Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, nek malecka sto prije ozdravi i da ju ne boli dugo. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
    Abies, ne znam sto ti reci. Muz bi mogao biti malo obzirniji. Jel mu kazes sto ocekujes od njega, pomoc oko djece, da pocisti za sobom?? Jel se trudi uopce ista to raditi? 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ilani znaš sta  nabavi difuzor onom to vlaži zrak , ja sam isto nabavila nedavno i predobro bas za grijane prostorije … 
    ja jutros morala u ikeu užas vuci malu pa vuci stvari a auto stoji ispred stana jer nemogu ha vozit posto plače kad smo same uglavnom bez veze nije mi za mrdnut od stana s njom … opet je nosila i ergu pa joj tu dosadi place i tako 

    Ugolina joooj jadna zlica užas … pa gdje pobere te afte ? Već jw jednom i imala 😕

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobro jutro
    ☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼
    Ugolina dobro da si otisla,mis mali mogu misliti sto je boli. Neka sto prije prode i da ne boli nista.
    Opet sve preskačem
    Evo noc napokon dobra,konačno budenje u 6h ali nije problem ako je lijepo spavala nocas,samo dva budenja. Jos su nam i veliki uletili u krevet jer toliko jako bura puse da su se uplasila,sin spavao pod mojim nogama(grlio mi noge),a kcer je spavala između mene i muza

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!Moji svi otisli!Beba spava!Na kraju zaspala u od 23.30 do ponoci!Pa bila budna do 1!Ali ajd,bar je zaspala!Ali bila je dobra tih zadnjih sat vremena!Prevrtala se na trbuh,smijala se,igrala se dudom i igrackicom,cak ju nisam morala ni drzati!A ja sam pak bila umorna pa sam od zivaca isla jesti!Moram probat ocistir hranilicilu kolko mogu!Na meniju su palcinke sa sirom i sunkom iz tartar umak!Jako su zasitne pa ih ne treba puno napravit!haha…Moj sin ljut od jutra!Ja fakat ne znam koji mu je!Mijenja raspolozenje dok kazes keks,a kad mora napravit sta mu se ne svidja,okrene se za 360!Pocne odgovarat duri se,i u krajnjem slucaji izaziva malu namjerno!😤😤

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mare Obiteljsko druzenje u krevetu?Neka,bas lijepo…Smijem se kak ri sin grlio noge!Hahahaha….Kod nas ne puse,a ja vazno oprala sav ves da se osusi na vjetru!
    Ugolina Saljem vibrice,nek Zlica dobro podnese tu bolestinu i brzo ozdravi!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    A jadna zlica  nadam se da ce joj brzo proci 😥🙁

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Zlica brzo nek medicina djeluje.
    Petra kašlje, svu me zapljuje. Danas ću pedijatru. 
    Mužu sam ostavila tanjur nabila mu čašu u njega i onaj iskorišteni zubni konac kojeg špara. Jako je uvrijeđen. A jesam ko dijete se ponjela. Pucam više.
    Noć smo šetali iz kreveta u krevet (bračni sinov) petru cendravu ostavila tati, ja sinu. I probudim se u 6 pitam jel zvonio alarm. Je. I nije me probudio u 5:20. Klince oblačim. Veli mi da mi je skuhao kavu, a ne ko ja nerazumno….bla bla. Na kraju je ipak uzeo klince u vrtić.
    Na poslu opet seronje. I vani je ziiima. Još imam tajice pod hlačama pa se jedva gegam 🐻

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Abies, dovedi muza u red!!! Neka zna tko je gazda! 😂😂
    Nadam se da je Zlica bolje danas!!! 😘😘😘😘😘
    Mare, jel imate bar velik krevet da svi stanete?? 😁😁
    Mi bili na vjezbama. M super napreduje. Pokazuje prsticem, igra se skrivaca, prica koka, kva- ka, hvala- ava, vau vau, tata i tako…..

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy Bravo za napredak!Super!Da li ti i doma vjezbas s njim
    Abies Luvy dobro napisala!Pokazi ko je gazda!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobar dan mame!
    Mi od jutra u nekom muvingu a nista narocito. Ves,sude,ricak,kolac(koji sam tekla da necu raditi do blagdana),setnja,docekaj otprati jedno drugo ttece i t.d. Nikolina se opet mucila s kasljem na spavanju,tesko je zaspala.
    Veceras imam izlazak- roditeljski u skoli😁
    Mamika odgovaranja ce biti samo jos vise,tako da znas,budi na to spremna.
    Lucy,bravo za napredak!
    Abies vi stalno s kasljem muku mucite. Kako tvoj kasalj?
    Ugolina,kako je Opa?
    Zna li itko sta je sa Sanjarkom? Nije se javila stoljecima!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.