Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ellfa

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    laurell  sve je dobro, normalno da bebicu osjecas dolje jer ti maternica jos nije narasla do pupka, sad negdje u 24/25 tjednu ti bude maternica dosegla velicinu do pupka. tako da udarce iznad pupka ocekuj s porastom maternice, bez brige 

    [tickerfactory.com]

  • Monny

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    laurell


    Pa da, i meni bi bilo draze da je višlje. Stalno mi je dolje pritisak. I sve veći i veći kako raste trudnoća. Mene odvali pošteno 🤣
    Naišla sam na ovu sliku na instagramu pa me to potaklo. Kao gdje bi se i kad trebali osjećati udarci. Moji su doslovno na ovoj najdonjoj 12-14tjedana i na ovoj iznad. A 24. Sam tjedan.
    https://ibb.co/bgHKvGC [ibb.co]


    Mislim da ova slika pokazuje visinu fundusa maternice, a ne gdje bi trebali osjećati bebu po tjednima. Meni to babica mjeri od stidne kosti prema prsima. Ja svoju vidricu osjećam na sve strane, čak mislim da je sad poprečno smještena 😅

    12/23 UZV ♥️✔️

    [tickerfactory.com]

  • Faith1509

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Ide li koja od vas na depilacije voskom? Što sve depilirati? Ja doslovno sve i trbuh i ruke i brazilsku i noge 😂 trbuh mi je postao baš jako dlakav u trudnoći 

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    laurell

    purple13

    laurell

    Ericabome bit će to pravi komad bebe 🤩
    Snowwhiteglupo za reci ali hvala Bogu da je “samo” urino infekt. Bolje da si pod njihovom kontrolom i da si dobila antibiotik, brzo će to proći 🙏🏼
    .
    sto se kilaže tiče ja sam ja mislim možda sad na +1kg/2kg od svoje početne kilaže na početku trudnoće. 🙈 (zbog pustog povraćanja i gubljenja kg)
    .
    htjela sam vas pitati kad vas beba udara jel udara iznad pupka ili? Meni je konstantno niže pupka udarci. I to ponekad Full nisko. Nikad nisam osjetila da je malo višlje beba. I kad sjedim mi je bas neugodno jer mi je on očito skroz dolje i kako je veći to mi je teze sjediti.

    Sto se tice udaraca, mislim da ce ti se to promijeniti kako beba bude rasla. Mene je prije sramezljivo udarao tako oko pupka i nize, a sad samo u rebra roka hahah.
    Iako, draze mi je dobit nogom u rebro nego da mi sjedi na mjehuru ahhah 🥰

    Pa da, i meni bi bilo draze da je višlje. Stalno mi je dolje pritisak. I sve veći i veći kako raste trudnoća. Mene odvali pošteno 🤣
    Naišla sam na ovu sliku na instagramu pa me to potaklo. Kao gdje bi se i kad trebali osjećati udarci. Moji su doslovno na ovoj najdonjoj 12-14tjedana i na ovoj iznad. A 24. Sam tjedan.
    https://ibb.co/bgHKvGC [ibb.co]


    Mozda se tvojoj bebi vise svidja biti dolje 🤣🤣🤣
    Johica sretno s ogtt-om!
    .
    Jel ima netko da je isao roditi u vinogradsku pa da ima tocan popis sto sve ponijeti? 😅
    Zapravo me vise zanima sto tocno ide u manju torbu za rađaonu..
    Idem danas kod njih na tecaj pa mozda i tamo ulovim koju informaciju.

    2x missed ab 😪
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    Nifty ✔️ ♂️baby boy💙☺️
    [tickerfactory.com]

  • Faith1509

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Pročitala sam sve, stigla nam je prva beba 😍😍😍
    Manu čestitam, želim ti brzi oporavak i da što prije odete kući, uživaj sa svojim suncem 🥰
    Snowwhite1410 biti će to sve u redu, samo budi pozitivna. Kako je stanje danas?
    Zeka kako se ti osjećaš?
    Ostale cure koje ste imale preglede, čestitam vam na dobrim pregledima 😍🥰

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Faith1509

    Ide li koja od vas na depilacije voskom? Što sve depilirati? Ja doslovno sve i trbuh i ruke i brazilsku i noge 😂 trbuh mi je postao baš jako dlakav u trudnoći


    Idem ja na bikini, ali sam se naručila za idući put cijele noge i brazilku. Brazilku mi napravi šećernom pastom, a ostalo voskom. Ionako jedva vidim stanje dolje 😅. Inače potkoljenice i pazuhe rješavam epilatorom već jako dugo i dlake su se prorijedile. 

    '21. 💙
    '24. ⏳💛

    [tickerfactory.com]

  • Ellfa

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    U torbu za rađaonu sam stavila : 1 spavacicu, 1 mrezaste gacice, 2 uloška, papuče, 1 ručnik( ako ide klistir ide i tuširanje nakon) ,sapun, 1 pelenu, vodu, punjač, dokumente..to je to mislim 
    sve ostalo može ići u torbu za sobu 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Ellfa

    U torbu za rađaonu sam stavila : 1 spavacicu, 1 mrezaste gacice, 2 uloška, papuče, 1 ručnik( ako ide klistir ide i tuširanje nakon) ,sapun, 1 pelenu, vodu, punjač, dokumente..to je to mislim
    sve ostalo može ići u torbu za sobu


    Aaa vidis, zaboravila bih pelenu 🤣
    Hvala ti puno..
    (Nisam ni o klistiranju razmisljala, vidi se da sam pocetnik 🤣🤣)

    2x missed ab 😪
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    Nifty ✔️ ♂️baby boy💙☺️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Je li slusao tko od vas dr.Iliju na fb-u?
    Ima grupu ‘Prirodan porod’ i svojim savjetima pomaze zenama da poticu trudove i da imaju potpuno prirodan porod bez epiziotomije.
    .
    I jos jedno pitanje, planira li koja nosit na porod Optilube gel, lubrikant ? 

    prva trudnoća
    25.12. +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar katy_kaya

    katy_kaya

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Jutro zene ☀️ nadam se da ste dobro. Mi rastemo, lijepo lupa i sada sve vise osjecam prevrtanja i okretanja. Prestala sam radit i na moru sam, napokon sam mirna i odmorna. Trudim se dosta hodat! Od novih simptoma imam cudne bolove u prstima/kostima na ruci kad se ujutro probudim. Kao da mi treba par minuta da se zagrijem i onda ide ok. Jedva cekam pregled u utorak 💖
    Bas vrijeme leti, evo nas u trecem tromjesecju 👌

    11/2023 ➕
    Nifty, anomaly scan ✅
    Stiže nam 💖

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.