Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Monny

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Korni brzo ozdravi ❤️
    .
    Mi smo obavili prvi sistematski s mj dana, malena je dobila kilu na tezini od otpusta iz rodilista i narasla cak 6 cm 😳 ja se zadnjih dana svađam s perilicom da mi skracuje njezinu odjecu jer odjednom vise u nista ne stane na nju, kad ono gospođa baš puno narasla 😅
    .
    Ostale nadam se da ste dobro i zdrave😊

    Haha, nama je doktor rekao da su je vjerojatno pogrešno izmjerili u bolnici, jer je isto narasla 6 cm za mjesec dana 🤗
    Korni brzo ozdravite ♥️

    12/23 UZV ♥️✔️

  • sparkle212

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    Moguce i da su pogrjesili tko zna, bitno da nam oni lijepo rastu i napreduju 😊

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 484

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Moguce i da su pogrjesili tko zna, bitno da nam oni lijepo rastu i napreduju 😊

    Vjerujem da je cura narasla toliko jer je moj momak 7 cm bio duzi na sistematskom. 😅 (Monny ja gledala po prvim slikama iz rodilista kad su ga mjerili da se nisu zeznuli 😅 i nisu 🤣)
    Sto reci nego - odlicnoooo 🥰🥰
    Sad valja u shopping po vecu robicu🤣🤣🤣
    Leeloo kako ide pracenje budnih prozora? Jesi zadovoljna?😘

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Cure, imate kakvih iskustava i savjeta vezano za pristice?
    Ovaj moj mali konstantno dobiva na bradi, i to velike, gnojne, ma fuj. Ostatak lica mu je cist, ponekad nesto izbije ali nije tako jako. Ove na bradi su negledljive...
    Trudim se brisati ga nakon svakog podoja, ne mazem nikakve kreme. Mislim da se pogorsalo otkako je otkrio sake pa cijelo vrijeme slini i razmazuje po bradi. 
    Znaci prist kao u tinejdzera, pun gnoja jao bljak 🙄

  • sparkle212

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    pistacija13

    Cure, imate kakvih iskustava i savjeta vezano za pristice?
    Ovaj moj mali konstantno dobiva na bradi, i to velike, gnojne, ma fuj. Ostatak lica mu je cist, ponekad nesto izbije ali nije tako jako. Ove na bradi su negledljive…
    Trudim se brisati ga nakon svakog podoja, ne mazem nikakve kreme. Mislim da se pogorsalo otkako je otkrio sake pa cijelo vrijeme slini i razmazuje po bradi.
    Znaci prist kao u tinejdzera, pun gnoja jao bljak 🙄


    Mozda s pedijatricom provjeriti da nisu dojenacke akne? Navodno da njih za razliku od novorođenačkih treba tretirati da se ne stvore oziljci. Moja se osipala u pristice prije dva dana pa sam dosta citala o tome i danas mi je i pedijatrica tako rekla. Kod nas je za sad samo novorođenački osip od mojih hormona za sad, ali pratimo kako ce dalje biti. Isto ima nekoliko vecih pristica i samo ju toplom vodom perem, a lice i vise puta u danu prebrisem bas radi bljucanja i dude i sline kao i ti. 

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • sparkle212

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    Purple oo tvoj maleni je onda decko i pol 😃

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    purple13

    sparkle212

    Moguce i da su pogrjesili tko zna, bitno da nam oni lijepo rastu i napreduju 😊
    Vjerujem da je cura narasla toliko jer je moj momak 7 cm bio duzi na sistematskom. 😅 (Monnyja gledala po prvim slikama iz rodilista kad su ga mjerili da se nisu zeznuli 😅 i nisu 🤣)
    Sto reci nego - odlicnoooo 🥰🥰
    Sad valja u shopping po vecu robicu🤣🤣🤣
    Leelookako ide pracenje budnih prozora? Jesi zadovoljna?😘

    Bilo je ok, ali mislim da je sad novi skok, pa se i to poremetilo... sinoć je spavala samo na meni... jutros je vristala... sad je ok... zaspala oko 1, probudila se maloprije bila malo budna pojela I već spava... nadam se da će mocas biti. Bolje

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.