Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Lucy srednja ili osnovna? Mozda si pisala ali nisam zapamtila. 
    Mi rijesili slikanje,zaspala skoro prije pa je mm nosio da izdrzi do plaze,a udaljena nam 3 min😅
    Ja ponijela hlacice,cipelice…ma bjez i oblacenje. U 10 je vec zakuhalo za poludit. Na brzinu par fotki i pojeli sladole u hladu. Ona naravno zaspala i spava

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Cao cure
    Lucy bas mi jr zao sto se tako djeca ponasaju
    Sunshine predivna slika i one na viberu,bas lijepo i toplo kod vas
    Ilani hvala na kaviv😘
    Ja sam jutros pustila mm da spava do 9h pa smo kavu popili skupa i onda smo isli u Bauhaus pa sam cvijeca kupila i cak sam kupila neki mix za Ice tea. Sad ne znam da li da drzim u kuci ili na terasi 😊 Danas dan samo za uzivanje bas je toplo i lijepo 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Cure koje dojite, koliko podoja imate preko dana??
    M nešto skroz slabo doji po danu, malo licne prije spavanja, znači 3 puta i ujutro u 6 dok još spava. Preko noći nekad isto samo malo da zaspe, a nekad baš vuče. Imam i manje mlijeka, lijevu cijeli dan ne sisa i navečer uopće nije puna. Desna mi se brže puni i veća je pa mu nju dan tako pred spavanje, a lijevu po noći.
    I primjetila sam kad mu ponudim, a da nije gladan onda me grize. Kad je gladan lijepo jede.


    Ja sam do nedavno kad mi je spavala dva puta dojila ju samo tih dva puta dnevno prije spavanja,navecer isto prije spavanja i nocu..sada mi spava jednom tako da jednom prek dana,navecer prije spavanja i nocne ne brojim, nekad dva pur nekad vise.. Ali mislim ju uskoro pocet odvikavati…a bas mi ju zao,vidim da joj fali, vec dva dana bi ujutro samo dudlila mi po deset minuta,al nis ne jede, samo tak malo bi di cickala..vajda joj fali..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Predivan dan danas!!!
    Jucer tati bio rockas ali danas smo tu kod njih dosli na rucak iako on kao rockas ne slavi…delicija na sve strane…mmmm…. Volim kad nesto “slavimo”..mama se uvijek posebno potrudi…nismo znali sto bi tati kupili za rodendan pa smo se sjetili neceg boljeg… Napravile smo zlica i ja princez krafne,s tim da sam na kremu jos stavila saum koji moj tata naprosto obozava!!!zlica je sve pazljivo motrila iz hranilice, bacala povremeno nesto na pod i naravno lickala kremu 😂😂😂 nekako sam se sjetila onog iscekivanja od prosle godine…bio mi termin na tatin rodendan 😍 iako se njoj nije htjelo van tad…a sutra mi je firmanoj kumi rockas..sjecam se i to kad smo isli kod nje,ogromna sam bila, zezali su se da je tam njena kuma jedna koja je babica po struci,ak kaj bude da je sve pod kontrolom 😂
    Ovih dana smo dosta i po vinogradu i tako…
    Mogu vam reci da sam se ja zivo preporodila odkad moja zlica hoda..divota..te nece iz parkica, sad je tu,sad tamo.. .toliko proucava svijet oko sebe,djecu, igracke,zivotinje,svim zivim je fascinirana, predivna mi je 💕 i sad kad bacim pogled unatrag,bilo je svega i svacega i smijeha i suza,al proletilo je..uskoro slavimo rodendan 😲💪🎉😂
    Jucer sam htjela navecer napisati post al toliko me bolila glava da nisam mogla..procitala sam vas sve,zaboravila skoro nista..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Boze kokosi, zaboravila skoro sve sam htjela rec 😂  

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, kud već vrijeme proletilo, ha?? Sad već hoda. Drago mi je da vam je lijepo i da uživate. Tako i treba, sve će to brzo proći. Sjećam se kad je bio beba pa kad je jeo svako malo, pitala sam se hoće to ikada prestati. Sad lijepo puže na sve četiri i zaigra se sam, ne visi više toliko po meni, dovoljno je da me vidi. A u kolicima još neće biti da ja radim nešto vani.
    Sunshine, osnovna, 7.razred. Krasna djeca u 5. i 6. razredu, mila i draga, brinula sam se o njima kao o svojima, a sad…..
    I prekrasne slike!!!!!!! Morat ćemo i mi nekuda van malo, da nemamo slike samo po kući i kad bi nas još imao tko slikati da smo svi troje na slici…. Previše tražim.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    E bas to,lucy , na svim slikama moja mala i netko, tata babe dede ujaci, a mater? Nigdje, drzi mobitel..i sad mi bas zao..

    E vani smo na viksi pa sam se sjetila da ste pisale o prljanju vani… Ja svoju bas pustim,odjeca bude ajme meni,imam uvijek vlazne ako bas i pazim kaj dira naravno i da bas ne lize,al ne smeta mi nit kaj puzi po parku nit nista… Dodemo doma, kratki brzinski tus i presvlacenje jer ta prljavoca iz gradskog parka ipak mi se ne svida da ju raznosi okolo po stanu,narocito ako ide spavati..i navecer detaljniji kupanac jer popodne ponovno svugdje idemo..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina ma niti ja Teni ne branim. Bas naprotiv,uzivam kad istrazuje. Ovaj vikend su svi pizdili😂😂😂 morala je ona pregledat svaki blok,pijesak,zemlju…jel oni to dobro rade…al kaj cu ju posjest i daj joj bojanku. Mislim stvarno. Onda veki nedaj joj na stepenice. A bas me zanima kako ce oni svi. Drzat ju na metar kvadratni. Al to na kaj ona i bodi lice navecer. A sta sad!!! Moji krenuli doma a Trna zaspala. Bila umorna tek oko 6!! E reko sad neces. Eto im njihovog spavanja dva puta. Naspavala se od 11-13 i onda kao oko 3,4 kad su svi isli odmorit ili na plazu ja sa njom po dvoristu i svi se cude kaj ona ne spava. Pa ne moze cijeli dan spavat

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Ja vise jednostavno ne stignem tu pisat!A sto kazes Lucy,normalno da ce se pisati sve manje,djeca zahtjevnija,a neki od nas skoro i na posao😣
    Ugl.meni je ova faza grozna i jedva cekam da prohoda.Sad samo ide,dize se,stoji,glava puna masnica!Tempo nam je ubitacan,stalno neke priredbe s vrticem,plesom.U kuci mi bomba,ne stizem ni usisat doslovno.Al tjesim se da ce i ona brzo narast,prebrzo mi je prosla ta godina i bas sam tuzna,jer mi se cini da nisam stigla uzivat.I jos dok se sjetim da opet moramo proci prilagodbu u jaslice na jesen.Cini mi se da ce mi ovaj put bit najteze,kako sam starija sve me vise pogada.
    Sanjarka,saljem veliki zagrljaj!Bit ce to sve bolje svakim danom😘
    Nisam skopcala jesi odvikla Gigija od spavanja u kolicima?Mi smo u istom sosu,po danu samo tamo hoce zaspat pa trebam savjet😏
    Sunshine,bas vam divno!Tenka gusta😍i mi za 3 tj.na more,0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.