Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! 
    Evo kavice I još ponešto ☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍹🍹🍹. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mi smo dosta dobro spavali. Danas u planu pripreme za sutrašnji veliki dan našeg maturanta i rutinske stvari. Tata nas opet radi cijeli dan danas pa ćemo sve sami. Za ručak ću raditi punjenu papriku, to će biti i sutra 
     Vidim na jelovniku babama se pojavio wc papir😂. Mi to još nismo probali ali kartonske kutije, reklamni prospekte i slično redovito grickamo😲
    Sanjarka jesi živa? 
    Gitta imate super planove. Uživajte! 
    TPol daj recept za peciva 😊a pločice… ma uvijek ima stvari koje nikako privesti kraju 
    Sunshine, znači komarci na moru aktualni? 😕 baš sam primijetila da u Zg ih još nema. Možda je to zbog lokalnih izbora, jer prošle godine nisu dali živjeti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    2410

    sandrichx3

    Sunshine1

    Upikao me komarac u stopali,pa za popizdit. A svrbi aaaaaa

    Znam taj osjecaj. Uzas, namazi necim 😱

    octom!mene to spasilo proslo ljeto..do krvi sam skoro bila izgrebana


    Imam kamagel,super mi je i obozavam ga.isti tren prestane svrbit i drugi dan se nista ne vidi. Al dok sam se spremila spavat nisam mazala da ne stajem na to…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ilani bome ih ima dosta,i to oni gadni tigrasti. Ja ne znam jel uopce postoje obicni netigrasti komarci🤔
    Da pocrkavali od izbora😂😂😂😂 od ‘plavih’

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!! Ovdje baš neka slaba aktivnost, što će tek biti preko ljeta? Prošlo ljeto smo bile trudne pa se čuvale sunca, nismo išle na more pa smo mogle tipkati, čini mi se da ovo nećemo baš.
    Moj zaspao sinoć u 21 jer nije mogao više sa sobom, a sad preko dana hB super spava, po 4 sata u dva puta. Ali se probudio noćas u 1.30 i  zaključio da mu se više ne spava. Pa sam ga morala ljuljati da zaspi nazad. Ima 10.600 g, a ja loša leđa i koma mi je. Nemam pojma kako ću kad bude teži. A na dan ga 100 puta dignem s poda i sl pa se navečer  ne mogu pomaknuti.
    Ni M se ne voli presvlačiti. Nekad bude ok ili se zabavi s nečim, ali kad ga uhvati nema šanse da ga uspijem obuć. Dobro što ide ljepše vrijeme pa ću ga moći ostaviti samo u peleni i bodiju. Ali opet pošto je stalno na pločicama bit će mi hladno.
    On još nije probao wc papir, ali je blizu jer se zaputio danas prema wc školjki. Inače dođe na početak kupatila i gleda mene ali danas je krenuo i dalje.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Cure koje dojite, koliko podoja imate preko dana??
    M nešto skroz slabo doji po danu, malo licne prije spavanja, znači 3 puta i ujutro u 6 dok još spava. Preko noći nekad isto samo malo da zaspe, a nekad baš vuče. Imam i manje mlijeka, lijevu cijeli dan ne sisa i navečer uopće nije puna. Desna mi se brže puni i veća je pa mu nju dan tako pred spavanje, a lijevu po noći.
    I primjetila sam kad mu ponudim, a da nije gladan onda me grize. Kad je gladan lijepo jede.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Gitta, Ugolina, tko je Tina na onoj temi Zanima me???
    Sanjarka, što su rekli na pregledu?
    Brojčana, čestitke na prespavanoj noći!!! Ja to željno očekujem!!!
    31.5. idemo na cijepljenje. Dr je rekla da ne zna hoće li ga protiv pneumokoka ili ospica jer su se ospice pojavile u Italiji. Trebam joj reći da idemo u Fr u 6 mj. Možda sam to trebala ranije, možda ga je trebalo cijepiti još protiv nečega??

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Lucy 10600?😱 pravi momak😘🤗
    Ma kakvi trudne,borila se sa grcevima😥😥😥
    A ja cu preko ljeta vjerojatno bit aktivnija jer radim za kompom a mi preki ljeta nemamo bas posla😅🤗🎉
    Cica…ja imam sad jos jedan podoj koji isto abs ne vuce. Drugi tjedan i taj ukidam. Tena voli papat i kako je krenula dohrana ona je sama smanjivala. Kad je imala 3 obroka,tak negdje stara ko tvoj malac je imala 2 podoja + nocno. I ona je nocno ukinula sa 9,5 mj. Pa sam ja sa 10 mj otprilike jutarnji

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Hej!
    Lucy ma viber se oteo kontroli. Ja se pokušam bazirati na neviberuše al ne ide mi. 
    Ilani imaš koju dadilju na raspolaganju. Ja nemam pojma  što ću za ručak. 
    Mm zbrisao. On ima posla. Ma više mi ga dosta. Nek samo proba mi nasrati svekra sutra. 
    Za doručak sin prolio punu šalicu mlijeka s čoko kuglicama. Pa se neće obući. aj van i zalila ga vodom. Petra svoke luduje. Izbacila već 2 dan jutarnje spavanje. Živčana sam ko ne znam… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Hello
    Noc mi je bila ludnica,veliki dosli u krevet,pa grli,pa nemoj pa vruce-zima
    Sirena nerovozna,grize sve zivo,trpa u usta sve,juri po kuci ima je svagdje,za tren oka je u kuhinji smjesna je tako cetveronoske.Pokusava i usta pa joj svako toliko uspije  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.