Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Lady8

    Evo i mene ➕🥰
    Frisko, prvi test dva dana prije očekivane i drugi na dan očekivane odmah pokazao.
    I ja imam grčenje i ostalo…ali sve je zasad kao u prvoj trudnoci pa nisam zabrinuta.
    Nadam se da se druzimo do kraja i avima zelim školsku trudnocu i mirne misli ♥️


    Hvala, želim i ja tebi sve u najboljem redu 🥰

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    IvanaH4

    Betty1993

    Cureee danas 5+6,otkucaji su tu, ali mi nije jasno kad mi kazu da mi je onaj krug u kom je plod malo veci? Zna li itko ista o tom

    Možda ti je ovulacija bila ranije… Super što si čula otkucaje, ja u to vrijeme još nisam. U petak idem na pregled bit će 6 + 6 i nadam se otkucajima.


    Bit ce otkucaji, nekom prije nekom kasnije drzim fige 🥰

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Rosa_s

    Rosa_s

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Betty1993

    Rosa_s

    Ja sam definitivno sigurna, testirala se prije dva dana, stvari su po planu trebale bit danas. Ali me ubitacno strah da mi to sve ne prođe. Imam drugacije grcenje nego kad trebam dobit stvari, ponekad me nabija samo jedna strana, nekad sve, nekad kao mala struja da prolazi kroz maternicu i onako blago peckanje unutra. Ali def. me stalno nesto grci dole. I poceo mi je danas neki iscjedak, nazovimo ga tako, zapravo nesto onako musavo :D i taj osjecaj vlaznosti me stalno tjera da idem provjerit da li sam ipak dobila stvari. Mozda samo vi kuzite koliko sam zbunjena i preplasena sad.

    Rosa probaj se opustiti, ja san imala grceve ka da ce M svaki cas ali nije dosla a svejedno sam kupila uloske, kao stize, i iznenadilo me kad sam se najmanje nadala, ali sam u glavi bila dosta opustena i nekako smirena a inace p prirodi san jako nervozna, živca a, to me cudilo, jer u pmsu san luda skroz a sad san bila mirna i jos uvik sam,


    Pa pokusavam bit chill vecinu vremena :)
    Mislim da mi probadanje krene na poslu jer sjedim cijeli dan. Evo, maloprije je pocelo. Sto i ima smisla nekako da nije jednako da li sjedis cijeli dan ili si mozes prilagodit ritam.   

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Evo i mene, 7+2, danas prvi pregled, malo srce kuca❤️. Pozdrav svima ✌️

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Išla sam na pregled zbog krvarenja. Vjerojatno se hematom razlio i nema ga više, što je super.
    Čuju se otkucaji i vidi plod. :)

    Kaže gin da je embrionalna trudnoća vjerojatno manja 5 + 5, umjesto 6 + 5, ali da je sve u redu. A tako sam i mislila jer sam kasnije osjetila ovulaciju i na test mi je tek kasnije bio taman plus.

    Sad malo mogu odahnuti…

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    IvanaH4

    Išla sam na pregled zbog krvarenja. Vjerojatno se hematom razlio i nema ga više, što je super.
    Čuju se otkucaji i vidi plod. :)

    Kaže gin da je embrionalna trudnoća vjerojatno manja 5 + 5, umjesto 6 + 5, ali da je sve u redu. A tako sam i mislila jer sam kasnije osjetila ovulaciju i na test mi je tek kasnije bio taman plus.

    Sad malo mogu odahnuti…


    😍 ♥️ sada mozes biti mirna.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivonicaa

    ivonicaa

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Pridruzujem se! 🍀
    Plusic danas ➕ 

    👩: 33 🧔: 34
    9/18 E 💙
    Radimo na drugoj bebi 🤞🏻
    OTP 30.6.2023. Dolazi deckooo 😍😍
    ~ Children give importance to your life ~
    [tickerfactory.com]

  • Casperka

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice evo i mene s vama. Službeno po mengi 8+1 međutim izgleda da pravo stanje nije takvo nego 4 dana kraće pa jos ne znamo hoće li termin bit svibanj ili lipanj :).

    Kod mene je sve krenulo komplicirano pa cu opisati samo ‘kratko’ za slučaj da jos netko ima sličnu situaciju. 5 dana prije nego je trebala doc menstruacija počela sam krvarit i to je trajalo 5 dana, nije bilo jako al je bilo svih nijansi crvene i smeđe bez bolova, napravila test I dobili jako blijedu crtu za 2 dana vadila betu sam početak pa je bila 18 ( za dan i pol 43, pa za 3 dana 133, pa za tjedan dana 1090,…)budući da na pregledima nisu mogli vidjeti ništa  vadila bete neko vrijeme dok su dani bili popraceni smeckastim iscjedak. Onda je došao jedan ponedjeljak kad sam otišla do ureda i navecer opet krenula krvarit. Otišla sam na hitnu tamo je potvrdjeno da se vidi gestacijska vrećica u maternici bez ploda sta je bilo u skladu s betom od 1090 taj dan. Dali su mi utrogestane i poslali doma da cekam sljedeći tjedan redovni prvi pregled kad bi se trebao vidit plod I čuti srceko. Došao je i taj utorak ja po kalendaru 6+4 plod mini mini 1,6 mm, zv tu al otkucaja jos nema, ginic rekao da nastavim s terapijom i da se vidimo za tjedan dana. Dodje subota, a meni krene ekstra jako krvarenje (bas jako crveno i komadi), svasta nesto je ispalo iz mene, glavu obavije strah i opet hitna. Tamo su nam rekli lijepu vijest da je plod na svom mjestu i da su otkucaji tu 💞 ( po plodu taj dan 6+4 po kalendaru 7+1) međutim krvarenja povećavaju šansu za pobačajem i moram strogo mirovati. Povećali mi dozu utrogestana na 3×2 i u pon da odem na dogovoreni pregled. Došao ponedjeljak na pregledu sve ok po plodu sad 6+6,velik 8.8 mm, doma na mirovanje i u utorak na ponovni pregled.  Misle da je bio hematom koji je vrlo brzo od nastanka pukao. Ni na jednom pregledu a imala sam 4 u 3 tjedna nisu vidili hematom pa zato pretpostavljaju da je brzo puknuo.To je utorak koji sad čekamo dok evo odbrojavam 8mi dan potpunog lezanja u nadi da će sve bit u redu. Inače ovo mi je prva trudnoća i od simptoma imam samo osjetljive cicke i cmizdrim za sve sta je imalo emotivno :-D.

    [tickerfactory.com]

  • Casperka

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Nisu mi dali da sve bude u jednoj poruci :-D (bas ne znam bit kratka 😆 ) Rekli su mi da ce mi se od utrogestana spavat međutim na mene to ništa ne djeluje u tom smislu 🙈.  U svakom slučaju mislim da cure koje naprave kasniji pregled ipak preskoče jedan dio briga kad čuješ informaciju da je vidljivo samo nešto, a ostalog nema. Mislim da sam ja ipak izuzetak ( ili nas je manji broj) koji je zbog situacije kod doktora završio tako rano pa zadnjih mj dana preživio u cekanju u svakom slučaju svima nam zelim maleno zdravo društvo za nekoliko mjeseci 💝 do tad mirujem i čitam vas. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Casperka

    Nisu mi dali da sve bude u jednoj poruci :-D (bas ne znam bit kratka 😆 ) Rekli su mi da ce mi se od utrogestana spavat međutim na mene to ništa ne djeluje u tom smislu 🙈. U svakom slučaju mislim da cure koje naprave kasniji pregled ipak preskoče jedan dio briga kad čuješ informaciju da je vidljivo samo nešto, a ostalog nema. Mislim da sam ja ipak izuzetak ( ili nas je manji broj) koji je zbog situacije kod doktora završio tako rano pa zadnjih mj dana preživio u cekanju u svakom slučaju svima nam zelim maleno zdravo društvo za nekoliko mjeseci 💝 do tad mirujem i čitam vas.


    Casperka želin ti svu sriću! Budi pozitivna,ostalim novim curama također! 🥰

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.