Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Hej,bapci,da se i ja prijavim ovdje!Za promjenu sam imala ispunjen dan!Bila moja mama s necakinjom pa su onda.moji klinci otisli kod njih ,prespavat ce tamo !Koja tisina u kuci!!!!Speglala sam sav ves koji sam imala!💪💪💪Ravno cudu!😂😂Sutra nam dolazi nas novi pesek-Lola!Mala odmah rekla ime cim ju je vidjela!A mi se odmah slozili!Imali smo plan nabavit ga u proljece,ali ovo je muz vidio oglas danas na njuskalu!Zena ih poklanja!Rekla sam mu da odmah zove jer je bas ono sto smo htjeli….Mali pas,mjesanac je,pola Jack Russell terijer!Sin je bio jako sretan!I mala ,ali on nekak posebno sretan!Drago mi je zbog njih jer su jako htjeli ljubimca!

    Presladak je pesek! Nek djeca uzivaju,a ti ces posla sad imat s dve bebe haga


    Pa kaj?Bar ne bum okupirana s pitanjem kaj cu jest?😂😂😂😂Znas da imam problema s hranom!😂😂A salim se…Stenci su zahtjevni,istina,imam i buhtlicu,ali snaci cu se ja!💪💪Zasad ju treba cesto izvodit dok je mala,taj dio mi je malo zeznut!Ne mogu se u sekundi obuci i izaci,ali sin je doma pa ce tu i on priskocit!A muz kad ce bit doma ce se isto angazirat!!Je seronja ponekad,ali sad nece bit😂😂I on zna da psa treba naucit puno toga i socijalizirat!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Ugolina Ako ti organiziras djevojacku onda ce bit kak ti kazes!I di ti kazes!A 12 baba pitat za misljenje u svrhu da se sloze u vezi jedne stvari..Big mistake!😂😂Ti bus se oko ovog nasikirala ko mlada oko vjencanja!

    E tocno tak…na kraju kad popizdim,bit ce onak kak ja kazem…nek sad prvo ispucaju svoje dojmove


    Da mene netko pozove na djevojacku samo bih pitala di i kad?Ne bih nista predlagala

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, stene je preslatko !!!
    Ugolina, sretno u organizaciji!!!! Nadam se da ce mlada biti zadovoljna djevojackom.
    Mi bili kod sveki gdje se poveo razgovor o novcu i ona je samo kukala za drugog sina kako ce mu biti tesko kad digne kredit za auto. A mi isto imamo kredit, ja na porodiljnoj naknadi i nama ocito po njoj nije tesko s djetetom??? 🙄🙄🙄🙄🙄
    Ali drugi sin mora i kucu uredivati jer je nasa kuca bolje sredena od njihove. 🔫🔫🔫🔫🔫
    Onda smo imali goscu koja je otisla u 1.30!!!! Ne u 13.30, nego u 1.30!!!! A Mateo je isao spavati u 00.30. Je da je popodne spavao do 17 jer smo kasno dosli doma ali opet mislim da je gosca pretjerala.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Helloween,everybody!Slusam Banovinu zadnjih pola sata,al zasad samo nasi izvodjaci😂😂Danas laganini!Rucak varivo,brzo i fino!Haha….Boli me glava!Mala kasno zaspala,al sad ni ne ocekujem nista drugo!Znaci ona zaspi u 1ujutro pa do pola 10!Ali nakon sat vremena ide opet spavat pa je to ok!A i organizam se naviknuo,jer u pol 1 mene tek spavanje uhvati!Moja mama jucer nadobudno stavi djecu spavat u pol 21!Ko da su bebe….Ona mislila kak su oni umorni,pa ce pogledat malo crtica i spavati!Aha,mos mislit…Onda je u pol 12 isla reda radit jer su se kefali!!😂😂Kasnije planiram u setnju,malo duzu!Klinci ne vole setat onda je to do ducana i natrag! A danas cu bas uzivat…Nadam se da i vi

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Mamika, stene je preslatko !!!
    Ugolina, sretno u organizaciji!!!! Nadam se da ce mlada biti zadovoljna djevojackom.
    Mi bili kod sveki gdje se poveo razgovor o novcu i ona je samo kukala za drugog sina kako ce mu biti tesko kad digne kredit za auto. A mi isto imamo kredit, ja na porodiljnoj naknadi i nama ocito po njoj nije tesko s djetetom??? 🙄🙄🙄🙄🙄
    Ali drugi sin mora i kucu uredivati jer je nasa kuca bolje sredena od njihove. 🔫🔫🔫🔫🔫
    Onda smo imali goscu koja je otisla u 1.30!!!! Ne u 13.30, nego u 1.30!!!! A Mateo je isao spavati u 00.30. Je da je popodne spavao do 17 jer smo kasno dosli doma ali opet mislim da je gosca pretjerala.


    Hahaha,gosca dosla partijat kod vas..
    A svekrva 🔫 odma se vidi da jednog sina preferira vise od drugog 😂 e al to je valjda takav mentalitet…
    Gledam si po babi mojoj..zatucana bila i ostala..volim je al brate takva je,kaj ces… Znaci imam tri brata…al samo najstariji je najbolji, samo najstariji radi, samo najstariji je bog..a taj doticni najmanje oko nje,ajmo rec,skace…kaj god ko treba,ide ovaj srednji,svi ga dave…a najstariji radi doma u radioni…ono,stvarno ima dana kad se ubije od posla,a ima i kad nema posla skoro uopce..al radi doma, u svojoj radioni,nitko mu ne visi nad glavom,jede u kuci, kuha si kavu kad oce, svira gitaru, igra igrice kad nema posla,a ona nad njim kuka..a mi ostali koji se dizemo u pet ujutro, trce vamo tamo, oko nje cifraju, nitko nije bitan..samo on 😂😂😂😂😂 a da ne pricam da zene nis ne vrijede samo muski su joj ono 🔝🔝🔝🔝 e, a moja emancipirana sogi, uziva u svadi i prepucavanju s njom,a sve u rukavicama hahaha,zivi pis

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Helloween,everybody!Slusam Banovinu zadnjih pola sata,al zasad samo nasi izvodjaci😂😂Danas laganini!Rucak varivo,brzo i fino!Haha….Boli me glava!Mala kasno zaspala,al sad ni ne ocekujem nista drugo!Znaci ona zaspi u 1ujutro pa do pola 10!Ali nakon sat vremena ide opet spavat pa je to ok!A i organizam se naviknuo,jer u pol 1 mene tek spavanje uhvati!Moja mama jucer nadobudno stavi djecu spavat u pol 21!Ko da su bebe….Ona mislila kak su oni umorni,pa ce pogledat malo crtica i spavati!Aha,mos mislit…Onda je u pol 12 isla reda radit jer su se kefali!!😂😂Kasnije planiram u setnju,malo duzu!Klinci ne vole setat onda je to do ducana i natrag! A danas cu bas uzivat…Nadam se da i vi


    Haha,a kad ti inace idu deca spat? Nije im dugo to?
    Sjecam se svojih staraca,mi smo morali u 21 ic bez pogovora  haha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Helloween,everybody!Slusam Banovinu zadnjih pola sata,al zasad samo nasi izvodjaci😂😂Danas laganini!Rucak varivo,brzo i fino!Haha….Boli me glava!Mala kasno zaspala,al sad ni ne ocekujem nista drugo!Znaci ona zaspi u 1ujutro pa do pola 10!Ali nakon sat vremena ide opet spavat pa je to ok!A i organizam se naviknuo,jer u pol 1 mene tek spavanje uhvati!Moja mama jucer nadobudno stavi djecu spavat u pol 21!Ko da su bebe….Ona mislila kak su oni umorni,pa ce pogledat malo crtica i spavati!Aha,mos mislit…Onda je u pol 12 isla reda radit jer su se kefali!!😂😂Kasnije planiram u setnju,malo duzu!Klinci ne vole setat onda je to do ducana i natrag! A danas cu bas uzivat…Nadam se da i vi

    Haha,a kad ti inace idu deca spat? Nije im dugo to?
    Sjecam se svojih staraca,mi smo morali u 21 ic bez pogovora haha


    Kad nisu praznici oko pol 22..A ak jesu. onda ih pustim kasnije jer se ne moraju dici ujutro!Al znas kaj je problem!Ako nisu bili na istrcavanju onda nisu ni umorni navecer i oboje onda jako tesko zaspu!Zato se natezemo s njima!Doma su cijelo popodne i navecer nemaju se od cega umorit!Mali hoce makar mirno lezat,ali ona glumata…Sad bi vode,sad mora na wc pa nam nesto nije ispricala,pa hoce puse opet.,onda njega zajebava….I to se oduzi….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

     Evo caj 🍵🍵🍵🍵🍵!Zakasnila sam kavu skuhat!Bila sam vrijedna pa zato😂Da iskoristim priliku dok nema velikih pa da rjesim zaostatke….Znate one stvari kaj zgurate nekam uz pomisao budem sutra,budem sutra….E,nakupilo se toga!Al sad sam to rjesila!Usput sam nasla svoju ljetnu robu!Uvijek si mislim kak nemam nis za obuc,a u biti nemam struk pa ne stanem u nis od prijasnje robe!Radim rucak sad!Ali mislim da ne bude nitko jeo pa ce bit za sutra….Hihihi…A da,moram jos lezaj za cucka napravit!Dok ne kupimo onaj jastuk bas za peseke!Fala Bogu pa je mala…Ti su jeftiniji😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, nasmijao me tvoj opis bake. A sogi ti je vrh. Volim takve ljude koji znaju u rukavicama reci prave stvari. Da sam bar i sama sposobnija u tome.
    Mamika imas pripreme za novog clana obitelji. 🐕🐕🐕🐕 Nek bude dobar pas i da uzivate s njom!!
    Mi planirali popodne Salaju. Ali se najavili neki rodaci koji su bili u vikendici na moru da ce navratiti na povratku, oko 18. Mi odustali jer kao ne stignemo. Na kraju oni dosli u 20.30. mi smo se do tad mozda mogli i vratiti. Malo s njima, ovo, ono i Mateo zaspao u 23.30. 
    N

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ode komentar prije reda.
    Nocas nisam nista spavala jer smo kasno legli zbog gosta koji je zamalo prespavao kod nas i poslije me kasalj mucio da sam svako malo izlazila iz sobe da ne probudim Matea kasljem. 
    Ugolina, jos malo o tim mezimcima,… Ruzno za reci ali primjetis da neki roditelji jedno dijete vole vise. To vidim u kod muzevih. Bilo je x primjera vec za to, da je nekad i on sam znao prokomentirati, da oni njega ne vole, ali onda zaboravi to i opet ih uzdize i pomaze.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.