Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Crazy, kad planirate useliti? Evo, vidis da ce Josip uskoro opet biti onaj stari koji spava cijele noci 😘
    Sanjarka, da bar bude i nama tako 😉 Ali se ja jos ne veselim. Posto je jucer po danu spavao samo 2 umjesto njegovih normalnih 3-4h, a i prethodna noc nam je bila katastrofalna, je djete bilo umorno pa spavalo nocu. Danas je po danu spavao ukupno 3h pa cemo vidjeti kako ce noc proci 😉
    Ugolina, jel nemate nikakve kapljice za nosic bebolini? Nas to spasavalo po noci kad je samo nos curio. Navecer bi mu stavila i drzalo bi po 8h. Nema 100 budenja, kapanja fizioloske i usisavanja pa opet uspavljivanja 😉
    Patronazna, sva sreca sto ih ovdje nema. Imam dosta baba sveznalica oko sebe koje djele 200 godina stare savjete iako ih nitko ne pita za njih 😒

    TPol, i cupavica popravlja svoj ritam spavanja 😉
    Ciscenje, ja ujutro usisam, posljepodne vec sve puno dlaka. U subotu brisala podove, jucer vec brisala s vlaznom maramicom mrlje koje je psic ostavljao kao stambilje za sobom jer je bas negdje stao u blato, naravno i njemu sapu. Ves ceka bolje dane da ga sklonim s vjesalice, peglam i spremim u ormar. Korasa zamazanih je puna da vise nutra ne stene… Ipak nisam tolika cistilica, da jesam ovo bi bilo sredeno 😁😁😉😛
    Mare, nabavi onu kafe masinu za kampere, to ne treba struje, a niti baterije 😉
    Ellie, ja sam uvijek prije nekog dugo iscekivanog dogadaja (bilo dobro ili lose) toliko nervozna da ne mogu jesti i dobijem proljev 😂😂😂
    Deeka, vidis kako oni sve mogu kad hocu 😉 Ja sam danas svoga u podne preko babyphona vidjela kako se okrenuo sa trbuha na bok nakon sto se probudio. Samo cekam da skuzi kako to tocno ide pa ce se i on poceti vrtjeti 😂😂
    Vjeverice, prvi mali mrvicic 😍😍

    Ilani, super shoping!! Nikolina je preslatka 😍😍😍
    Da, ima ta susjeda 2 odrasle djece. Ma sta ja znam  joj je bilo u glavi kad mi je donjela i te isprobane pelene. Mm kaze da ona njemu vjecito smrdi na alkohol. Mozda zena previse cugnula pa zaboravila da je tu pelenu stavila psu na guzicu 😁😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mi bili danas cijelo posljepodne vani i bas se nauzivali sunca 😊😊 Bebo mi lijepo sjedio u kolicima i promatrao oko sebe. Jedino pred kraj se poceo malo buniti jer je bio vec gladan. Dosli doma i smazao cijelu kasicu od spinata 😀😀 Onda isli jos malo u dvoriste pa je skoro zaspao u kolicima ali sam ga prije prebacila u sobu u krevet da se posteno naspavao jer inace nebi izdrzao do 20h. U podne prije setnje je spavao 1,5h i isto tako navecer. Cini mi se da skok gubi na snazi i da bi uskoro mogo biti kraj 😉 Za vrijeme svakog skoka se u tih par dana vidljivo zbuca 😀 Kad bi cijele dane samo jeo 😁😁
    Evo, sad spava. Cekam da se probudi za jesti jer prije spavanja nije bio gladan kad san mu oko 19h dala da popije pola fruteka od jabuke/marelice. To mu bilo fino, a kasicu nece 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Vecer. 
    Sve oko mene cisto. Cista ja. Milka s ljesnjacima samo za mene :D. 
    Mm spava, radio je danas do 6 a vec oko 4 ga umor svlada pa je bio zombi. Ena nakon tj dana zaspala bez problema u kinderbetu. Jeej.

    Nema nikog na forumu. Haaaalo di su svi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ejic super za lijep dan. I meni nekad Ena zna zaspat zadnjih 500 m. i onda ju naravno razbudim kad ju stavljam u krevet i nista od spavanca. 
    I meni se cini da nas skok skace zadnje metre. 

    [lilypie.com]

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Nema nikog.
    Izgleda da je zaspala. Kupala se, i dalje tuga najveca. Isla sam je prije kupanja polec u praznu kadu, vrisak na najjace.
    Uf, uf, uf.
    Cim dode ljeto, prat cu je mini washom isprid kuce! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Deeka joj imas ti veselje.mini wash hahhahaba
    Kako su samo te bebe razlicite. Ena pocne vristat od veselja cim vidi kupaonu. Sva se toliko uzbudi da ju jedva svucem. A tek u bazenu za vikend. Vristala je valjda prvih 10 min od srece I lupala rucicama.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Haha moja tako u kadi se veseli, bas se voli kupat..i te patkice silne

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Tek sad vidim da nisam,sama.na forumu haha.

    Ejic ma da, mogu oni samo zezaju.
    Ellie Dalmatinka koja ne voli vodu, ne znam na koga je. Mozda na sveki koja ima glupe fore tipa sta je kupas, pa nece u skolu. 😬😬😬

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Danas nakon sto mi se naspavala,oko 14 h smo isli van lijepo u setnjicu,sunce i tako, ali moja zlica je ocito na mamu i ne voli sunce, plakala je krokodilske suze 😂😂 a nisam htjela bas hodati po hladu lijevo desno jer je puhalo i reko idemo ti kod babe i dede..kod svekrica na rucak.. Ajme sto sam sizila😈😈😈😈 kako ja ne volim kad mi se po djetetu bali,u picku materinu..svekrva njoj gricka prste na rukama, alo ono 🔫🔫🔫🔫🔫 zasto!!! I onda jos svekar dode iz wc a ne zelim uopce razmisljati o tome dali on pere ruke poslije pisanja ili ne,iako sam milion posto uvjerena da NE i naravno odma ju primi za ruku… Joj evo opet mi sad tlak skocio… Otela sam ju svekrvi iz ruku i otisla oprat djetetu ruke 😠 
    Popodne konzum i lidl,naravno da je opustosen,ko navecer ide u lidl po robu za djecu,al ajde,naslo se ponesto…
    Dodemo doma,i mjerim joj temp,nesto malo poviseno, nezamjetno i mjerim ju ponovno sad oko 21 a njoj u guzi 38.4 😲 dala pol zlicice lupoceta, cicala i zaspala..noc je,da nebi bilo..nek si dijete spava.. Jadna moja curica… I tako nos ko da ju zeza,ali nista sad pretjerano da je ful zastopano ili da joj tak jako curi..bas cudno..al bitno da je ona vesela bez obzira…
    Cijeli dan ciči od veselja 💕 ljubav mamina..
    Umorna sam..kravim se..cekam sa se muz spremi pa idemo svu skup spavat

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Deeka onda ce voljet more jer more nije voda jel 😁 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.