Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina

    E da,sanjarko,da mi dajes pluseve iz zaljubljivanja,danas bi mi ga dala aaahaha 😍💕💕


    😂😂😂 covjece ne daš muzu mira ni na bolovanju 😁😁😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Aaahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jel smo danas na 1600? 🎈

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Cao tete ljetnice😍
    Sanjarka roba je super,a i model je top 😉
    Crazy di imas 15kg ,meni super izgledas i zgodno
    Ilani riblja juha,zvuci mi super ali nikad nisam probala
    Ugolina ne da mira muzu 😁
    Danas imam u planu se kraviti,jucer sam sve sredila,rucak je rekao mm ispeci meso a ja prilog. Sirena sje legla za svoj veliki spavanac,veliki su u sobi i sad imam makar 1h mira i tisine od njih😁 Trebala bi u kupovinu ali mi se neide bas nigdje. I dalje krvarim kao da koljem svinje 😲😭

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Sanjarka jesan u minusu san 6kg nego prije trudnoce al moglo bi se to malo utegnit, manje bi se ljuljala 😂😂 daj di imaju te traperice da ih kupim? balconette ti  je onaj grudnjak sto izgleda ko traka za majice i haljine golih ramena, samostojeci bez ili sa naramenicama..ne znan jesi me skontala 😅 guglii jer bi ti takav bia dobar na ovu crnu majicu 😂
    ja ti oslic svakako spreman, danas konkretno na bijelo s krumpirima, skuhan.. sufigas kapulu na maslinovom, dodas pred kraj cesnjak, poprzis samo da malo pusti miris..zalijes bilim vinom i pustis da ispari malo alkohol..slazes red krumpira tanko izrezanog na ploske, red oslica, red krumpira dok ne potrosis sve. onda ga zalijes ribljin temeljcem ili vrucom vodom taman da pokrije zadnji red..dodas zacine i kuhas..ne mijesas nego protreses lonac da ti se ne raspadne..gotovo za pola sata kad se krumpir skuha..brzo a ukusno.. pecem i pohujem ga i u pecnici, u pek papiru najcesce
    Ugolini je sex najbolji lijek a posto su i ona i muz bolesni moraju se lijecit 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Danima pokusavam napisat post, pa nikako. Sad cu usput pridonijet 1600 stranici. 😁
    Uglavnom, ona prehladena, kaslje, kise, temp.nema. Po noci se budila 100000 puta, a nocas cak i manje. Zadnja 3 dana borba s vecernjim uspavljivanjem. Sinoc mi zaspala na ramenu, sta se nije desilo ima 5 mj kad je imala najgore grceve. Bubano moje malo.
    Za dorucak banana, jabuka i malo rizinih.
    Mislim da cemo pocet i mi s drugim obrokom, samo non stop odgadam. Taman da moze jest kad I mi jedemo.
    Sretni minici kome nisam cestitala!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Kaj vam je svima doslo da jedete ribu? Vi to inace tako petkom ili kaj?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Idemo na 1600?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ajde zene,jos samo devet postova

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ma ne,ne,krivo, samo osam

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.