Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Hej,zene,kako ste?Cime se bavite?Mi upravo klopali sarmu!Nakon cjelodnevnog detoxa bas mi je pasala!Kod sogi bili,nis posebnog!Nudi nas ruckom,a skuha za dve osobe!Naravno,nismo bili gladni!Da ne bi jos brojala kolko zlica mogu uzet,a da ostane ostalima!Sad mi stan smrdi po kis zelju!😂
    Sutra ide svecenik!Brz je!5 min i gotovo,nema zadrzavanja..😂Jel mi vjerujete da ja uopce nemam pojma koji je dan?😂Za sutra planiramo uzet nekakve grickalice!Cuge ima…Kolaci nikakvi!Nema sanse!Ak mala zaspi prije ponoci bome cu i ja skup s njom!


    Tak i ja! Meni danas petak!!  

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dosla vidit koga ima ,koga nema….Uspjesno sam se othrvala vecernjem zderanju💪💪!Mala hopsa po meni,jedva pisem!😂😂Prasence je danas pocelo ,kad je na sve 4,pomalo puzati!Nije to sad nesto naveliko nego napravi 2-3 korakica,sto recimo jucer nije mogla!💪💪💪Al sta je moguce da ce prije pocet puzat nego sjedit samostalno???

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mi bili u gostima ali nismo jeli. Mateo bio dobar ali sam ga ipak malo morala paziti.
    Planiram za sutra kremsnite a stare kolace cu baciti jer su vec stari i nitko ih ne jede.
    Za Novu cemo biti doma jer nismo nista planirali i necu Matea nikom ostavljati. Kako kaze Ugolina, bitno da smo zdravi. Docek nije bitan, dan kao dan.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Dosla vidit koga ima ,koga nema….Uspjesno sam se othrvala vecernjem zderanju💪💪!Mala hopsa po meni,jedva pisem!😂😂Prasence je danas pocelo ,kad je na sve 4,pomalo puzati!Nije to sad nesto naveliko nego napravi 2-3 korakica,sto recimo jucer nije mogla!💪💪💪Al sta je moguce da ce prije pocet puzat nego sjedit samostalno???


    Naravno da je moguce…moja ful dugo puzala,posjela se dva tri mj nakon 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Naravno lucy  jer prosle godine mi je zlica po prvi puta u zivotu zakurila na novu godinu 😥 jos hrga kaze,super nam je godina pocela,sad ce citava bit usrana… Slicno je i bilo…ona u prosjeku svakih mj i pol bila bolesna s tim da je imala dba bronhitisa jedan za drugim…svekar zavrsio u bolnici…moj tata kuburira isto hoda okolo s napuknutim kraljeskom…svekrva imala sa zdravljem pizdarija i tako…
    Puj puj puj, sve nek ostane u ovoj 2017. Idemo dalje zdravi!!!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Naravno lucy jer prosle godine mi je zlica po prvi puta u zivotu zakurila na novu godinu 😥 jos hrga kaze,super nam je godina pocela,sad ce citava bit usrana… Slicno je i bilo…ona u prosjeku svakih mj i pol bila bolesna s tim da je imala dba bronhitisa jedan za drugim…svekar zavrsio u bolnici…moj tata kuburira isto hoda okolo s napuknutim kraljeskom…svekrva imala sa zdravljem pizdarija i tako…
    Puj puj puj, sve nek ostane u ovoj 2017. Idemo dalje zdravi!!!


    Tako je,Ugolina!!Nek nam 2018 bude zdrava ko dren!I malima i velikima!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ajme,prenajela sam se!Jedna sarma plus kaj sam pokupila kupus od ostalih!Oni nece,ja obozavam!Ni pire mi nije trebao!Svecenik doso i oso!Beba spava pa kad se probudi i naklopa izaci cemo u setnju!Klinci me zicali onaj kolac s keksima i pudingom!To cu im napravit!Prekrasan je dan….Danas kukam protiv zime ,da hocu proljece,kad sve cvate….Pa muz naravno nabraja blagodati zime koje ja ne vidim….😂Onda sam mu rekla da je zbilja mracan covjek!😂😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ajme,prenajela sam se!Jedna sarma plus kaj sam pokupila kupus od ostalih!Oni nece,ja obozavam!Ni pire mi nije trebao!Svecenik doso i oso!Beba spava pa kad se probudi i naklopa izaci cemo u setnju!Klinci me zicali onaj kolac s keksima i pudingom!To cu im napravit!Prekrasan je dan….Danas kukam protiv zime ,da hocu proljece,kad sve cvate….Pa muz naravno nabraja blagodati zime koje ja ne vidim….😂Onda sam mu rekla da je zbilja mracan covjek!😂😂😂😂


    E ti si meni presmijesna s tom hranom haha… U bedu si pa jedes,a onda si u bedu kaj si jela pa onda se ides utjesit jer si ljuta jer si jela 😂😂😂😂😂 smijeh…
    Ja volim zimu…ja sam isto mracna zena

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Ajme,prenajela sam se!Jedna sarma plus kaj sam pokupila kupus od ostalih!Oni nece,ja obozavam!Ni pire mi nije trebao!Svecenik doso i oso!Beba spava pa kad se probudi i naklopa izaci cemo u setnju!Klinci me zicali onaj kolac s keksima i pudingom!To cu im napravit!Prekrasan je dan….Danas kukam protiv zime ,da hocu proljece,kad sve cvate….Pa muz naravno nabraja blagodati zime koje ja ne vidim….😂Onda sam mu rekla da je zbilja mracan covjek!😂😂😂😂

    E ti si meni presmijesna s tom hranom haha… U bedu si pa jedes,a onda si u bedu kaj si jela pa onda se ides utjesit jer si ljuta jer si jela 😂😂😂😂😂 smijeh…
    Ja volim zimu…ja sam isto mracna zena


    Utjesit u hrani sam mislila

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    mamika3

    Dosla vidit koga ima ,koga nema….Uspjesno sam se othrvala vecernjem zderanju💪💪!Mala hopsa po meni,jedva pisem!😂😂Prasence je danas pocelo ,kad je na sve 4,pomalo puzati!Nije to sad nesto naveliko nego napravi 2-3 korakica,sto recimo jucer nije mogla!💪💪💪Al sta je moguce da ce prije pocet puzat nego sjedit samostalno???

    Bravo za preslatku buhtlicu!!!
    Moja R je prvo puzala,  vojnicki gmizala i tek nakon mj.dana se pocela posjedat.
    Tocno u ovo vrijeme prosle godine :)Sjećam se da sam curama u grupu slala video ,kako vrijeme leti…


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.