Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1269

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja malo izjadam. I kod nas slična situacija kao kod većine vas. Mislim da mi je sinoć bilo najteže dosad. Nije mogla zaspati od 18-3.... Svaki put kad bi se smirila i zaspala na meni bi se probudila i odmah u plač čim bi je spustila na krevet. 🥴 Zato od 3 ( sinoć) pa sve dosad stalno spava uz buđenje za papanje cca svaka 3 sata. Cak je i polusnu dok sisa ... Zato me vjerojatno opet čeka večeras repriza od sinoć 😆
    Ne znam kako vaše bebe, ali moja bas puno kaki pa je onda i to probudi ako zaspe pa na kraju ne može ponovno zaspati. Najgore mi je kad joj usred noći promjenim pelenu nakon kakanja, vratim je u krevet, a ona ponovno 🙈
    Uhh, treba izdržati 💪🏼 Korni, drago mi je da si se uspjela malo i zabaviti koliko je to bilo moguće 😁 A stvari su bas pogodile trenutak kad će doći 😅Elisaday nadam se da će i to brzo proći. Sisa li ti curka halapljivo? 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    nada23

    Evo da se i ja malo izjadam. I kod nas slična situacija kao kod većine vas. Mislim da mi je sinoć bilo najteže dosad. Nije mogla zaspati od 18-3…. Svaki put kad bi se smirila i zaspala na meni bi se probudila i odmah u plač čim bi je spustila na krevet. 🥴 Zato od 3 ( sinoć) pa sve dosad stalno spava uz buđenje za papanje cca svaka 3 sata. Cak je i polusnu dok sisa … Zato me vjerojatno opet čeka večeras repriza od sinoć 😆
    Ne znam kako vaše bebe, ali moja bas puno kaki pa je onda i to probudi ako zaspe pa na kraju ne može ponovno zaspati. Najgore mi je kad joj usred noći promjenim pelenu nakon kakanja, vratim je u krevet, a ona ponovno 🙈
    Uhh, treba izdržati 💪🏼Korni, drago mi je da si se uspjela malo i zabaviti koliko je to bilo moguće 😁 A stvari su bas pogodile trenutak kad će doći 😅Elisaday nadam se da će i to brzo proći. Sisa li ti curka halapljivo?

    Je, halapljiva je a i meni su dojke u prvom djelu dana prepune, nije mi jasno kako se od tolikog cicanja nisu bar malo ispuhale. Uvijek se malo izdojim u jastučić i onda joj dam jer imam jaki otpust pa da se ne zagrcne

  • sparkle212

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Jel i vase bebe koje puno kakaju kakaju u mlazu onako proljevasto tekuce? Ja ne znam jel samo panicarim bez veze ili stvarno je nest u pitanju, ali odkad smo dosli doma svaka stolica je manje ili vise tekuca. Unatrag par dana sa sve vise grceva i naprezanja nakon cega kaka bas jako i u mlazu. Jucer je bilo 6 takvih obilnih stolica od jutra do 15h, s tim da je zadnja bila vodena i pjenusava, malo i sluzava a beba cijeli dan uspavana. Pedijatrica nam je na bolovanju, zamjene nema, patronazna rekla da se javimo na pedijatriju, tamo su odlucili nas ostaviti na promatranju. U međuvremenu malena živnula, mokrih pelena ima, noc prosla bez grceva i plakanja. Krv u redu, cekamo nalaz stolice i urina. Danas samo jednom bila obilna proljevasta stolica, malena stalno jede i jako dobro dobiva na tezini. Cisto mi je neugodno dok cujem kakve jako bolesne djece ima na odjelu a nama ispada da nist nije i imam osjecaj kao da sam bezveze panicarila, a umrla sam od straha dok je to krenulo pjenusavo i sa sluzi😢

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1269

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    nada23

    Evo da se i ja malo izjadam. I kod nas slična situacija kao kod većine vas. Mislim da mi je sinoć bilo najteže dosad. Nije mogla zaspati od 18-3…. Svaki put kad bi se smirila i zaspala na meni bi se probudila i odmah u plač čim bi je spustila na krevet. 🥴 Zato od 3 ( sinoć) pa sve dosad stalno spava uz buđenje za papanje cca svaka 3 sata. Cak je i polusnu dok sisa … Zato me vjerojatno opet čeka večeras repriza od sinoć 😆
    Ne znam kako vaše bebe, ali moja bas puno kaki pa je onda i to probudi ako zaspe pa na kraju ne može ponovno zaspati. Najgore mi je kad joj usred noći promjenim pelenu nakon kakanja, vratim je u krevet, a ona ponovno 🙈
    Uhh, treba izdržati 💪🏼Korni, drago mi je da si se uspjela malo i zabaviti koliko je to bilo moguće 😁 A stvari su bas pogodile trenutak kad će doći 😅Elisaday nadam se da će i to brzo proći. Sisa li ti curka halapljivo?
    Je, halapljiva je a i meni su dojke u prvom djelu dana prepune, nije mi jasno kako se od tolikog cicanja nisu bar malo ispuhale. Uvijek se malo izdojim u jastučić i onda joj dam jer imam jaki otpust pa da se ne zagrcne

    I meni budu dojke prepune i tvrde po noći i tokom jutra.
    Ne znam nakon koliko vremena bi se trebale ispuhati. I moja halapljivo sisa pa vjerujem da zato bljucka i ima grčeve. Ipak bljuckanje nije tako obilno pa se radi toga ne brinem previše . Bitno je da dobro napreduje. 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1269

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Jel i vase bebe koje puno kakaju kakaju u mlazu onako proljevasto tekuce? Ja ne znam jel samo panicarim bez veze ili stvarno je nest u pitanju, ali odkad smo dosli doma svaka stolica je manje ili vise tekuca. Unatrag par dana sa sve vise grceva i naprezanja nakon cega kaka bas jako i u mlazu. Jucer je bilo 6 takvih obilnih stolica od jutra do 15h, s tim da je zadnja bila vodena i pjenusava, malo i sluzava a beba cijeli dan uspavana. Pedijatrica nam je na bolovanju, zamjene nema, patronazna rekla da se javimo na pedijatriju, tamo su odlucili nas ostaviti na promatranju. U međuvremenu malena živnula, mokrih pelena ima, noc prosla bez grceva i plakanja. Krv u redu, cekamo nalaz stolice i urina. Danas samo jednom bila obilna proljevasta stolica, malena stalno jede i jako dobro dobiva na tezini.Cisto mi je neugodno dok cujem kakve jako bolesne djece ima na odjelu a nama ispada da nist nije i imam osjecaj kao da sam bezveze panicarila, a umrla sam od straha dok je to krenulo pjenusavo i sa sluzi😢

    A joj, bas si imala stres. Jeste se vratile doma ili ostajete preko noći ? I moja ima proljevastu stolicu u mlazu. Mislim da je to normalno za male bebe, pogotovo dojenje. Sve dok uredno dobivaju na kilazi, valjda bi trebalo biti ok. Nadam se da i tvojoj nije ništa, a svakako bolje da ste posle na pedijatriju pa da si mirna. Bolje je i puhati na hladno, pogotovo sa ovako malim bebicama 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • sparkle212

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Nada jucer smo ostali na pedijatriji i cekamo ponedjeljak za nalaze. Kuzim da je svakakva stolica normalna kod dojene bebe, ali uplasilo me to sto je bilo obilno i pjenusavo i sto se malena skroz drugacije ponasala. Vjerojatno nije nista, ali grizla bi se da nismo otisli provjeriti a da je stvarno nesto ozbiljno u pitanju. 

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1269

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nadajucer smo ostali na pedijatriji i cekamo ponedjeljak za nalaze. Kuzim da je svakakva stolica normalna kod dojene bebe, ali uplasilo me to sto je bilo obilno i pjenusavo i sto se malena skroz drugacije ponasala. Vjerojatno nije nista, ali grizla bi se da nismo otisli provjeriti a da je stvarno nesto ozbiljno u pitanju.

    Aha, ja krivo skužila da ste danas otišli na pedijatriju. Vjerojatno se sve potrefilo, normalno da si se zabrinula. Nadam se da će i nalazi biti dobri. Najvažnije je da je ona zivnula i da spava,piski i kaki ❤️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Purple istina da 😂 
    Nada nadam se da vam je ova noc bila bolja, da nije bilo plakanja i da je malena nanala 🙂 kako ti izdrzavas taj tempo?
    Elisa nadam se da je u kod vas bolje.
    Sparkle bolje da ste otišli provjeriti! Drzim fige za uredne nalaze.

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Jutro svima 🙂
    Nadam se da su svima noći bile dobre i da su bebe spavale ☺️
    Sparkle ja sam uvijek za to da se puše i na hladno jer ipak su to male bebe u pitanju koje ne mogu reci sto im je 😔
    Drzim fige za uredne nalaze 🤞🙏🏻💜
    ——-
    Ja se ne mogu požaliti na svoje dijete, zapravo je jako dobar, kad je budan ne plače a kad počne biti umoran lako se primjeti i samo ga ispustim u krevet dok jos nije zaspao i sam se uspava i jako sam sretna zbog toga 🙏🏻💙
    Malo je promjenio ritam po noci, to se sve nekako samo od sebe mijenja i tesko mi je utjecati na to, imao je san u komadu od 5,6 sati a sada ako imamo hranjenje oko 18h on vec u 19h zaspi jer bas tesko da moze ostati budan i onda se probudi oko 22 i ja tek tada idem spavati, nastavi on nakon hranjenja ali sve su to kratki snovi po 3 h, a mama umorna 😂😂 ali okej, necemo se zaliti, napreduje i svaki dan je veci i samo se smije i guguče i nema ljepše od toga 🥹🥰

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • sparkle212

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Nada, korni, PBTAB hvala na podrsci, evo danas na viziti zeleni proljev, dr kaze vjerojatno nesto infektivno ali s obzirom da malena ima jako dobar apetit i stalno jede i lijepo dobiva na tezini da nije zabrinuta i da dalje pratimo stanje.
    .
    PBTAB svaka cast na takvom uspavljivanju 😃 divno ih je gledati kako rastu i mijenjaju se 

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.