Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Casperka

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Ja planiram otic na Panoramu. Nisam baš mlada, a i imam frendicu koja je rodila bolesnu curicu i ako nešto nije ok volila bi znat po prije za se pripremit ako je to moguće. Naravno da to nitko ne želi, ali ako baš mora možda mi nešto više vremena može pomoć ( u njihovom slučaju bi značilo jer su zbog boljeg zdravstvenog sustava za malenu iselili iz drzave pa nije isto selit u 2 tjedna i u 5 mj iako kod njih je i normalan pregled trebao ukazati na problem al nije) a za slucaj da sve pokaže ok bit ću puno mirnija. Panorama navodno ima najmanju šansu za pozitivno lažnim testovima pa cu zato nju. Znam dosta cura koje su radile i one koje nisu mislim da treba odabrati ono s čim misliš da ćeš ti bit mirnija. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rosa_s

    Rosa_s

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Jutro curkeee,

    Jucer sam bas ozbiljno mirovala. Danasnja test linija tamnija. Smeđeg traga gotovo da uopce vise nemam. Poslala sam mail ginekologu da se cujemo vezano za to. Osjetim onako neko rastezanje u trbuhu i godi mi taj osjecaj danas :)
    Nisam bas pospana ali me trazi da vise odmaram, cice bole, cigarete smrde na kilometre iako inace nisam pusila, mucnine nemam jos al mi onako nesto kuha u zelucu :D

    Vjerujem da cu ic na neki test da li nifty ili sto vec, nisam ni za ni protiv ali sumnjam da necu otic…

    Kako ste mi vi? :)

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Ja sam pozitivna na covid 🤒
    Zasad temperatura i grlobolja, nadam se da nece nista drugo i da ce brzo proci.
    Planiramo na Panoramu…ali jos nismo do kraja odlucili.
    Rosa drago mi je da tamni i da ideja bolje!

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Lady8

    Ja sam pozitivna na covid 🤒
    Zasad temperatura i grlobolja, nadam se da nece nista drugo i da ce brzo proci.
    Planiramo na Panoramu…ali jos nismo do kraja odlucili.
    Rosa drago mi je da tamni i da ideja bolje!


    Ajoj drži se 💪

    Hvala na odgovorima.. 💞

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    I ja planiram na test, a proučit ću još koji… Oko mene su svi radili Nifty i sve je bilo u redu. 

    Danas 7+2, od simptoma samo bolne grudi. Kad krene povraćanje (ako krene)?

    Jaooo, zar taj covid još postoji?? Drži se Lady!

    Rosa_s koji ti je danas tjedan dan?

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Casperka

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Rosa_s

    Jutro curkeee,

    Jucer sam bas ozbiljno mirovala. Danasnja test linija tamnija. Smeđeg traga gotovo da uopce vise nemam. Poslala sam mail ginekologu da se cujemo vezano za to. Osjetim onako neko rastezanje u trbuhu i godi mi taj osjecaj danas :)
    Nisam bas pospana ali me trazi da vise odmaram, cice bole, cigarete smrde na kilometre iako inace nisam pusila, mucnine nemam jos al mi onako nesto kuha u zelucu :D

    Vjerujem da cu ic na neki test da li nifty ili sto vec, nisam ni za ni protiv ali sumnjam da necu otic…

    Kako ste mi vi? :)


    Miruj ti i dalje radije jer ja kad sam imala smedje nakon krvarenja svaki dan u pol bi pomislila dobro stalo je a onda opet dodje. Tako sam se valjda tjedan dana svaki dan nadala da je stalo 🤣.  Činjenica je da dok mirujem sve je bolje i puno puta nam izgleda gotovo i ako nije pa bi ja npr otisla prosetat jer sam mislila da mogu i onda bi mi se opet vratilo tako da sad više ne šećem (meni su i pripisali strogo mirovanje) al  opet puno opreznije se krecem ( npr kad idem kod doktora vadit krv) nego prije bar dok su još male mrvice koje svasta može dirnut. I taj dan kad sam puno prokrvarila nisam za moj pojam imala jaku aktivnost otišli tramvajem na drugi dio grada al sjedila sam i ajde jesam zalijepila neke najlone na pod al sam mislila nes ti sta mi može napravit malo saginjanja a onda kaos. Tako da bolje da mi malo usporimo i strpimo se pa da s bebicama bude sve ok. Svakako drzim fige da sva curenje svima nama prestanu koje god da su boje 🙈.

    Što se tiče simptoma uz cicke i meni je najprije krenuo smetat dim cigareta iako ne pušim al valjda skuzila bi tuđu cigaretu na kilometre i negdje oko 6+ su mi krenuli užasno smetati parfemi po ulici/trgovini ma di god doslovno bježim od ljudi al dok sam doma kad kontroliram mirise oko mene onda drugih simptoma nema.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    IvanaH4

    I ja planiram na test, a proučit ću još koji… Oko mene su svi radili Nifty i sve je bilo u redu.

    Danas 7+2, od simptoma samo bolne grudi. Kad krene povraćanje (ako krene)?

    Jaooo, zar taj covid još postoji?? Drži se Lady!

    Rosa_s koji ti je danas tjedan dan?


    Meni je u prvoj trudnoci mucnina krenula sa cca 6, jednom sam povracala na silu koliko se sjecam i imala sam popodnevne mucnine i umor.
    I sa 12 tt je samo nestalo i sve super ☺️

    Da Covid je dosao na sva vrata opet.
    Ali nitko nike bas zabrinut, ja naravno jesam, ali vjerujem da ne Moze imati utjecaja.
    Tim vise cekam pregled za 10 dana….

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rosa_s

    Rosa_s

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja sam danas 4+5. Cula se s doktorom, idem 31.10. na pregled. Da, reko mi je neka spustim rucnu, ne skroz ali dosta. Planirala sam put sada krajem 10. ali mi je reko neka sacekam par tjedana i da ako je sve ok mogu kamo hocu ali sad jos neka se strpim. Sto mi je skroz ok. 

    Ja sam zatrudnila s najcudnijom ovulacijom, nisam ju niti osjetila niti me probadalo niti sam imala onaj bjeljanjak iscjedak, plus imala sam tad laganu vag. infekciju. Znaci bila sam u filmu no way ovaj put. Onda sam se bas prehladila, sinusi, temp, kasalj, cijeli paket…
    I skoro skroz zaboravila na to dok me nije par dana pred stvari pocelo tako cudno probadat dole. 

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Rosa_s

    Ja sam danas 4+5. Cula se s doktorom, idem 31.10. na pregled. Da, reko mi je neka spustim rucnu, ne skroz ali dosta. Planirala sam put sada krajem 10. ali mi je reko neka sacekam par tjedana i da ako je sve ok mogu kamo hocu ali sad jos neka se strpim. Sto mi je skroz ok.

    Ja sam zatrudnila s najcudnijom ovulacijom, nisam ju niti osjetila niti me probadalo niti sam imala onaj bjeljanjak iscjedak, plus imala sam tad laganu vag. infekciju. Znaci bila sam u filmu no way ovaj put. Onda sam se bas prehladila, sinusi, temp, kasalj, cijeli paket…
    I skoro skroz zaboravila na to dok me nije par dana pred stvari pocelo tako cudno probadat dole.


    Mi smo onda tu negdje. Da nisam radila LH trakoce ne bi ju ni ja pogodila, time sto je kasnila
    Ja sam 4+4 po O :) Meni su rekli da dodem jos prosli tj da se vidi jeli okej trudnoca, al rekla sam da cu ipak pricekati.
    Proslu trudnocu me to stresiralo…nije se culo srce, pa googlanje velicina 🙈

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rosa_s

    Rosa_s

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Lady8

    Rosa_s

    Ja sam danas 4+5. Cula se s doktorom, idem 31.10. na pregled. Da, reko mi je neka spustim rucnu, ne skroz ali dosta. Planirala sam put sada krajem 10. ali mi je reko neka sacekam par tjedana i da ako je sve ok mogu kamo hocu ali sad jos neka se strpim. Sto mi je skroz ok.

    Ja sam zatrudnila s najcudnijom ovulacijom, nisam ju niti osjetila niti me probadalo niti sam imala onaj bjeljanjak iscjedak, plus imala sam tad laganu vag. infekciju. Znaci bila sam u filmu no way ovaj put. Onda sam se bas prehladila, sinusi, temp, kasalj, cijeli paket…
    I skoro skroz zaboravila na to dok me nije par dana pred stvari pocelo tako cudno probadat dole.

    Mi smo onda tu negdje. Da nisam radila LH trakoce ne bi ju ni ja pogodila, time sto je kasnila
    Ja sam 4+4 po O :) Meni su rekli da dodem jos prosli tj da se vidi jeli okej trudnoca, al rekla sam da cu ipak pricekati.
    Proslu trudnocu me to stresiralo…nije se culo srce, pa googlanje velicina 🙈


    To sam i ja htjela izbjec i nekako mi je bilo i lakse dns kad je reko da nemam posto doc sada. Jos mi je rekao neka se vise ne testiram jer samo bacam lovu ali ne kuzi on koliko mene razveseli ona tamna linija ujutro ;) ;) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.