Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Buhtlica je isto nekak cudnovato spavala!Zaspala u 23,mucila se!Probudila u 24,nesto malo pojela!I od 2-3 ujutro ko da je bila u polusnu!Ikrene se na bok pa na trbuh pa hoce natrag na ledja pa ne moze!Pa sam ju sto puta okrenula i deset puta dala dudu….Vec sam ju htjela nosati malo da se smiri,al onda je zaspala!Ne znam sta joj je bilo!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Ugolina kako je zlica sad?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Odluka je pala!Sataras…Obozavam to jelo!Sad sinek i ja klopamo hotdog!Poslije na judo!A u medjuvremenu kavica…☕☕☕☕☕☕☕Maloj idem dat bananu

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Jeste skuzile pokraj nicka desno kotacic, prijavi adminu??? Ja stisla, sama sebe prijavila. 🙄


    😂😂😂😂😂😂
    To sam i ja jednom namjerno napravila kad s htjela da procitaju zalbu sto nema privatnih poruka il tak nes 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Lucy16

    Jeste skuzile pokraj nicka desno kotacic, prijavi adminu??? Ja stisla, sama sebe prijavila. 🙄

    😂😂😂😂😂😂
    To sam i ja jednom namjerno napravila kad s htjela da procitaju zalbu sto nema privatnih poruka il tak nes


    Ja sam redom prijavljivala one Kineze koji su pisali kinesk!I sad ovih dana isto ima neki nick zxm nesto….I to prijavljujem!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima na pitanju, zlicka mi je ko zmaj,ko da nikad temo nije ni bilo… Pretpostavljam da je bila trodnevna,al je trajala dva dana hahaha…inala je vec tri puta pa brze vsljda preboli,tak si ja to zamisljam..
    Znaci od sinoc pol osam,kad je imala 38.5 u guzi,dala joj cepic i pol neofena i spustila joj se tempica, kroz noc se preznojavala,valjda izlazio virus iz nje, dva put sam ju presvlacila…
    Ujutro prije nego sam otisla na posao bila je cak i malo pothladena, a tako joj je bilo svaki put s trodnevnom.. Nakon sto joj padne temp i ode malo ispod 36, jutros joj bilo 36.3 u guzi, obicno se pojavi osip. Nadam se da nece da mi ne  drame po vrticu 😂 sutra ce ic s obzirom da je zadnja temp bila ta u pol osam jucer

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Dan, onak…. Nista posebno.
    M prije dnevnog spavanja opet bolio trbuh i vristao. Onda je zaspao i spavaobdo 15.30.  Oko 19 opet poceo cendrat. Sad ga muz uzeo i igra se. Necu ga rano stavljat spavati da po noci ne tulumari.
    Imamo jos auto za popravit, gume promijeniti i na mom. Sestra me zvala da mami noga opet nije dobro. Trebala bi sutra dr. Uvijek nesto…. Raspolozenje mi je down i M me da izmorio.
    Mm se divi kako M kaze koka a to vec govori danima. Eto koliko ga on vidi.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ajme lucy,sto mi zao tvoje mame 😥
    A ovo za muza, evo da nije dao otkaz,nebi ni .on nasu zlicu vidao uopce…bas sam neki dan bila u depresiji..sada muz uskace mom burazu u radioni, fkt imaju pun kufer posla, zlica je kod mojih dok ja ne dodem s posla ili ju pokupim ali opet cekamo kod mojih da zavrse posao dolje u radioni.. Zlica me ne dozivljava jer ne stigne 😂 jer se igra s necakom…ok…i konacno zavrse i dok pojede nes,dok se spakiramo,krenemo doma, nema nas nijedan dan prije pol sedam…i brzinski spremanje za spavanac,ona u 20 gotova..i onak si mislim,sto da je stalno tako? Hvala dragom bogu sto imamo stan,sro nemamo kredit,sto imam ok placu s kojom nam je malo tesko ali krpamo,nitko nije gladan zedan gol,dijete ima sve sto joj treba i ne treba.. I mislim si,a sto da nije tak,da moramo radit svakako,da mi muz mora radit u smjenama,pa nikada se nebi vidjeli.. 😥😭 niti to dijete, pa nije niti cudo sto se clanovi obitelji medusobno ne poznaju,sto brakovi propadaju 🔫 strasno!!! Ne znam, mi smo jednostavno previse povezani da bi mogli tak zivjet… Otkaz je najbolja stvar koju je napravio…koliko su se povezali kao tata i kcer,pa milina ih je gledat…a dok je radio,dolazio bi doma  i samo vidio neku nervoznu bebu,nit je znao sto i kako treba,sto voli ne voli… Novca ce bit,nas ne 🔫🔫🔫 evo malo dubokoumog razmisljanja sto me navelo da uz svoje  krace radno vrijeme od drugih,pa se desi da si dijete ne vidis i da te ono ne dozivi…strasno..depra mood

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u depra moodu dok sam radila!Mm normalno radno vrijeme,moje koma!Petak,svetak ..Sve isto!Bila sam radila od 17-24,u smjenama!Rijetko kad ujutro!Bila sam jako glupa i nisam se svadjala sa tadasnjom seficom!Vidjela djecu ujutro kad sam ih vodila u vrtic!Oni vikendom na Bundek,Jarun,kod staraca…Ja u popodnevnu smjenu!Rucak nedjeljom,nekad nisam ni jela….Dva Badnjaka za redom ja od 12-18…Dan poslije Bozica meni i ostalima radan!Da bi gospoda dosla po sir i salamu!To mi je jako ruzno i tesko razdoblje bilo!Tesko je biti doma,nije lagano,mozda je nekom super-ne znam,ali definitivno je bolje nego tam di sam bila!I ako ce ici sve po planu necu se ni vratit radit!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ooo da, koma… Muz i ja skupa smo devet godina  dva bozica i jedan uskrs smo mi slavili zajedno…i to slucajno, jedan bozic je bio na bolovanju jer si je skoro prst odrezo na poslu sa sjekirom, jednom je kolabirao od mjesec i pol bez ijednog sl.dana i jos jednog se ne sjecam .. Ostale dane onda ne vrijedi niti spominjat,jelda..nikad fraj…treba ic na svadbu krizmu pricest,uvijek sama, reko nikad vise 🔫

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.