Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 994

    Prijavi adminu

    Haru pokušaj pratiti budne prozore.   Meni je to jako pomoglo... imaš na prethodnim str kako su mene cure savjetovale

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Mi smo danas bili na pregledu gdje je mojoj curici ustanovljen hipotonus, odnosno nije se mogla postaviti na rukice u potrbušnom položaju što doma npr radi. Jako se usplakala pa kaže dr da je možda radi toga. Poslala nam je uputnicu za neuropedijatra i naručila nas ponovo za 10 dana da vidi stanje. Jako smo zabrinuti 🥹

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sreća hvala ti 🥰 
    Ni mi nemamo ritam. Popodnevni sati su nam pogotovo zeznuti. Eto, i mene zanima kako uspostaviti ritam, pogotovo za dojene bebe na zahtjev? 
    Elisaday vjerujem da si jako zabrinuta, ali i u slucaju da ima hipotonus, Ici cete na vjezbice i to Ce se riješiti. 🥰

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Nada, špricom da. Ona što ima silikonski nastavak kao. Okrenem ju na bok i špricnem u svaku nosnicu. 
    Bravo za lijep napredak i dojenje! 😌
    .
    Leeloo, vratit ću se unatrag pa potražiti. Čitala sam malo o tome, ali stalno sam mislila možda mi je još rano za to jer sam negdje naišla na informaciju da im se tek oko 3.mjeseca regulira unutarnji sat. 
    Danas je evo npr. cijeli dan bila super, a to se nije dogodilo valjda otkako se rodila pa bila još uspavana. Jede, spava/kunja, kada je budna znatiželjno promatra oko sebe, smješka se, guguće... Drugo dijete. 
    .
    Mi imamo u ponedjeljak 2.sistematski i cijepljenje. 🙂

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    I da vas pitam, kada bebe stavljate spavati preko dana ... Jesu li u drugoj prostoriji? Zamračite li? Bude li tišina? 
    Naša je beba potpuno drugačija od brata i što je s njim bilo lako i "normalno" kod nje je potpuno drugačije. Ne mogu se načuditi još uvijek koliko su već sada različiti. 

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    nada23

    Sreća hvala ti 🥰
    Ni mi nemamo ritam. Popodnevni sati su nam pogotovo zeznuti. Eto, i mene zanima kako uspostaviti ritam, pogotovo za dojene bebe na zahtjev?
    Elisaday vjerujem da si jako zabrinuta, ali i u slucaju da ima hipotonus, Ici cete na vjezbice i to Ce se riješiti. 🥰

    Ma samo da nije nešto neurološki, odnosno s mozgom 😟

  • sparkle212

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Haru

    I da vas pitam, kada bebe stavljate spavati preko dana … Jesu li u drugoj prostoriji? Zamračite li? Bude li tišina?
    Naša je beba potpuno drugačija od brata i što je s njim bilo lako i "normalno" kod nje je potpuno drugačije. Ne mogu se načuditi još uvijek koliko su već sada različiti.

    Malena spava u boravku na svjetlu jos od bolnice jer je imala zuticu pa se morala “suncati”. Ne zamracujem niti je tisina, uglavnom neka muzika svira, normalno razgovaramo, ali po noci se drzimo mraka i tisine. 

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.