Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Hvala cure, sritnoo svima! 🥰

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Priključujem se. Danas 6 +1 

    Kako ste? Ja sam, osim bolnih bradavica, za sada bez drugih tegoba.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Čestitam Nana01!
    Super ako ti je pozitivan prije očekivane M. Meni je gin rekla da ne radim test dok mi ne kasni barem 5 dana… Naravno da sam svaki put radila ranije. 

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Nana01

    Sada sam definitivno sigurna🙈🥰
    https://ibb.co/BVxHj8K [ibb.co]


    Mislim da dvojbe više nema 😉
    Sretno!

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Čestitam i dobro došla! 

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rosa_s

    Rosa_s

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja sam definitivno sigurna, testirala se prije dva dana, stvari su po planu trebale bit danas. Ali me ubitacno strah da mi to sve ne prođe. Imam drugacije grcenje nego kad trebam dobit stvari, ponekad me nabija samo jedna strana, nekad sve, nekad kao mala struja da prolazi kroz maternicu i onako blago peckanje unutra. Ali def. me stalno nesto grci dole. I poceo mi je danas neki iscjedak, nazovimo ga tako, zapravo nesto onako musavo :D i taj osjecaj vlaznosti me stalno tjera da idem provjerit da li sam ipak dobila stvari. Mozda samo vi kuzite koliko sam zbunjena i preplasena sad. 

  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Cureee danas 5+6,otkucaji su tu, ali mi nije jasno kad mi kazu da mi je onaj krug u kom je plod malo veci? Zna li itko ista o tom

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Rosa_s

    Ja sam definitivno sigurna, testirala se prije dva dana, stvari su po planu trebale bit danas. Ali me ubitacno strah da mi to sve ne prođe. Imam drugacije grcenje nego kad trebam dobit stvari, ponekad me nabija samo jedna strana, nekad sve, nekad kao mala struja da prolazi kroz maternicu i onako blago peckanje unutra. Ali def. me stalno nesto grci dole. I poceo mi je danas neki iscjedak, nazovimo ga tako, zapravo nesto onako musavo :D i taj osjecaj vlaznosti me stalno tjera da idem provjerit da li sam ipak dobila stvari. Mozda samo vi kuzite koliko sam zbunjena i preplasena sad.


    Rosa probaj se opustiti, ja san imala grceve ka da ce M svaki cas ali nije dosla a svejedno sam kupila uloske, kao stize, i iznenadilo me kad sam se najmanje nadala, ali sam u glavi bila dosta opustena i nekako smirena a inace p prirodi san jako nervozna, živca a, to me cudilo, jer u pmsu san luda skroz a sad san bila mirna i jos uvik sam,

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Betty1993

    Cureee danas 5+6,otkucaji su tu, ali mi nije jasno kad mi kazu da mi je onaj krug u kom je plod malo veci? Zna li itko ista o tom


    Možda ti je ovulacija bila ranije… Super što si čula otkucaje, ja u to vrijeme još nisam. U petak idem na pregled bit će 6 + 6 i nadam se otkucajima.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Evo i mene ➕🥰
    Frisko, prvi test dva dana prije očekivane i drugi na dan očekivane odmah pokazao.
    I ja imam grčenje i ostalo…ali sve je zasad kao u prvoj trudnoci pa nisam zabrinuta.
    Nadam se da se druzimo do kraja i avima zelim školsku trudnocu i mirne misli ♥️

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.