Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Jutro zenice :)
    molim vas za jedan savjet, mozda ce najbolje znati oni koji vec imaju djecu stariju. Znaci David ima 4mj, do prije nekih 2 tjedna je sve bilo super, imao je ritam spavanja da zaspe oko 9 navecer i prvo budenje za jest mu je tek oko 3,4 onda papa i spava do cca 8. A sad unzad tjedan dva to su drame! zaspe oko 9 i oko ponoci se pocne budit i tako do 8 ujutro dok se ne probudi za "dan" on cijelu noc prevristi, zaspe na kratko i u snu pocne vristat, ne plakat nego vristat i tako svakih sat vremena do jutra, nudim mu jest nije gladan, pelenu cistu stavim nista, ako ga nosamo suti i budan je ali cim zaspe pocne opet plakat i budi se. preko dana je sve ok igra se i spava normalno. Jel moguce da mu rastu zubi ili nesto? Citala sam da po noci bebe vise osjecaju bol nego preko dana? muz jadan svaki dan ide radit ujutro a nista ne spava jer se mali dere pa ga i on nosa.

    Pandice,mozda su krenuli zubici. Imas gel za kupit pa mu namazes s time zubno meso. Kazem ja nisam mjerilo,jer ih je mala kasno dobila,a isto je puno prije plakala po noci,e sad jel to od zubi bilo-neznam.


  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Citam vas redovito al ne stignem pisatimmmVezano u dohranu...mi krenuli sa 4 mj.u dogovoru sa ped.jer mala imala teskih problema sa kakanjem..od kad jede kasice kaka redovito i bez problema koje smo prije imali....I na adaptiranom je od 2.mj.zivota jer sam se izdajala od prvog dana...dajem joj vode i caja...i ne,nema 20 kg...sasvim normalna tezina od 6800 sa 5 i pol mjeseci..
    Svako radi sa svojom bebom kako misli da je najbolje i ne napadajte zene koje rade drukcije nego vi 😙😙

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    maslacak vec sam rekla muzu da kupi poslije posla :D jeste imali jos nekakve simptome? evo david je od jutra vec 2 puta kako zlatno zuto ali nekako pjenasto malo.. hmm
    nelica kakva je beba bila nakon prve kasice? jel bila sitija? u smislu da je bolje spavala? moj muz kaze da ce mali sigurno sve pljunit prvi put haha sutra krecemo sa prvom domacom kasicom, spremit cu mu hokaido bundevu..

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    i daj mi reci jesi miksala sve stapnim mikserom ili kako?

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Pandice
    moja nije sve pljunula samo svaki put napravi čudnu facu zbog okusa.
    ja miksam štapnim mikserom i dodam vode u čemu se kuhali da bude malo rjeđe

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pandica,mala je znala proljev dobit,i smrkava bit,tu i tamo i temperatura. Sad kad je veca,sve je vise cendrava kad izbijaju. Evo sad trojke cekamo,bijele se vec a nikako da probiju! Ona hoda s prstima u ustima,grize kaj joj stigne od stolice do cipela,uzasno nesto..a o nocima necu ni pricat.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    A za kasice,ja sam prvo sa stapnim,a poslije s vilicom znala usitnit.


  • nelica_4

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    štapnim mikserom i isto rijedim sa vodom...ja kuham na pari i onda dodam vodu od ispod...Ona od prvog dana super papa...jedino kad sam joj hipp brokulu dals mi ispljunula.Ne voli kupljene povrtna a vocne obozava...

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mame cije su bebe imale soor jeste li davale Daktarin? Evo sad isla citat upute i pise sve obratno od onog sto mi je pedijatrica rekla.. Nije za bebe ispod 4mj i ne mazati na bradavice pa tako davati djetetu. A meni pedijatrica rekla da tako radim a beba niti 3 tj.. Pise da postoji opasnost od gusenja ako dospije u straznji dio grla pa me strah


  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Kašice sam kupila od hippa jer mislim da one jedino mogu stajati otvorene 3 dana. Ostale mogu dan-dva. A kako se bebe tek uče papati i ne pojedu puno to mi se čini najboljim rješenjem

    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.