Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    E ugoloba tako meni Danas bilo muž odveo malu malo svojima izlaze
    Kao malo da ja odmorim i eto me time peglanje i pranja vesa , hahha 
    Gledam seriju sa muzem nikako da odgledamo hahha 
    Mare mozda i kod vas skok , eto moja zaspala u pola 9 sto je čudno nadam se da neće se probudit ko jutros u 7 to mi je prerano
    Zatišje na forumu 🤔
    Ejic nadam se da će pojest jabuku bas je šteta da ti propadne 

  • Avatar Masha

    Masha

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ejic i druge cure izgleda sutra kaparimo stan! Odlican je. Umorna ko pas. Radim predugovor. Moram dobro paziti. Puse svimaaa


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Kakvo zatisje ovdje 😮😮😮
    Masho, bravo za stan!!! ❤❤ Daj neke slikice na viber (ako vec nisi) 😘
    TPol, da bas bi mi bilo steta da propadne, a opet ako nece htjeti sta da mu radim… Necu mu na silu…
    Hahahaha, sad ne mogu napisat roman jer nemam vise sta komentirati 😂😂😂
    Evo, mogu jos jednom probati ubaciti onaj komentar koji je ispao sa font 1 kako je Ellie rekla 😁😁😁

    Sanjarka, cijene jaslica se krecu ovisno o placama od 100-250€ za pola dana i od 100-350€ za cijelodnevno cuvanje. Vidjet cemo koliko cu ja imat placu kad pocnem raditi posto necu puno radno vrijeme i u koju skupinu cemo upast. Za tete cuvalice se nisam toliko informirala. Jednom sam samo nesto brzo pogledala i pisalo nekih 10€, mislim da je to dnevno ali opet ne znam za koliko sati i jel u to uracunato jelo ili ne. Uglavnom, skupo… Ali sta cemo, nemamo druge mogucnosti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Masho to je to!!!! Wooohooo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Uspjelaaaaa!!! 😀😀😀😀😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Bila kod dr.danas, ugl iz sinusa mi se slijeva ali nalaz krvi ok,nije za atb 💪 ali rekla da nazovem ako zakurim ili mi se pogorsa da ce mi onda poslat atb,ali neka radije koristim taj neki sprej kaj mi je dala.. Oh well,nadam se da bu bolje,vise me izluduje ta glavobolja i taj ko propuh u usima i bol koja se siri iz usiju… 🔫🔫🔫 tjedan dana vec glavobolja 0-24 najgore se s njom budit,uf,a ni mala me nocu nije sparala..
    Nisam stigla pisat,skupilo mi se vesa,morala maknut,nismo imali vise di  prolazit izmedu glupog strika i glupe daske za peglanje 🔫  sad samo daske nema, strik je postojan i pun nove ture 😂 uzas.. A ni ne peglam pol toga, muzu za posao pretezno i tak…
    Laku noc do sutra..mozda se probudim bez glavobolje pa cu imat volje tipkat 😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Jutro.
    Nema kave? Evo jedne fine ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕

    Ok noc iza nas. Al ovo uspavljivanje. Cim ju stavim u kinderbet se baca,izvija I okrece. Tek ju mogu u nasem krevetu smiriti.I onda muke po prebacivanju. 
    Danas fino vrijeme. Idemo vaaaan

    Ugolina ozdravi nam cim prije. Imam osjecaj da se ti stalno navlacis s tim vesom. Al da, stalno ga ima…

    E da, danas je taj dan. Sveki dolazi 😢

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Ellie huh sveki :(

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Evo me na Ellinu kavu ☕ dobro jutro cure!

    Noc losija zbog zacepljenog nosica. Oko 1h se probudio jest pa nije mogao zaspat zbog nosa pa sam ga malo nosila po sobi, pa ga nos opet budio u 4 i 6h i onda u 6h nije mogao zaspat opet zbog nosa sve do 7h a mene tko šiša. Evo vec je budan. 

    Jucer smo popodne mudricu i njega odveli u sveki. Ja i mm isli nesto rijesit. Posli mm s njim doma a ja odvela mudricu na gimnastiku i napunila friz. 

    Danas cu do lidla vidit sta ima neki dan sam ispraznila dvi trećine komode bas je dosta toga prerastao i posli dogovorila s kolegicom kavu

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Kako su nam skakači danas? 🤗

    Tpol ne sadim nista jer sam antitalent za to 😬 a steta jer je terasa velika bas vam slikam. 
    Donio muz duhana za posadit možda to posadimo 😂😂😂

    Neli voli kablove 😂 moj okida na punjac od mobitela 
    . Brojcana super noc ponovila se 👍👍👍

    Ellie predivne patike 😍😍 Ena sigurno isto skace 😥

    Mare jel sirena i danas nervozna?

    Ejic ajme koja odvratna susjeda 😲😬😬😬😬 fuj!
    Znaci veca plaća skuplji vrtic? Zanimljivo 👍

    Masho jeeej bas mi je drago! Velika briga manje 👍

    Ugolina 😔 nadam se da si danas bolje. I ja sam jos u banani već 10dana 😥

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.