Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Casperka i Snjezanica dobro došle. 

    Također sam na Utrogestanu, nitko mi nije spomenuo da se od njega spava, a i ne spava mi se.
    Jooj žene, želim nam mirne i blažene dane. Samo pozitivno!

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, malo sam vas citala, ja sam inace na proljetnim bebama, ali da se nadovezem na krvarenje. Imala sam na pocetku slicnu situaciju medjutim nisam krvarila nego sam imala smedji isjecak i dva odlaska kod ginekologa, isto se nista nije vidjelo bila sam bas prestrasena, a onda kad sam otisla privat na uzv sve se vidjelo i plod i srceko. Takoder sam koristila utrogestan, ja sam od njega bila jako umorna i puno spavala haha, hvala Bogu kako ga vise ne koristim nema umora s tim da nisam uopce mirovala i eto hematom je skroz nestao.
    Cure zelim vam svu srecu i uredne trudnoce. ❤️

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rosa_s

    Rosa_s

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Pozdrav cure, malo sam vas citala, ja sam inace na proljetnim bebama, ali da se nadovezem na krvarenje. Imala sam na pocetku slicnu situaciju medjutim nisam krvarila nego sam imala smedji isjecak i dva odlaska kod ginekologa, isto se nista nije vidjelo bila sam bas prestrasena, a onda kad sam otisla privat na uzv sve se vidjelo i plod i srceko. Takoder sam koristila utrogestan, ja sam od njega bila jako umorna i puno spavala haha, hvala Bogu kako ga vise ne koristim nema umora s tim da nisam uopce mirovala i eto hematom je skroz nestao.
    Cure zelim vam svu srecu i uredne trudnoce. ❤️


    A kad ti se desio iscjedak? Meni je danas bio smeđi i poslije svijetlo rozi jako malo. Testna crta mi je tamnija danas nego jucer pa sve pripisujem tom nekom sirenju na pocetku….

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Rosa_s

    Marija.1994

    Pozdrav cure, malo sam vas citala, ja sam inace na proljetnim bebama, ali da se nadovezem na krvarenje. Imala sam na pocetku slicnu situaciju medjutim nisam krvarila nego sam imala smedji isjecak i dva odlaska kod ginekologa, isto se nista nije vidjelo bila sam bas prestrasena, a onda kad sam otisla privat na uzv sve se vidjelo i plod i srceko. Takoder sam koristila utrogestan, ja sam od njega bila jako umorna i puno spavala haha, hvala Bogu kako ga vise ne koristim nema umora s tim da nisam uopce mirovala i eto hematom je skroz nestao.
    Cure zelim vam svu srecu i uredne trudnoce. ❤️

    A kad ti se desio iscjedak? Meni je danas bio smeđi i poslije svijetlo rozi jako malo. Testna crta mi je tamnija danas nego jucer pa sve pripisujem tom nekom sirenju na pocetku….


    Pojavio se nekih tjedan dana poslije pozitivnog testa.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Casperka

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Mislim da moje iskustvo tu ne može bas pomoć. I dalje imam iscjedak al moj je smedji i pripisujem to jos ostacima krvarenja od prošle subote. I ona tura prije mi je bila od kad je trebala doc menga pa nekoliko dana al je isto prije bilo krvarenje tako da meni je iscjedak nakon krvarenja. Na hitnoj su mi rekli ako se osjecam dobro da ne moram opet doc nego da mirujem i uzimam to sta su mi dali ( utrice, folnu i prenatalne vitamine). S obzirom da imam dog pregled u utorak ja cu cekat al ako tebe Rosa muci nazovi ginica u pon. Mozda nisam mjerilo jer je i meni sve novo al mene kad brine odem na pregled ( pre velik sam ziceras pa zelim imat mirnu savjest ako je nesto da sam učinila sve sta sam mogla) pa me bar malo smire iako me nekad zabrinu al s novom stvari za koju jos nisam znala 🙈. Nakon vađenja krvi prije 2 dana imam sad i novi popis: tsh 2.77 sta je za trudnice puno, šećer 6.2 sta je za trudnice puno  i neke bakterije što me čak ne čudi jer od toliko utrica, pregleda i ulozaka u zadnjih mj dana bilo bi cudno da je sve ok. Svakako ti želim da nije nista strasno i da brzo prodje. Čuvajte se ženice i hvala na lijepim željama. 🤩

    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Casperka

    Nisu mi dali da sve bude u jednoj poruci :-D (bas ne znam bit kratka 😆 ) Rekli su mi da ce mi se od utrogestana spavat međutim na mene to ništa ne djeluje u tom smislu 🙈. U svakom slučaju mislim da cure koje naprave kasniji pregled ipak preskoče jedan dio briga kad čuješ informaciju da je vidljivo samo nešto, a ostalog nema. Mislim da sam ja ipak izuzetak ( ili nas je manji broj) koji je zbog situacije kod doktora završio tako rano pa zadnjih mj dana preživio u cekanju u svakom slučaju svima nam zelim maleno zdravo društvo za nekoliko mjeseci 💝 do tad mirujem i čitam vas.


    Bok, evo i ja sam vas malo citala i kao i Marija sam na proljetnim bebama, ali me tvoja situacija mnogooo podsjeca na moju.
    Dakle, prvi put sam prokrvarila u 4+6 i to jako obilno i jos nista nisu vidili na uzv-u tada i sumnjali na pobacaj, ali srecom bili su u krivu i 2 dana nakon se u privatnika vidila GV, a tj nakon u 6.tj smo vec vidili otkucaje (predivan osjecaj)..krvarenje je bilo stalo, ostao je taj smedji iscjedak, ali 2 puta se medjutim javilo obilnije krvarenje gdje sam morala ici na pregled i srecom sve je bilo u redu uz vidljive hematome. Meni je od prvog krvarenja prepisano 3x2 duphastona sto je maksimalna doza. Jos uvijek mirujem i sada sam u 10+4 i cekam pregled koji ce umjesto 31.10.biti sada u utorak jer se jedan doktor koji je strucnjak za chorionic bumpse (koje takodjer imam) ponudio me pregledati.
    Svakako, TOCNO znam kako se osjecas jer, da, jedna sam od tih koja je do 11.tj bila mislim na cak 5 pregleda… ali sta je tu je, na koncu je bitno da je sve okej 🥰 mislim da su bebice puno jace nego mi mislimo i dobra vijest je da trudnoce s hematomima u velikom broju slucajeva zavrse super, cak i s ovim mojim bumpsima takodjer…tako da moramo obe biti jake psihicki; nije lako vidjeti krv u trudnoci ili smedji iscjedak, ali je bitno da je razlog otkriven i da taj razlog ne utjece na bebu🥰

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Casperka

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Hvala cure s proljetnog foruma sta ste podjelile svoje priče da malo unesete pozitivne vibracije među nas proljetno-ljetne i još friske trudnice.  Već volim ovu grupu 😀. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Casperka

    Hvala cure s proljetnog foruma sta ste podjelile svoje priče da malo unesete pozitivne vibracije među nas proljetno-ljetne i još friske trudnice. Već volim ovu grupu 😀.


    🤗🤗

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Casperka

    Mislim da moje iskustvo tu ne može bas pomoć. I dalje imam iscjedak al moj je smedji i pripisujem to jos ostacima krvarenja od prošle subote. I ona tura prije mi je bila od kad je trebala doc menga pa nekoliko dana al je isto prije bilo krvarenje tako da meni je iscjedak nakon krvarenja. Na hitnoj su mi rekli ako se osjecam dobro da ne moram opet doc nego da mirujem i uzimam to sta su mi dali ( utrice, folnu i prenatalne vitamine). S obzirom da imam dog pregled u utorak ja cu cekat al ako tebe Rosa muci nazovi ginica u pon. Mozda nisam mjerilo jer je i meni sve novo al mene kad brine odem na pregled ( pre velik sam ziceras pa zelim imat mirnu savjest ako je nesto da sam učinila sve sta sam mogla) pa me bar malo smire iako me nekad zabrinu al s novom stvari za koju jos nisam znala 🙈. Nakon vađenja krvi prije 2 dana imam sad i novi popis: tsh 2.77 sta je za trudnice puno, šećer 6.2 sta je za trudnice puno i neke bakterije što me čak ne čudi jer od toliko utrica, pregleda i ulozaka u zadnjih mj dana bilo bi cudno da je sve ok. Svakako ti želim da nije nista strasno i da brzo prodje. Čuvajte se ženice i hvala na lijepim željama. 🤩


    Samo miruj i bit ce sve ok ♥️
    U prvoj trudnoci sam imala hematom i bio je vidljiv prije otkucaja
    Sa 7 tt sam prokrvarila i isla na hitnu, hematoma vise nije bilo i culo se srce. Koristila sam utrogestane.
    Tsh provjeravam kod endokrinologa i za 2.77 ne bih rekla da je puno. Bas sam sa dr pricala o tome (endokrinologica) tako da samo smireno i pozitivno!

    Mene trbuh na mahove bas boli i osjecam jajnik jedan dosta.
    Malo cice…
    Kako je vama? Sad sam 4+3 po ovulaciji tj 5 po zadnjoj m.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ja sam..pa kako koji dan. Jedan dan mučnina, drugi dan me boli stomak.. i tako. Cice stalno bole i ogromne su, ali umor me ubija. Ni volje ni želje za ičim, samo legnem kad dođem s posla 😴 držim fige svima vama koje krvarite ili ste krvarile i u strahu ste za bebu..držite se 💙🙏. Inače sam sad 7+6 danas, prva kontrola prošla, čekamo iduću 3.11. Imam pitanje za vas, što mislite o nifty, veritas i ostalim testovima..? 

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.