Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Koje zatišje na forumu.
    Neli jesu fine žice? 😀
    Ako nas Bellaru škicne, Karlu sretan minić!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Karlu sretan minić😍💖💕


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Vecer cure. 
    Bas je neko zatisje.
    Ena se zbljuckala veceras. Dugo nije.
    Sto se radi? Napada tko lidl sutra?

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Evo moj bebana u kreveticu 😊 Danas je imao skrpz neki cudan raspored spavanja. Ocito je i njemu premalo sna nocu kad se toliko budi pa bi gospodin po danu spavao. Ali nece to ici, noc je za spavanje 😈😈
    Znaci zaspao je oko podneva i oko 13h dode susjeda, pozvoni, psic pocne lajati ko lud i probudi ga 😨😨😨. Oko 15h smo isli van na sunce i isprobali sportski dio kolica pa odmah zaspao u njima nekih pola sata. Oko 17h/17:30 sam ga opet spremila spavati i opet spavao pola sata 😩😩😣😣 Vise mi se svidalo ono 2x po 2h 😣😣😣
    E, a ta susjeda……😥😥😥 Zena ima 3 psa i najstariji je toliko stari da vise ne moze drzati i pisa i kaka joj po kuci pa mu je odlucila pelene stavljati. Isla gledati pelene bas za psice ali su joj preskupe pa uzela baby pelene. Prvo uzela premale, a onda one pelene hlacice pa mu to nemoze navuci. I sjetila se zena da ona ima susjedu s bebom (mene) pa da ne baca te pelene, donjela ih meni. Ajd da je donjela samo one u paketu, ali ona donjela i one koje je probala na psa 😨😵😵😱😲😨😲😱😵😨 Nisam mogla vjerovati. I pelena jos iznutra puna dlaka 😨😵😱😲😵😨🔫🔫🔫 Ko da cu to ja stavljati djetetu, aha….. Ok, naravno da sam te 2 bacila, ostale su u paketu pa se daju potrositi ali cu i to pregledati prije nego mu obucem. I onda mi jos dode u blatnjavim hlacama, uzme djete i takva blatnjava i puna dlaka od svojih psica ide na djetetove puzzle koje on obavezno lize kad je na trbuhu na njima 😨😵😱😲😨🔫🔫🔫🔫🔫🔫 Kasnije sam usisavala puzzle i naravno da je bilo suho blato na njima pa sam i i dezinficirati morala…. Ne razumijem koji sklop mora to biti u glavama nekih ljudi koji ne razmisle neke stvari… 😬😬😬 I jos ona mene nagovara da malog mogu odmah poceti stavljati u hodalicu, da su oni svi tako svoju djecu stavljali i da ga mogu posjesti i sl. I objasnim joj lijepo da ga necu stavljat u hodalicu i konkretno posjedat dok sam to ne savlada, ali ona i dalje po svom, ko da me uopce ne slusa kad pricam… 🔫🔫🔫🔫 
    Ajde, sad sam se i ovdje malo izjadala 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Sanjarka, cijene jaslica se krecu ovisno o placama od 100-250€ za pola dana i od 100-350€ za cijelodnevno cuvanje. Vidjet cemo koliko cu ja imat placu kad pocnem raditi posto necu puno radno vrijeme i u koju skupinu cemo upast. Za tete cuvalice se nisam toliko informirala. Jednom sam samo nesto brzo pogledala i pisalo nekih 10€, mislim da je to dnevno ali opet ne znam za koliko sati i jel u to uracunato jelo ili ne. Uglavnom, skupo… Ali sta cemo, nemamo druge mogucnosti.
    Masho, kako je proslo razgledavanje potencijalnog stana?
    Brojcana, pa ipak je Neli zensko, nama je fetis za cipele utiskan u gene 😀😀
    Ellie, preslatke cipelice za Enu 😍😍
    TPol, probala sam prvo jabuku dati posljepodne ali isto nije htio. Probat cu mu sutra umjesat u rizine pahuljice i svaki dan dodavat malo vise jabuke dok nece prevladati okus jabuke. Napravila sam mu nekih 7-9 staklenki kasice od domace jabuke i jos nekoliko staklenki kruske, zao bi mi bilo to bacati jer on ima izbirljivu guzicu 😀😀
    Mare, joooj bas tesko kad si tako cijeli tj sama, a posebno s 3 djece… 😥 Ali proci ce i to 😘
    Abies, zo znaci da previse pisem 😂😂😂
    Evo, dok ja napisem svoj roman, djete odspava 1h, probudi se za jesti, popije 180ml ad i spava dalje 😀😀 Idem sad pogledam stp radi veliko djete 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Evo jos jednom komentar koji mi je gore poslalo s minimalnom velicinom slova 😬😬
    Sanjarka, cijene jaslica se krecu ovisno o placama od 100-250€ za pola dana i od 100-350€ za cijelodnevno cuvanje. Vidjet cemo koliko cu ja imat placu kad pocnem raditi posto necu puno radno vrijeme i u koju skupinu cemo upast. Za tete cuvalice se nisam toliko informirala. Jednom sam samo nesto brzo pogledala i pisalo nekih 10€, mislim da je to dnevno ali opet ne znam za koliko sati i jel u to uracunato jelo ili ne. Uglavnom, skupo… Ali sta cemo, nemamo druge mogucnosti.

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ne kuzim zasto mi opet tako malo poslalo…. 😠😠😠 Jel vi vidite procitati? ja ne… 😠😠😠

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Sretan minic Karlu!! 💙🎉🎊🎁 I sto brzi oporavak!!! 😙😙😙😙😙😙

    [lilypie.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu


    Ena I tata spavaju. Mm zaspao u trenirci opet cu ga morat budit a to je takva muka.. 

    Ejic ovo je font 1 😁.

    Eh ta susjeda. Nikad necu razumjet ljude koji ne razmisljaju da su to male bebe. 
    Ma. 
    Skuhan caj, dekica tu I knjiga. Me timeeee

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Znas kako ja sad provodim me-time? Peglam 😒

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.