Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 785

    Prijavi adminu

    Lelo istina. Ja sam danas bas bila na masazi kod fizio. I napomenila mi je za dijastazu bas i vjezbanje. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    laurell

    Sreća2012

    Laurell, Leptirko kako ide? Jel se snalazite?
    Evo meee 🫡. Kod nas je sve dobro, necu ga puno hvaliti. Ali zasad place samo kad je gladan i nekad kad ga grci pred kakanje iz cista mira ocito kako crijeva rade. Al nista strasno. Kad je budan vecinom gleda i miruje. Dva dana je bila neka faza da nece uopce zaspe satima, jednostavno nece spava odnosno ko da nema cvrst san. Noci su nam okej, budi se za jesti, nekad 2 do 3 puta, presvucem ga i nastavljamo spavati ubrzo.

    Sto se trbuha tice moj se vratio na staro 80%. Malo ga ima kao pred mengu onako kad je napuhan nize. Bas sam zadovoljna. I u sub sam se vagala imam kg kao pred trudnocu 🤞🏽

    I nama je faza ima dva dana, citala sam pa pise da je prvi skok u razvoju od 10og dana do 3. tjedna. Stalno jede a nece da spava i njurgava je, zaspe jedino na meni i pored mene i na muzu, cim je stavimo u krevet otvara oci. Tj fizicki kontakt trazi. Navodno je tako kad imaju skok u razvoju. Nadam se da ce brzo proc. 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 785

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    laurell

    Sreća2012

    Laurell, Leptirko kako ide? Jel se snalazite?
    Evo meee 🫡. Kod nas je sve dobro, necu ga puno hvaliti. Ali zasad place samo kad je gladan i nekad kad ga grci pred kakanje iz cista mira ocito kako crijeva rade. Al nista strasno. Kad je budan vecinom gleda i miruje. Dva dana je bila neka faza da nece uopce zaspe satima, jednostavno nece spava odnosno ko da nema cvrst san. Noci su nam okej, budi se za jesti, nekad 2 do 3 puta, presvucem ga i nastavljamo spavati ubrzo.

    Sto se trbuha tice moj se vratio na staro 80%. Malo ga ima kao pred mengu onako kad je napuhan nize. Bas sam zadovoljna. I u sub sam se vagala imam kg kao pred trudnocu 🤞🏽
    I nama je faza ima dva dana, citala sam pa pise da je prvi skok u razvoju od 10og dana do 3. tjedna. Stalno jede a nece da spava i njurgava je, zaspe jedino na meni i pored mene i na muzu, cim je stavimo u krevet otvara oci. Tj fizicki kontakt trazi. Navodno je tako kad imaju skok u razvoju. Nadam se da ce brzo proc.

    Eee isto takoje  i on meni s tim otvaranjem ociju cim ga stavim u krevet il kolica, a na meni ko zaklan 🤣

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    Monny

    Pozdrav mame, vidim da sve više manje imamo iste borbe 😅
    I. je prekjučer primila prvo cjepivo protiv rotavirusa, danas jedno kakanje proljev pa pretpostavljam od toga. Ona voli u kolicima biti, preko dana i spava u njima, jer se mora ljuljati 🤗
    Ja ću u 10.mj krenuti na vježbe za rodilje. Mame koje dojite, menstruaciju još niste dobile? Na uzv mi se vidjelo kao da imam menstruaciju, doktor mi je rekao dok dojim da neće biti krvarenja, samo tako pojačan iscjedak. I dalje vodimo borbu sa bljuckanjem, jedna dojka mi je punija i tu se halapljivac uvijek naguta zraka 🤦

    Nista od menge, a bome ni naznaka nema. Doduse, imala sam iscjedak (kao onaj sto bude u plodnim danima) i cekala sam ju hoce li doci, ali nije.
    A ovo mi je zanimljivo sto ti je rekao doktor, meni je na kontroli bio neki saljivdzija na zamjeni pa nikakve koristi. 🤣😅 znaci, kao imas mengu al ne krvaris? 🤔🤔🤔
    Korni super da ste imale lijepi tjedan, lijep provod na koncertu 🤩😘

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Monny

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    purple13

    Monny

    Pozdrav mame, vidim da sve više manje imamo iste borbe 😅
    I. je prekjučer primila prvo cjepivo protiv rotavirusa, danas jedno kakanje proljev pa pretpostavljam od toga. Ona voli u kolicima biti, preko dana i spava u njima, jer se mora ljuljati 🤗
    Ja ću u 10.mj krenuti na vježbe za rodilje. Mame koje dojite, menstruaciju još niste dobile? Na uzv mi se vidjelo kao da imam menstruaciju, doktor mi je rekao dok dojim da neće biti krvarenja, samo tako pojačan iscjedak. I dalje vodimo borbu sa bljuckanjem, jedna dojka mi je punija i tu se halapljivac uvijek naguta zraka 🤦
    Nista od menge, a bome ni naznaka nema. Doduse, imala sam iscjedak (kao onaj sto bude u plodnim danima) i cekala sam ju hoce li doci, ali nije.
    A ovo mi je zanimljivo sto ti je rekao doktor, meni je na kontroli bio neki saljivdzija na zamjeni pa nikakve koristi. 🤣😅 znaci, kao imas mengu al ne krvaris? 🤔🤔🤔
    Kornisuper da ste imale lijepi tjedan, lijep provod na koncertu 🤩😘

    Praktično da..tad sam bas imala jak iscjedak, onako tamnije žut i grčeve čak, mislila sam ovulacija, međutim na uzv onako sjene po maternici i doktor tako kaže 😅

    12/23 UZV ♥️✔️

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Monny

    Mame koje dojite, menstruaciju još niste dobile? Na uzv mi se vidjelo kao da imam menstruaciju, doktor mi je rekao dok dojim da neće biti krvarenja, samo tako pojačan iscjedak. I dalje vodimo borbu sa bljuckanjem, jedna dojka mi je punija i tu se halapljivac uvijek naguta zraka 🤦

    Ja sam prva 4 tjedna nakon poroda krvarila normalno, malo off, malo on. Onda je sve stalo. Točno 6 tjedana od poroda sam malo prokrvarila uz blage grceve. Par dana poslije sam imala prvi gin pregled i rekla mi je da je to vjerojatno bila menga jer mi je endometrij bio jako tanak i sve je izgledalo kao poslije menge. Plus vidjela je novi vodeci folikul. I sad opet prokrvarim prije par dana (otprilike 2 tjedna nakon tog pregleda). I aj ti sad znaj sta je...
    Nista me ne boli i iskljucivo dojim. Bilo mi je jako to cudno, ali dr kaze da je moguce. Rijetko, ali moguce 🙄

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Purple hvala ti 😘 bilo je super ❤️ iako sam stalno provjeravala mobitel imam li poruku ili propušten poziv 😂 i naravno, dobila prve stvari pola sata prije izlaska iz kuće 😅 

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    korni

    Purple hvala ti 😘 bilo je super ❤️ iako sam stalno provjeravala mobitel imam li poruku ili propušten poziv 😂 i naravno, dobila prve stvari pola sata prije izlaska iz kuće 😅

    Treba se malo opustiti, bas super da je bilo super! 🥰
    Eh, to gledanje na mob je valjda kljucni dio izlaska 🤣🤣🤣
    Auuuu, ajde bar nije bilo pola sata nakon izlaska🤪🤪
    Pistacija pa kud prije? 😭

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Meni je ginekologija rekla da nema men.ni u naznakama, bar nešto 🙏🏼
    Mi smo danas opet koma, nervozna je strašno, bljuca puno, opet sluzava stolica. Prvo se smije, pa nakon 5 min plače, u tren promjena raspoloženja. Promijenila sam valjda 5 outfita od jutros radi bljucanja 🥲

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Meni je ginekologija rekla da nema men.ni u naznakama, bar nešto 🙏🏼
    Mi smo danas opet koma, nervozna je strašno, bljuca puno, opet sluzava stolica. Prvo se smije, pa nakon 5 min plače, u tren promjena raspoloženja. Promijenila sam valjda 5 outfita od jutros radi bljucanja 🥲

    Ginekologinja*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.