Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 998

    Prijavi adminu

    korni

    Leeloo mi smo na hipp ar (anti reflux). Meni ti je bočica s vodom u grijaču na 45 stupnjeva, ubacim hranu i dobro promućkam. Ne bude mi grudica. Vidi da ti mozda voda nije prehladna. pustim da odstoji par min, opet promuckam (malo gore dolje, malo lijevo desno 😅), i onda na kraju maknem mjehuriće, pa ubacim espumisan. To sve skupa traje 15ak min i onda jede. Ako nece (iz nekog svog razloga), pustim jos nekih 45 min i onda bacim ako ne pojede. Ne moram ti ni reći koliko smo hrane bacili.. rekli su mi ne grijati hranu, i da moze max 1h stajati..
    Purple aaaa sretna 4 mjeseca 💙 joj baš mi je žao da je bubani, nadam se da će brzo proći. Drzi se ❤️

    Nema ona 15min vremena čekati.  To je plac, vriska, kao da je koljem a ne da je držim dok joj hranu pravim. Neki grijac poseban ili? Ja imam prokuhane hladne vode i dodam vrelu. A koristim hipp combiotik..
    Ovo je naš nosiboo https://bauerfeind.hr/proizvod/nosiboo-pro-nosni-aspirator-za-bebe/3511 i ima nastavak za male i velike, trenutno mi je na pola jačine i sve izvuče 

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Leeloo koristili smo hipp combiotic i kad bi opet trebalo uzeli bi istu. Ja sam drzala prokuhanu vodu u termosici  pustila bi ju malo otvorenu kad ju prokuhsm da nije vrela i kad treba jesti onda napravim i stavim 2 minute u hladnu vodu i uvijek bude taman.Muckala sam ju dobro pa bi otvorila da se pjena smiri, zvuci kao proces ali ovo je sve ukupno trajalo 5 min.
    .
    Za nosic koristim sprej Sterimar od 0 gdina moze radi posao fizioloske , neki usni za izvlacenje iz apoteke a za tvrdokorne slince koristim dontodent mini cetkice za aparatic i izvucem (vidjela videe gdje to rade u bolnici kod nedonoscadi jer im je mali nosic pa nista ne moze uc). Nije bas kritican s nosicem a dobit cemo uskoro na poklon pravi aparat kad nam dode tetka iz Beča.
    .
    Jucer i danas opet bolje spava al non stop jede kao da nista nije jeo nikada, ako mu nisam odmah dala sisu citav se izgrebe po licu. Zaokruzio se ko buhtlica mala. 

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    Leeloo znam, i naša je tako dok nismo doskočili galami 😅 ona meni jede svaka tri sata, sad je nesto počela na tri i pol, i ja ti 15 min prije nego treba jesti pripremim sve, i bude spremno (bez mjehurica, i taman ohladjeno) prije vriskanja 😅 mi smo dobili grijač za bočice, pa bočicu s vodom stavis unutra i on ti odrzava stalno temp koju namjestis (ja npr.čim ona pojede, pripremim iduću bočicu i stavim u grijač).  Hipp combiotik smo i mi prije, pa smo zbog refluxa morali na ar.
    Johica ma neka papa 🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    Leeloo mi smo ovakav dobili, iako ih vjerojatno ima raznih. https://shop-medikor.hr/catalog/product/view/id/87/s/by-52/category/707/
    Da da, na ta aspirator sam i mislila. Hvala ti 😘

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 998

    Prijavi adminu

    korni

    Leeloo mi smo ovakav dobili, iako ih vjerojatno ima raznih.https://shop-medikor.hr/catalog/product/view/id/87/s/by-52/category/707/
    Da da, na ta aspirator sam i mislila. Hvala ti 😘

    Super,  vidila sam to.. Ali nikako se odlučiti kupiti... vidila sam i termosicu koja održava temp..
    Odjeća gdje ste i što kupovale za zimu? Ja sve gledam, i završim na pidžamama 🤣🤣🤣 tražim i vreću za spavanje 

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Danas sam malo pratila budne prozore i čini mi se da bi to moglo ići samo što je navikla zaspati u Babybjornu. 🙈 Poslije podne smo izašli van i čak je malo spavala i u kolicima, najteže jok je zaspati predvečer jer je sin kod kuće, trči, skače i viče i teže onda uz to može zaspati. Nisam ju do sada stavljala u drugu prostoriju za dnevna spavanja nego je bila u boravku uz sve zvukove. 
    .
    Nada, najviše 5-6 ml u svaku nosnicu špricnem. 
    Imamo nastavak za usisavač i njime izvlačimo kada treba. 
    .
    Leeloo, ja stavim vodu i Espumisan u bočicu, dodam dohranu i prvo mućkam lijevo desno pa gore dolje. Što Korni kaže moguće da voda bude hladnija pa ostane grudica. 

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1793

    Prijavi adminu

    Leeloo mi smo uzeli ovu, sad za ovo prijelazno razdoblje, pa ćemo naknadno zimsku 
    https://www.babycenter.hr/motherhood-vreca-za-spavanje-3-18-mj-greywhiteblack-938752.html
    Inace je sve bacala sa sebe, pa sam se bojala kako ce s vrecom, ali lijepi je prihvatila. Zimsko nisam ništa baš kupila, imam par kombinezona, pidjamica 🙈
    Haru pa super da si uspjela. Kad vidiš da je pred kraj prozora, pokušaj je premjestiti 🤭 moja me zna na prepad uloviti pa mi zaspi na prematalici i onda ja sjedim pored nje tih 20 min spavanja 😂

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Sreća2012

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ja jednom dnevno dajem bocicu i imam grijac vode izybaby, meni je super, ugrije vodu na temperaturu koju stavim i bezicni je pa s njim mogu vani. Spasi me kad vani trazi papati a ja sam jos nespremna za dojenje vani pa joj onda tad bocicu napravim. 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Mi kao Johica, ili u termosici imamo prokuhanu vodu ili iz kuhala (uzeli smo ono koje održava toplinu i super je). 
    Od zimske odjeće sam neki dan kupila medo odijelo u H&Mu , preslatko mi je. 😊 Vreću imamo od prije iz Lidla, ali neki dan sam gledala vreće u BabyCenter-u. Isto ima svakakvih. 🙂 Pidžama na patent mi je nešto najbolje. 😄

    '21. 💙
    '24. 💛

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.