Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    I meni bas neki dan bezvezr. Eto ja ne dodem na kavu kad se kartice nufe. Majko mila😂😂😂

    Tenuska zaspala,puzi po cijelom tepihu po dnevnoj stane kad dode na parket jer klize😂😂🤗 ne staje sekunde. Znam da je to curama ko npr Abies smijesno ali meni nije😅🙆

    Ejic a ono nesto kaj je Crazy stavila sliku na viber? Jel bi toga bilo kod tebe? Bas gadbo sa tim upalama,meni je sad ok,valjda je antb djelovao. 
    Tpol cupavici pase zrak i Rvacka💪💪💪🙌 ma mozda je i izmori to kako svi oko nje

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer! 😘
    Slabo ste danas aktivne…vikend zatisje.
    Ja opet cekam sina da se probudi za bocu 🔫 morat cu mjenjat raspored al sve cekam da se unormali u hranjenju jer štrajka i daljeeee 🔫
    Bas ga pohvalih danas kako nije cendrav a on se popodne digao na lijevu nogu i nije stao cendrat 🔫 ja daj rucak, daj mudrica i rockas, daj neke kolacice, daj tijesto za kruh sutra…pa krepana sam 🔫
    Eto Abies hvala ti, posluzio mi jutrosnji pistolj 😂😂😂
    Ugolina uzivala kod mame 😉😘 bit ce ribica dobro 😉
    Ellie lipo vam je u vz 😊😊😊
    Bezvezni dan…sutra je novi cure 🤗
    Sunshine bravo za Tenu, ok nekima to moze bit smijesno al nama sa lijenom djecom je to zakon uspješno 😁😁😁 i zakasnila si na karticu kod mene je, s njom sam si danas jaknu kupila 😂😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Bas ste mi zanimljive koliko volite sve skupa sopingirat 😂😂😂😂 mene pistoljem covjek mora tjerat u soping…odem ako bas nemam nekog izbora i onda odem sama,ciljano,udem u ducan do prodavacice alo,trebam to i to,imate,nemate, aha imate,dajte da probam i to samo ako bas moram nes ili aha,nemate, dovidenja,drugi ducan.. Nis ne gledam bas niti ne proucavam kaj ima na svakoj vjesalici… Haha,eto ima i takvih zena… Al zato vozim i parkiram ko zmaj 😂😂😂😂😂💪💪💪💪

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hoces rec niti shopingiras kao zena niti vozis kao žena 😂😂😂😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Hoces rec niti shopingiras kao zena niti vozis kao žena 😂😂😂😂


    Aaaahajahagaua,tocnooo!!! 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina nije zena😀👍
    Sanjarka zgrabila karticu
    ☕☕☕☕☕☕ ajd da i ja skuham,nisam.dugo.
    Danas samo kava. Nedjelja je i nema niti pistolja niti kartice. A niti bice za malce. Ak ce jest postoji dohrana. Tocka. Ak nece,nek budu gladni😂🎉
    Tenki bi valjda prrspavala.noc da je ne muci glupa surla. Do 3 je spavala pa sam je digla sebi da probam nos sredit sa onim usnim ali se zbudila🔫 onda sam joj aqua maris pod pritiskom i usisat isla al nis nije izasli. Namjesila je kraj sebe i ona se tak mucila al spavala. Ja sam jedbom vrijeme slusala…i taslala valjda.. Nasla je u kindicu😂😂😂😎😅😅😅 ponavljam,nije za spavat sa nama🤗🤗🤗 volim vjerovat da se sama otkotrljala

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Aurori sa zakasnjenjem sretan minic 🎉🎈🎆
    Jucer sam isla u grad planirala sam sama i djednem u auto muz izlazi noseci sirenu kojoj suze liju niz lice😡 pa sam morala nju povesti sa sobom. Al nema veze bitno da sam izasla iz kuce😁 nisam nista sebi kupovala 😉 . Jos smo ja i sirena sjele kavu popiti,kad smo dosli doma mm je rucak napravio😊.
    Danas u planu imam ne raditi nista samo lezati i uzivati,lijep je dan pa ce mm ici sa djecom voziti bicikle.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! 
    Sunshine, hvala na kavi. I baš si stroga 😁 Tena je propuzala 😍😁👍 bravo zmajicu! Preslatke cipelice si joj kupila, baš su šik! 
    Sanjarka kakva jakna? Ona tjestenina, jel ju daješ onako cijelu, ne usitjavas? I pojede, ne zaguti se? Ja još uvijek dosta sve usitjavam, samo voće i kekse dajem u komadu. 
    Abies, što je bilo sa druženjem na Jarunu? Petra izlazi iz kreveta, ajme, nevjerojatna je curka! A jesi joj spustila na najniže podnicu? 
    Ugolina nam je posebna žena, to se zna 😁 Ribi je sada u velikom društvu 👍 dobro ste se dosjetili.
    Crazy, plan je 👍 a jel smiješ uzimati tu garciniju dok dojis? 

    Mi danas planiramo izaći negdje u dužu šetnju ili čak izlet. Najradije bi negdje u šumu gledati šafrane i brati medvjedi luk, al ne da mi se toliko nositi Nukolinu pa ćemo ipak negdje gdje ima staza i može se s kolicima. Uživajte ekipo u lijepom danu! 🌻🌻🌻😘

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima vidim imate lijepo vrijeme pa uzivajte danas u izletima /kravljenju Itd hehe 
    Mi smo jutros uranili tako da smo krenuli u 4 dok je jos spavala pa smo 80posto puta uspjeli preci dok je spavala i evo jos vozimo jer se gospođica probudila pa smo stali i tako hehe 
    Sanjarka Petrić zeza da nisu zubi kad tako štrajka i s jelom ? 
    Bravo za Tenu 👍🏻
    Mare super 
    Evo place opet joj 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Tpol vracate se doma? Fkt nisam u toku s dogadanjima odkad nemam cajta za viber.. 😥 
    Inace,meni se moja mala ne cini niti bolje niti gore,iako nis i dalje radi i bas me izluduje,a kak tek nju!!! Stalno imas kaj za izvuc onim aspiratorom..uzas..sutra ujutro odo ja opet s njom pedici neka ona meni kaze kako dalje!!
    Danas na rucak kod svekrica,al necemo dugo bit..u principu idemo i zato jer nam se vec skupila hrpa stvari doma koje muz zeli kod njih zbuksat na tavan…skupljac ludi..osim toga,akvarij i sve od ribija, smeta nam doma..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.