Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Johicaa

    Jutro cure da se malo javim napokon 😬
    Mi smo doma nakon burnog prvog tjedna, napokon se mazimo i grlimo.
    Poslje prekrasnog prirodnog poroda bez komplikacija sam zavrsila na transfuziji krvi zbog zaostale posteljice, a malisa na pedijatriji zbog zutice/bilurubina tako da smo tri dana prva proveli odvojeno. Ovo se jako rijetko dogodi pa se nemojte plasiti mame koje ste ostale za roditi. Jedva sam uspostavila dojenje pomocu izdajalice a malisa je uveliko vec klopao hip kod njih.
    Sada kombiniramo hip i mljekeco/dojenje dok ja ne dodjem malo k sebi i popravim zeljezo i hemoglobin.
    Nakon prve kontrole vec ima 3700 gr bucimo se lagano.
    Danas krecemo sa babytol d3k1 to su nam dali na pedijatriji.
    .
    Sta mi jos preporucujete od dodataka sto se vama ucinilo drobro?
    Kako ste svi? Citam zaoststke nikako stic!
    .
    Hvala vam svima na čestitkama ♥️♥️♥️♥️Babyboy čestitam od srca 😘Laurell i Srecosprema se lagano dan D sad samo odmarajte, spavajte i hidrirajte tijelo za sto laksi porod ♥️😘

    Ajme, baš si se napatila prošli tjedan. Vjerujem da je bilo teško, ali najvažnije je da ste sad dobro i doma. 💓 Nadam se da će se i željezo brzo popraviti pa će biti lakše sve. 
    Neka bebica lijepo i dalje napreduje. 🥰
    .
    .
    I mi smo danas počeli uzimati Babytol d3k1. Samo se nadam neće biti grčeva. Nama je pedijatrica preporučila i Omegu 3, ali još joj to nisam počela davati. Ne znam hoće joj to sve preteško pasti..🤷🏼‍♀️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Johica bitno da ste sada skupa doma ❤️ brzo se oporavi i uživajte 🤗
    Nada drzim fige da vas grčevi zaobidju 🤞🤞 mi smo idući tjedan na pregledu, pa ću baš pitati za omegu jer mi do sad nije spominjala.

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    korni

    Johica bitno da ste sada skupa doma ❤️ brzo se oporavi i uživajte 🤗
    Nada drzim fige da vas grčevi zaobidju 🤞🤞 mi smo idući tjedan na pregledu, pa ću baš pitati za omegu jer mi do sad nije spominjala.

    I ja se nadam. Hvala ti 🥰 
    Što se tiče Omege 3, to su kao nove preporuke, ali ne mora se davati. Bas me zanima što će vaša pedijatrica reći. 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Johica drago mi je da ste sad dobro i da je to iza tebe💪🏼
    Leptirko kako ide? Ima li kod tebe novosti?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Johicadrago mi je da ste sad dobro i da je to iza tebe💪🏼
    Leptirkokako ide? Ima li kod tebe novosti?

    Ma ne...pa rekla sam ti da cu vjecno bit trudna 🤣🤣

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ako se ovako nastavi mogle bi biti i u jesenskim bebama, tamo bi mozda prve bile😂😂😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    nada23

    Johicaa

    Jutro cure da se malo javim napokon 😬
    Mi smo doma nakon burnog prvog tjedna, napokon se mazimo i grlimo.
    Poslje prekrasnog prirodnog poroda bez komplikacija sam zavrsila na transfuziji krvi zbog zaostale posteljice, a malisa na pedijatriji zbog zutice/bilurubina tako da smo tri dana prva proveli odvojeno. Ovo se jako rijetko dogodi pa se nemojte plasiti mame koje ste ostale za roditi. Jedva sam uspostavila dojenje pomocu izdajalice a malisa je uveliko vec klopao hip kod njih.
    Sada kombiniramo hip i mljekeco/dojenje dok ja ne dodjem malo k sebi i popravim zeljezo i hemoglobin.
    Nakon prve kontrole vec ima 3700 gr bucimo se lagano.
    Danas krecemo sa babytol d3k1 to su nam dali na pedijatriji.
    .
    Sta mi jos preporucujete od dodataka sto se vama ucinilo drobro?
    Kako ste svi? Citam zaoststke nikako stic!
    .
    Hvala vam svima na čestitkama ♥️♥️♥️♥️Babyboy čestitam od srca 😘Laurell i Srecosprema se lagano dan D sad samo odmarajte, spavajte i hidrirajte tijelo za sto laksi porod ♥️😘
    Ajme, baš si se napatila prošli tjedan. Vjerujem da je bilo teško, ali najvažnije je da ste sad dobro i doma. 💓 Nadam se da će se i željezo brzo popraviti pa će biti lakše sve.
    Neka bebica lijepo i dalje napreduje. 🥰
    .
    .
    I mi smo danas počeli uzimati Babytol d3k1. Samo se nadam neće biti grčeva. Nama je pedijatrica preporučila i Omegu 3, ali još joj to nisam počela davati. Ne znam hoće joj to sve preteško pasti..🤷🏼‍♀️

    Ja sam skuzila da kad joj dam nakon što se dobro najede da nema grceva.. pa kombiniram kroz jutro kad mislim da se baš najela dam kapi...za sad funkcionira
    Navečer biogiaia i spava mirno🥰

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    Sreća2012

    Johicadrago mi je da ste sad dobro i da je to iza tebe💪🏼
    Leptirkokako ide? Ima li kod tebe novosti?
    Ma ne…pa rekla sam ti da cu vjecno bit trudna 🤣🤣

    Izgleda da cu i ja! Meni od onakvih bolova i trudova, sve se utisalo. Majko moja. 😑

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    laurell

    Leptirko22

    Sreća2012

    Johicadrago mi je da ste sad dobro i da je to iza tebe💪🏼
    Leptirkokako ide? Ima li kod tebe novosti?
    Ma ne…pa rekla sam ti da cu vjecno bit trudna 🤣🤣
    Izgleda da cu i ja! Meni od onakvih bolova i trudova, sve se utisalo. Majko moja. 😑

    Pa da, i ono malo nekih naznaka sto sam imala je nestalo.
    .
    Apsolutno nista se ne desava, osim sto mi je prilicno muka vec 2 dana, ali pretpostavljam da je zbog praha koji sam dobila jer su mi nasli neke bakterijice u urinu. Ali sva sreca samo 2 veceri se pije pa se nadam da sam sutra na starom bez mucnine

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    E jedno pitanje, jeste li i kako oprale jaje? U njemu cemo iznjeti malog iz bolnice, samo ne znam cime to preci posto se tu nema nikakva navlaka za skinuti… citala sam o dezinfekcijskom spreju iz dm-a. Jel to dovoljno? 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.