Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sreća2012

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    pistacija13

    Cure, imate kakvih iskustava i savjeta vezano za pristice?
    Ovaj moj mali konstantno dobiva na bradi, i to velike, gnojne, ma fuj. Ostatak lica mu je cist, ponekad nesto izbije ali nije tako jako. Ove na bradi su negledljive…
    Trudim se brisati ga nakon svakog podoja, ne mazem nikakve kreme. Mislim da se pogorsalo otkako je otkrio sake pa cijelo vrijeme slini i razmazuje po bradi.
    Znaci prist kao u tinejdzera, pun gnoja jao bljak 🙄

    Ne znam tocno kakvi su ti tocno pristici ali moja mala je imala neke sitne po licu, kao neka iritacija s tockicama ne izgledalo, nisu bas tako gnojni bili, ali ja sam uglavnom namakala sa cajem od hrastove kore i sve se povuklo

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Sreća2012

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Jel vam se dogadalo da vam bebica odbija da sisa a jako je gladna. Ja muku mucim i doslovno sam se rasplakala
    Ne znam jel skok opet jer je jako nervozna, krace spava i stalno gladna. Stalno bi cicu i onda posisa par puta i mice glavu na sve strane, gura rukicama, vata, grebe, stisce i onda se makne s cice i urlice pa joj opet stavim usta i opet sve iz pocetka. Nocu se sinoc budila svakih sat vremena da jede. Osjecam se toliko lose jer imam osjecaj da nesto nije kako treba s mlijekom i da ona ostane gladna a ne zelim joj bocicu vise od jednom dnevno davat da se ne navikne i ne makne s cice. 
    Uz to pocele su mr izmedu podoja bolit cice, do sad nije, bas nekako zabole i kao nekakvo peckanje al ne na bradavicama, bradavice su okej. Ne znam je li to ima ikakve veze ili samo nadolazi mlijeko

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.