe vise osjecaju bol nego preko dana? muz jadan svaki dan ide radit ujutro a nista ne spava jer se mali dere pa ga i on nosa.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Pandice, jel to nakon cijepljenja tako? čula sam da zna biti tako nakon cjepiva... mi smo se jučer cijepili i noć je prošla ok... jedino je jučer 10 minuta jakooooo plakao da nisam znala što mu je...al onda sam ga nekako smirila ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    cijepili smo se prije 4 dana ali ovo je pocelo prije jos. Cijepivo za rotu je super podnio za razliku od prve doze kad je imao i temp i vristao dva dana.
    Sad iduce cijepivo nam je 9.10. za ostale "ostale" bolestine.. svu u svemu ove godine jos 3 cijepiva mora primit i gotovo.. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Cure, evo da se I mi pridruzimo forumu nakon sto smo se malo uhodale :) 
    Danas nam je 11 dana I sve nam ide bolje I bolje. Nakon muka s dojenjem, zvala sam savjetnicu za dojenje da dodje kod mene, I 2 minute od kad je usla u kucu smo prodojili! I sada samo dojimo :D ja se Jos uvijek borim s bolovima od epiziotomije, I to je jedino sto me je satralo od poroda, inace bi bila kao nova. Sto se tice dohrane, tu se slazem s Lagerthom, tj slazem se sa znanstvenicima da nije dobro uvoditi dohranu prije 6 mjeseci, jednostavno nema smisla. Imat ce cijeli zivot da jede sve osim mm. <3

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Charmed ti imas macu ako sam dobro zapamtila. Je li se navikla maca na bebu? Nas macak bas tesko ovo prima, pogotovo jer ne dobija paznju od mene kao prije ( boli me rez I beba je pristekana na cici vecinu vremena). Mislim da je tuzan :(

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Aha,zaboravila sam vam reci da cemo dobiti cjepivo za Rotavirus besplatno,samo sto ce biti u tri puta, inace je u dva..sad samo cekamo da stigne s hzzo prva doza..eto  da nema ovog foruma i vas divnih cura mi.bismo platili 1000kn, ovak nam je ostalo u dzepu

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Matie i mi imamo macu, i da,definitivno je zapostavljen. Ne znam kad smo ga zadnji put pocesljali   mi smo u zgradi al imamo dvoriste pa je on puno vani, i voli tamo biti...al onda dode navecer unutra i uvijek je bio s nama na kaucu, a sad ga ne mogu paziti kad sam sama s malim jer radi gluposti da pridobije moju paznju, i onda ga.moram na balkon.. I onda nas gleda kroz prozor i zove... Srce me boli.od tog,al ne mogu drugacije.. Onda kad malca stavim spavat ga pustim jos na pol sata k meni i.malo ga pomazim...tjesim se da kad jan poraste da mu.onda nece nedostajati paznje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.