Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Zene drage 😘
    Ja i sin se kravimo po kaucu, jos malo cemo dorucak pa kod mojih na rucak. Popodne imamo neke planove vidit cemo sto cemo od toga ostvariti. 
    Noc bila dobra mirna, jedno budenje u 4. 
    Jutros je prvi spavanac bio vec u 9 30h. Stvarno nema pravila zna ga i tako rano odradit a zna tek u podne… 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina nije zena 😂😂😂  javi sutra sta kaze pedica 😞
    Sunshine  nadam se da prehlada ide kraju pa da se i vi naspavate 🤗🤗 koja strogoća u nedjelju rano ujutro 😁😁
    Mare jel se kravis? 😎
    Ilani je je onako mu dajem kako je na slici u komadima jede on to bez problema nikad mu se ne zagrca 🖒 jakna je “kozna”, stavim slikicu 😊 uzivajte u setnji 😘
    Tpol ste stigli? 🤗 ma ne vjerujem da su zubici. Faza možda, pojma nemam

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Nikolina pa sretan ti zadnji minic ljepoto 😨💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
    Eva sretan veliki 9mj minic 💕💕💕💕💕💕💕💕💕
    Bebe nam vise nisu bebe 😞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Zene moje pozdrav.
    Nama fino tu iako nas muci gornja dvojka opasno..al nadam se da je vani uskoro. 
    Mi u restoranu na rucku pa cemo do moje bake pa doma..oblaci kvare lijep dan.
    Nikolin zadnji minic. Sretan ti serecice mala❤❤❤ . Uskoro cestitamo rodjendane..illani sto planirate za rodjendan?
    Sanjarka super za noc.
    Tpol welcome back
    Ugolina hahhaha nije zena. Hahahha

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ilani,pa nikolina za mjesec dana godinu!!!!! 😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😘😘😘😘😘💕💕💕💕💕🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 pocet ce se polako tajne kume otkrivat!!!! 😂😂sretni minici!!!! 😘😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Cure, ja opet ne stignem druziti se s vama. 
     Imali smo krstenje, pa ona rodbina iz Francuske bila kod nas par dana, pa sam bila bolesna, i svakidasnje obaveze…… Mali losije spava, budi se cesto i cim mu dam sisu opet zaspe, ali ja se tako ne naspavam. Preko dana malo spava da mogu bar onda nadoknaditi san, ali ni to. Jos ovaj vjetar…. Svaki dan me boli glava. Od krstenja sam, znaci sad 2 tj., koma. Umorna stalno, glavobolja, nista mi se ne da, ne stizem, on placljiv, hoce paznju, nosanje, igranje, a ja ne mogu.

    Nazalost i za krstenje sam se nazivcirala i to zbog svekrve. U sve se petljala, malog mi stalno uzimala iz ruku, gurala se u prvi plan. Kum nije ozenjen ali zivi s curom. Nismo to nista spominjali sveceniku jer crkva zahtjeva crkveno vjencanje ako zive zajedno i nismo nju uzeli za kumu nego samo njega za kuma. Mi stali pred oltar i svekrva i nju posalje da stane uz njega!!! Cijeli obred sam bila u brizi hoce svecenik pitati sta za nju i tko je ona. I bio je i sam zbunjen jer se pripremio da govori kum, pa kad je ona stala malo je govorio kum, malo kumovi kad nije znao sta je sad na kraju.

    Dosla torta i ona uzme maloga meni iz ruku i kaze idemo se slikati, a jos se nitko nije slikao od nas??!!! Rekla sam muzu pa je on uzeo maloga i rekao prvo cemo se mi slikati. Na kraju se ona nije ni slikala kod torte

    I hrpa takvih sitnica koje su me izbacivale iz takta. Pokvarila mi cijeli dogadaj bezveze.

    Sad mi pocela stalno drobiti kako ga trebam uciti na hranu. Drzim se tablice dohrane, ima jedan obrok, kasicu kroz jutro. Voce ili povrce, ono sto smije za svoju dob. Ali ne. .. Ona je mom muzu sa 6 mj pekla jaja, zgance kuhala i ne znam sta. I danas za ruckom da malome pire krumpir u kojem ima soli, mlijeka i maslaca!!!!!!! Ja kazem ne smije to, ali dok muz nije rekao da mu ne daje to nije stala!!!!!! Trebala sam jace reagirati jer drugacije nece nauciti. Ali ako kazem sta ostro ja cu ispasti ljuta i nepristojna.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Cure, ja opet ne stignem druziti se s vama.
    Imali smo krstenje, pa ona rodbina iz Francuske bila kod nas par dana, pa sam bila bolesna, i svakidasnje obaveze…… Mali losije spava, budi se cesto i cim mu dam sisu opet zaspe, ali ja se tako ne naspavam. Preko dana malo spava da mogu bar onda nadoknaditi san, ali ni to. Jos ovaj vjetar…. Svaki dan me boli glava. Od krstenja sam, znaci sad 2 tj., koma. Umorna stalno, glavobolja, nista mi se ne da, ne stizem, on placljiv, hoce paznju, nosanje, igranje, a ja ne mogu.

    Nazalost i za krstenje sam se nazivcirala i to zbog svekrve. U sve se petljala, malog mi stalno uzimala iz ruku, gurala se u prvi plan. Kum nije ozenjen ali zivi s curom. Nismo to nista spominjali sveceniku jer crkva zahtjeva crkveno vjencanje ako zive zajedno i nismo nju uzeli za kumu nego samo njega za kuma. Mi stali pred oltar i svekrva i nju posalje da stane uz njega!!! Cijeli obred sam bila u brizi hoce svecenik pitati sta za nju i tko je ona. I bio je i sam zbunjen jer se pripremio da govori kum, pa kad je ona stala malo je govorio kum, malo kumovi kad nije znao sta je sad na kraju.

    Dosla torta i ona uzme maloga meni iz ruku i kaze idemo se slikati, a jos se nitko nije slikao od nas??!!! Rekla sam muzu pa je on uzeo maloga i rekao prvo cemo se mi slikati. Na kraju se ona nije ni slikala kod torte

    I hrpa takvih sitnica koje su me izbacivale iz takta. Pokvarila mi cijeli dogadaj bezveze.

    Sad mi pocela stalno drobiti kako ga trebam uciti na hranu. Drzim se tablice dohrane, ima jedan obrok, kasicu kroz jutro. Voce ili povrce, ono sto smije za svoju dob. Ali ne. .. Ona je mom muzu sa 6 mj pekla jaja, zgance kuhala i ne znam sta. I danas za ruckom da malome pire krumpir u kojem ima soli, mlijeka i maslaca!!!!!!! Ja kazem ne smije to, ali dok muz nije rekao da mu ne daje to nije stala!!!!!! Trebala sam jace reagirati jer drugacije nece nauciti. Ali ako kazem sta ostro ja cu ispasti ljuta i nepristojna.


    Kaj te briga kakva ces ispast!!! To je tvoje dijete a neka prica ko kaj oce!!! Samo ti raspali po njoj drugi put,majku joj nametljivu!!! Ako ces sad sutit,gotova si do daljnjeg!!!!!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina majku joj😂😂😂😂 
    Al pravo ti kaze,ak saf popustis izgorit ces!
    Tena ne zeli papat griz😤😤 spavala danas sveukupno sat i pol a iznenadujuce dobre volje

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    LicY moram ipak malo pokazat zube svekrvi , izgleda da te ne uzima za ozbiljno al takve su svekrve 🤔
    Eto mi Smo stigli oko 9  već mi fale da čuvaju cupavicu bas su je zabavljali , Ugolina bili smo na 3dana kod mojih 
    Sanjarka i kako ste proveli dan ? 
    Kako kakaju vaše bebe svaki dan ili nemoraju svaki dan ? 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Znam da se moram bolje postaviti ali ne znam kako a da ne ispadnem goropadna i ostra. Nazalost, dajem dojam da sam uvijek ljuta iako nisam. Takva mi je faca po prirodi. I sve moje reakcije drugima se cine puno gore nego ih ja dozivim.

    Tpol ni moj ne kaka svaki dan. Svaka 2, 3 dana s tim da mu i svaka 2, 3 dana dam krusku, marelicu, sljivu, nesto da ga potakne.

    Zalila sam se da ne mogu odmoriti jer mali malo spava. On sada spava u viperu, muz na kaucu, a ja ne mogu zaspati. Mrzim to, kad bi htjela nemam priliku, kad imam priliku, ne mogu. Kao kazna nekakva.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.