Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ajme,cure,koji eksajting dej iza mene!Vani nisam ni bila!Prala sam ves,kuhala rucak a tek kad sam pocela stavljat pribor za jelo na stol..E,kad je to pocelo zveckat. Pa ko da sam opet u diskacu,e!!!Od tolike sam srece idmah posegnula za Milkom od djece!Ne svojom jer meni vise nitko i ne kupuje cokolade!Ali naravno,nisam ja bitna nego djeca!!Ja sam samo mama,kucanica,osoba na zadnjem mjestu….A tek sutra.. Ujutro kad se probudim ima da si skuham naj kavu na svijetu!Sama cu si ju skuhat dok djecu ne naucim!😂😂😂😂A tek peglanje. ..To ne znam s cin bih usporedila!Nema goreg!!!Haha. .Uglavnom,sve po starom danas!😘😘😘😘😘😘😘A sutra cu izaci!!


    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Popodne kad se zlicka probudila, pak je neka temp bila,dobila lupocet cepic i isli smo kod muzevih na rucak…dvoumila sam se al reko malo zraka joj ne moze skodit,prosetala po vrtu,pogledala si zivotinjice,malo ju to razveselilo i lijepo se najela…za dva sata pak cendravoca na najjace i navecer u pol osam cendrava,pospana,opet 38.5 u guzi, dobila neofen i cicu i zaspala za cas… Sutra sam jutarnja pa ostaje doma s muzem,doma sam u 13, tih par sati budu zdurali pa cemo vidjet kak ce bit…ako bude pak jako kurila ujutro,muz ce ju odvest pedici jer radi ujutro.. Nadam se da ce prestat do sutra… 😥😭 jadna moja bejbi jo jo…  
    Skuhala sam.joj juhu da ne moram pak u pet ujutro kuhat

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Popodne kad se zlicka probudila, pak je neka temp bila,dobila lupocet cepic i isli smo kod muzevih na rucak…dvoumila sam se al reko malo zraka joj ne moze skodit,prosetala po vrtu,pogledala si zivotinjice,malo ju to razveselilo i lijepo se najela…za dva sata pak cendravoca na najjace i navecer u pol osam cendrava,pospana,opet 38.5 u guzi, dobila neofen i cicu i zaspala za cas… Sutra sam jutarnja pa ostaje doma s muzem,doma sam u 13, tih par sati budu zdurali pa cemo vidjet kak ce bit…ako bude pak jako kurila ujutro,muz ce ju odvest pedici jer radi ujutro.. Nadam se da ce prestat do sutra… 😥😭 jadna moja bejbi jo jo…
    Skuhala sam.joj juhu da ne moram pak u pet ujutro kuhat


    Brzo ozdravite!!!!! Puse za Zlicu

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, opises dan kucanice kao napeti triler. 😂😂😂😂 A tako mi je i samoj. Danas sam Ugolinu pitala jel ne ide raditi!!??? 🙄🙄 Ne znam ni koji je dan, svi isti.
    Ugolina, nadam se da ce do jutra temp pasti. 😘😘😘😘

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Danas sam skuzila da i meni fali Mateovo drugu spavanje. Pod prvim bih napravila rucak i sto trebam, a pod drugim bih legla s njim. A toga vise nema. 😫😥😴

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobro jutro
    🍵🍵🍵🍵🍵🍵☕☕☕☕☕☕☕☕🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍸🍸🍸🍸🍸🍸🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫
    Pa kome sta treba neka se posluzi. 😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Mare Zakon si!U ponudi je i pistolj!Ja se toga bome ne bih sjetila!😂😂😂😂
    Lucy Ja kukam da sad ne mogu nista od buhtlice kad spava 4 sata dnevno,a sta ce tek biti kasnije!Onda ne bum stigla ni kukat!!!Hahaja…I ja sam se nasmijala na pitanje sta nije Ugolina otisla radit!
    Ugolina Nemam ti nis za rec,pisem samo da imas kaj citat na poslu!
    Abies Procitaj gore navedeno!hihihihihi..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    I nocas bio budan 23.30-2. Tako da cu ja Mare uzeti 🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫
    Budan od 8 kao da je spavao 12 sati. Sad ce zaspati u 11 i do veceras pola dana precendrati i zaspati u 19. E nece,!!!! Danas je moj raspored. 
    Mamika, mozda buhtlica bude dobra. Pa ces biti kao Mare. Motat sarme u rano jutro uz bolesnu djecu. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Jeste skuzile pokraj nicka desno kotacic, prijavi adminu??? Ja stisla, sama sebe prijavila. 🙄

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy16

    I nocas bio budan 23.30-2. Tako da cu ja Mare uzeti 🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫
    Budan od 8 kao da je spavao 12 sati. Sad ce zaspati u 11 i do veceras pola dana precendrati i zaspati u 19. E nece,!!!! Danas je moj raspored.
    Mamika, mozda buhtlica bude dobra. Pa ces biti kao Mare. Motat sarme u rano jutro uz bolesnu djecu.

    😂😂😂😂😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.