Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za pelene,nama su Trudi najbolje. Nakon njih Pampers i Violeta.
    Što se tiče zvukova, mojoj je najdraži zvuk usisavača 😂 Odmah se smiri.Mame koje ste obavile prvo cijepljenje,jesu vam bebe dobile temp.? Jeste im lijepili one obloge na mjesto uboda i davali preventivno Lupocet sirup?

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Sreca jesi uspjela upisati kod Dr.Bačić?

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Purple, svasta jos isprobavamo. Za sada smo prosli dm babylove, pampers, violeta, hipp, mullerova neka marka, cak i one sto ima kupiti u pepcu i kiku 😂 Moj malac se uvijek pokaka kad ga stavim u baby bjorn. Valjda mu pase polozaj i tad cesto zna probit na ledja. Ali mislim da je zbog polozaja, ne pelena. Ako kaka na ravnom, nijedne mi nisu probile.
    Elisa,  mi smo prosli bez temperature. Nista mu nisam davala preventivno, a na nogice na mjesto uboda smo stavljali hladne obloge... Cijepili smo ga i za rotu, to je oralno cijepivo, ali ni od toga ga nije nista uhvatilo. Pedica nam je rekla samo u slucaju temp iznad 38 dati 2/3 lupocet cepica. Ali eto, nismo trebali...

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Purple mi smo na pelenama iz dm-a i zasad su nam dobre..nisu još ni jednom promočile.
    Sreca super, bitno da se umirila malena 🥰
    Elisa mi smo odmah nakon cjepljenja stavili frescopad, nisam joj ništa preventivno davala, temp nije dobila, samo je bila malo više plačljivija 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • sparkle212

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Mi smo probali Pampers i DM Babylove i mogu reci da nam je Babylove puno bolji jer ima ‘dzepic’ na leđima koji zadrzi i stolica nam ne premoci.

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    Elisa nisam probala trudi pelene, hvala, vidjeti cu ako situacija izmakne kontroli haha. Moj mali je dobio temp 38.4 (zaspao je bez i onda oko 1 sam skuzila da je topal) pa sam mu stavila cepic i ujutro sve normalno. Frescopad sam mu stavila cim smo dosli kuci na mjesto uboda. I mi smo kao i pistacija uzeli i cjepivo za rotu.. sad jel dobio temp od toga ili od bocke, tko zna. Sve u svemu, nije bilo strasno, jedino je mene iznenadilo sto ga bockaju u butine. 😅 valjd su tamo najmeksi 😝
    Hvala cure na pelenskim preporukama 🥰🥰 noc smo dobro odradili, pidjama je ostala cista 🤣🤣🤣🤣
    .
    Sad kako se blizi sezona grijanja planiramo kupiti ovlazivac zraka jer bas bude uzasno suh. Ima li mozda netko tu napravu? Mislim uzeti neki xiaomi, al se uopce ne kuzim u to.

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    purple13

    Elisanisam probala trudi pelene, hvala, vidjeti cu ako situacija izmakne kontroli haha. Moj mali je dobio temp 38.4 (zaspao je bez i onda oko 1 sam skuzila da je topal) pa sam mu stavila cepic i ujutro sve normalno. Frescopad sam mu stavila cim smo dosli kuci na mjesto uboda. I mi smo kao i pistacijauzeli i cjepivo za rotu.. sad jel dobio temp od toga ili od bocke, tko zna. Sve u svemu, nije bilo strasno, jedino je mene iznenadilo sto ga bockaju u butine. 😅 valjd su tamo najmeksi 😝
    Hvala cure na pelenskim preporukama 🥰🥰 noc smo dobro odradili, pidjama je ostala cista 🤣🤣🤣🤣
    .
    Sad kako se blizi sezona grijanja planiramo kupiti ovlazivac zraka jer bas bude uzasno suh. Ima li mozda netko tu napravu? Mislim uzeti neki xiaomi, al se uopce ne kuzim u to.

    Ja sam dobila 1 kom Trudi pelena kao uzorak i kad sam ih probala, nema povratka, najbolje su. Ali mi redovito poklanjaju Pampers i Violetu, tako da eto kombiniramo ☺️

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    purple13

    Elisanisam probala trudi pelene, hvala, vidjeti cu ako situacija izmakne kontroli haha. Moj mali je dobio temp 38.4 (zaspao je bez i onda oko 1 sam skuzila da je topal) pa sam mu stavila cepic i ujutro sve normalno. Frescopad sam mu stavila cim smo dosli kuci na mjesto uboda. I mi smo kao i pistacijauzeli i cjepivo za rotu.. sad jel dobio temp od toga ili od bocke, tko zna. Sve u svemu, nije bilo strasno, jedino je mene iznenadilo sto ga bockaju u butine. 😅 valjd su tamo najmeksi 😝
    Hvala cure na pelenskim preporukama 🥰🥰 noc smo dobro odradili, pidjama je ostala cista 🤣🤣🤣🤣
    .
    Sad kako se blizi sezona grijanja planiramo kupiti ovlazivac zraka jer bas bude uzasno suh. Ima li mozda netko tu napravu? Mislim uzeti neki xiaomi, al se uopce ne kuzim u to.

    Ja imam ovlazivac od fride i dobar nam je

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Monny

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    purple13

    Elisanisam probala trudi pelene, hvala, vidjeti cu ako situacija izmakne kontroli haha. Moj mali je dobio temp 38.4 (zaspao je bez i onda oko 1 sam skuzila da je topal) pa sam mu stavila cepic i ujutro sve normalno. Frescopad sam mu stavila cim smo dosli kuci na mjesto uboda. I mi smo kao i pistacijauzeli i cjepivo za rotu.. sad jel dobio temp od toga ili od bocke, tko zna. Sve u svemu, nije bilo strasno, jedino je mene iznenadilo sto ga bockaju u butine. 😅 valjd su tamo najmeksi 😝
    Hvala cure na pelenskim preporukama 🥰🥰 noc smo dobro odradili, pidjama je ostala cista 🤣🤣🤣🤣
    .
    Sad kako se blizi sezona grijanja planiramo kupiti ovlazivac zraka jer bas bude uzasno suh. Ima li mozda netko tu napravu? Mislim uzeti neki xiaomi, al se uopce ne kuzim u to.

    Mi imamo Oskar Stadler, stalno nam radi bez obzira na grijanje.

    12/23 UZV ♥️✔️

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Elisa na kraju kod  dr situm na kraju. Al prvi pregled cemo ic privatno jer nam nitko nema termine prije nego tek krajem 10 mj…

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.