Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Elisaday je li mi mozes napisat broj od dr bacic, na internetu ima sto razlicitih brojeva i adresa pa su mi dva do sad bila kao nepostojeca. I jel ona na boriku ili u domu zdravlja?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    PBTAB

    purple13

    sparkle212

    S obzirom da dosta kasnim za dosta vas koje vec imate velike bebe, zanima me kad su vama poceli grcevi?
    Nama zadnjih par dana, u nasumicno vrijeme nekad u pola noci nekad pred jutro nekad kasno poslijepodne, malena krene stenjat i grciti se i pocrveni u licu i krene plakat. Malo se smiri i opet. Masiramo trbuscic, najvise joj pase termofor od tresnjinih kostica i lezanje na trbuhu na meni, na leđima je odmah grcenje i panika. Stalno pokusava pustit vjetrove i sve dok ih ne pustu ili se vise puta pokaka to traje. Jede normalno, cak i dok ju to muci trazi cicati i cini mi se da joj je malo lakse, ako nista drugo radi utjehe jer dudu bas i ne prihvaca. Imate vi kakve savjete da to cim bezbolnije prođemo? 😟
    Mislim da su krenuli tako kad je bio 2 ili 3 tjedna. Srecom nisu potrajali dugo i nisu bili "pravi", ono 3 sata plakanja bez prestanka. Plakao bi prije prdenja i kakanja.. ako bi tad bio na sisi to bi ga dosta umirilo. Od kapi su nam u pocetku tiba kapi znale ublaziti.. mislim da ima i njihovo ulje za masazu..
    Elisakod vas moguce da je skok, znam da su na tecaju rekli 3, 6 i 9 tjedan. Bit ce da cura navlaci zalihe mlijeka 🥰
    Nadai meni se znalo desiti da zaboravim jesam promijenila pelenu hahah ili koja sisa je na redu… jos nisam zaboravila jesam dojila, ali sve je moguce 

    Pa superrr! Kako oblacis sad malog? Stalno gledam da mu nije hladno: bodi dugih rukava i hlacice, carape i ima onak kao tanku duksicu... i opet je dosta hladan. A kako tek da van idemo.. 🤔 planiram ga malo barem u nosiljci prosetati po kvartu. 😆
    Elisa  joooj zao mi je stvarno... kod nas isto nervoza, ali ne tako. Ma kod vas je sto posto skok, trebalo bi proci brzo. 🥹🥹
    Leeloo e bas si dobro opisala, kao zele. Hahah.
    Meni se skroz povuklo, imam sala na trbuhu onako kao i prije, ali sad je mekse sve.. mislim da imam u pdfu neke vjezbe disanja za nakon poroda, dijastaze i to od jedne zene koja se bavi time, ima na fejsu.. ak nadjem uploadam.

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Elisaday je li mi mozes napisat broj od dr bacic, na internetu ima sto razlicitih brojeva i adresa pa su mi dva do sad bila kao nepostojeca. I jel ona na boriku ili u domu zdravlja?

    023/236-240
    Pon-čet parnim danima 8:00- 14:00h, neparnim 14:00-20:00h, petkom 8:00-14:00hKopiralo mi i radno vrijeme. Ugl u domu zdravlja je, na bivšoj hitnoj

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    Sreća2012

    Elisaday je li mi mozes napisat broj od dr bacic, na internetu ima sto razlicitih brojeva i adresa pa su mi dva do sad bila kao nepostojeca. I jel ona na boriku ili u domu zdravlja?
    023/236-240
    Pon-čet parnim danima 8:00- 14:00h, neparnim 14:00-20:00h, petkom 8:00-14:00hKopiralo mi i radno vrijeme. Ugl u domu zdravlja je, na bivšoj hitnoj

    Hvala ti puno🫶🏼

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Laurell, Leptirko kako ide? Jel se snalazite?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Jedno pitanje vezani za naše tijelo.. kako stojite sa trbuhom.. moj se dosta smanjio, onako je mlohav kao žele… koliko dugo se on sam povlači? Vjezba li ijedna od vas? Nije baš da znam kad bi ubacila vježbanje u raspored.. Al eto pitam

    Ja trbuha nemam, rebra mi se vide, ostalo je samo malo kože dolje kao mlohavo, to cu do ljeta nadam se rijesiti 🤞 ako ne muz je reko platiti mi da mi to maknu 🤣🙈 
    Ja bi mozda i vjezbala ali di da i to ubacim, meni treba jedna dobra masaža jer meni kičma od djeteta odlazi 🤦🏻‍♀️😫
    Za vikend mi mama dolazi jer muž ide na svadbu izvan hr i jedva cekam da ode da se malo odmorim od njega 😂😂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    purple13

    PBTAB

    purple13

    sparkle212

    S obzirom da dosta kasnim za dosta vas koje vec imate velike bebe, zanima me kad su vama poceli grcevi?
    Nama zadnjih par dana, u nasumicno vrijeme nekad u pola noci nekad pred jutro nekad kasno poslijepodne, malena krene stenjat i grciti se i pocrveni u licu i krene plakat. Malo se smiri i opet. Masiramo trbuscic, najvise joj pase termofor od tresnjinih kostica i lezanje na trbuhu na meni, na leđima je odmah grcenje i panika. Stalno pokusava pustit vjetrove i sve dok ih ne pustu ili se vise puta pokaka to traje. Jede normalno, cak i dok ju to muci trazi cicati i cini mi se da joj je malo lakse, ako nista drugo radi utjehe jer dudu bas i ne prihvaca. Imate vi kakve savjete da to cim bezbolnije prođemo? 😟
    Mislim da su krenuli tako kad je bio 2 ili 3 tjedna. Srecom nisu potrajali dugo i nisu bili "pravi", ono 3 sata plakanja bez prestanka. Plakao bi prije prdenja i kakanja.. ako bi tad bio na sisi to bi ga dosta umirilo. Od kapi su nam u pocetku tiba kapi znale ublaziti.. mislim da ima i njihovo ulje za masazu..
    Elisakod vas moguce da je skok, znam da su na tecaju rekli 3, 6 i 9 tjedan. Bit ce da cura navlaci zalihe mlijeka 🥰
    Nadai meni se znalo desiti da zaboravim jesam promijenila pelenu hahah ili koja sisa je na redu… jos nisam zaboravila jesam dojila, ali sve je moguce
    Pa superrr! Kako oblacis sad malog? Stalno gledam da mu nije hladno: bodi dugih rukava i hlacice, carape i ima onak kao tanku duksicu… i opet je dosta hladan. A kako tek da van idemo.. 🤔 planiram ga malo barem u nosiljci prosetati po kvartu. 😆
    Elisajoooj zao mi je stvarno… kod nas isto nervoza, ali ne tako. Ma kod vas je sto posto skok, trebalo bi proci brzo. 🥹🥹
    Leelooe bas si dobro opisala, kao zele. Hahah.
    Meni se skroz povuklo, imam sala na trbuhu onako kao i prije, ali sad je mekse sve.. mislim da imam u pdfu neke vjezbe disanja za nakon poroda, dijastaze i to od jedne zene koja se bavi time, ima na fejsu.. ak nadjem uploadam.

    Znas da i ja vodim borbu sa time, čak sam ujutro sve proluftala i upalila grijanje 😂 
    Ja ti gledam kak je meni tak je onda i njemu 🤷🏻‍♀️🙈
    Po stanu ima dugi bodi i hlačice sa onim stopicama, kad idemo van obucem mu kratki bodi, duksu i donji dio trenirke, carapice i kapicu, u kolica stavim i dekicu laganu. Spavamo u pidzami i dekica, moram kupiti vrecu za spavanje pa ce mu u tome biti toplo preko noci jer on makne deku i sve sa sebe 😂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Tako je i meni da, dolje kod reza mi još malo mlohavo, rebra su isto na izvolte 😂 imam još jednu kg viška, ali budući da sam u minusu s njima, ova jedna mi dobro dodje 😂
    Ja malenu oblačim kao sebe, pogotovo za po doma. Kaze pedijatrica da su stalno u ležećem položaju i stalno ih nesto grije, pa da ne smisla gomilat robicu na njih.. za van ipak malo deblje. 
    Vreću za spavanje moram i ja uzet, jer isto sve baci sa sebe istog časa.

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 987

    Prijavi adminu

    Znači sve smo slične... ja se do sad nisam toliko opterećivala. Mislim ni sad se ne opterećujem. Ali uvijek sam vjezbala pa bih voljela i nastaviti...
    Purple dobro si spomenula - dijastazu -  sve koje krenete vježbati, najprije provjerite imate li dijastazu...najprije nju treba riješiti ako je imate pa tek onda druge vježbe...

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 785

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Laurell, Leptirko kako ide? Jel se snalazite?

    Evo meee 🫡. Kod nas je sve dobro, necu ga puno hvaliti. Ali zasad place samo kad je gladan i nekad kad ga grci pred kakanje iz cista mira ocito kako crijeva rade. Al nista strasno. Kad je budan vecinom gleda i miruje. Dva dana je bila neka faza da nece uopce zaspe satima, jednostavno nece spava odnosno ko da nema cvrst san. Noci su nam okej, budi se za jesti, nekad 2 do 3 puta, presvucem ga i nastavljamo spavati ubrzo. 

    Sto se trbuha tice moj se vratio na staro 80%. Malo ga ima kao pred mengu onako kad je napuhan nize. Bas sam zadovoljna. I u sub sam se vagala imam kg kao pred trudnocu 🤞🏽

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.