Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Robin, meni je pritisak, a stidne usne su mi nabotile neznam kako to opisati, ima li jos netko da mu je tako…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Je li imate trudnocku inkotinenciju? Ja gacice mijenjam stoput dnevno…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Lightblue po cemu sada misle da su jednojajcani plus solo? Btw, 2 curice i decko 😍😍😍 odlicna kombinacija..
    Drago mi je da su ti nalazi super 🥂
    .
    Thinkpurple kak ide borba?
    .
    Sayuri jesi ziva, zeno? 
    .
    Ally grlim 😘 pazi se samo i miruj, vjerujem da ce bit u redu..jos malo 🍀
    .
    Ja sam ponavljala krvnu sliku i povadila si sve ostalo, Hgb 74, zeljezo 5, ostali nalazi su dobri 🙏
    Jucer primila parenteralno zeljezo, nadam se da cu kroz neko vrijeme osjetit poboljsanje…
    Od jucer me opet ligamenti kruzni zatezu, ovu noc je boljelo grozno, i ledja ubijaju..nijedan polozaj nije stimao..al dobro, cure su aktivne, rastu, moraju si mjesta napraviti.
    I slag na torti, prekjucer dosla doma nakon labosa, pas mi odbija jesti..sta se ne dogadja nikad, pa ni tad. Prepipali ga, nasao muz krpelja, veliki bijeli…odmah s njim vetu, nalazi su mu zmrdani, sve u sklopu piroplazmoze…
    Veli da smo dosli na vrijeme, dobio je odmah 2 injekcije, jucer trecu…poceo je sad jest par krekera, al i dalje je bezvoljan i uglavnom lezi..budemo ga pratili, nadam se da ce krenut na bolje 🤞🍀

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    ružica

    Robin, meni je pritisak, a stidne usne su mi nabotile neznam kako to opisati, ima li jos netko da mu je tako…


    Nabubrile? Ja se ne usudim pogledat dolje kad osjetim kakvo je pod prstima 

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Cvit

    Lightblue po cemu sada misle da su jednojajcani plus solo? Btw, 2 curice i decko 😍😍😍 odlicna kombinacija..
    Drago mi je da su ti nalazi super 🥂
    .
    Thinkpurple kak ide borba?
    .
    Sayuri jesi ziva, zeno?
    .
    Ally grlim 😘 pazi se samo i miruj, vjerujem da ce bit u redu..jos malo 🍀
    .
    Ja sam ponavljala krvnu sliku i povadila si sve ostalo, Hgb 74, zeljezo 5, ostali nalazi su dobri 🙏
    Jucer primila parenteralno zeljezo, nadam se da cu kroz neko vrijeme osjetit poboljsanje…
    Od jucer me opet ligamenti kruzni zatezu, ovu noc je boljelo grozno, i ledja ubijaju..nijedan polozaj nije stimao..al dobro, cure su aktivne, rastu, moraju si mjesta napraviti.
    I slag na torti, prekjucer dosla doma nakon labosa, pas mi odbija jesti..sta se ne dogadja nikad, pa ni tad. Prepipali ga, nasao muz krpelja, veliki bijeli…odmah s njim vetu, nalazi su mu zmrdani, sve u sklopu piroplazmoze…
    Veli da smo dosli na vrijeme, dobio je odmah 2 injekcije, jucer trecu…poceo je sad jest par krekera, al i dalje je bezvoljan i uglavnom lezi..budemo ga pratili, nadam se da ce krenut na bolje 🤞🍀


    Ajme ovo za psa, grozno! Ja se grozim krpelja i piroplazmoze, iako na svom nikad u 3 godine nisam nasla krpelja (nadam se da ce tako i ostati). Drzim fige da peso bude cim prije bolje! Vjerujem da se nece pogorsavatii.. koja je pasmina?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    AM13


    Ajme ovo za psa, grozno! Ja se grozim krpelja i piroplazmoze, iako na svom nikad u 3 godine nisam nasla krpelja (nadam se da ce tako i ostati). Drzim fige da peso bude cim prije bolje! Vjerujem da se nece pogorsavatii.. koja je pasmina?


    Hvala ti 🍀
    Mjesanac..sad mu je 11 godina, s nama je 8, udomljen iz azila. U stanu s nama, pazimo di ga secemo, i bas smo neki dan skomentirali da moramo ogrlicu kupiti vec polako, uvijek ju ima od proljeca i do sad nikad problema…
    .
    Ruzica ja preko trbusine ne vidim ama bas nista..nisam ovako dobila dojam da je nesto drukcije al nisam ziher. Sto se inkontinencije tice, ja zbog utrica od pocetka stavljam dnevne uloske, povremeno znam primjetiti i koju zutu kap, ili sa strane na gacicama ako vise hodam, valjda od znoja 🤷‍♀️
    Mijenjam nekoliko ulozaka dnevno, stalno, a gacice obavezno svaki dan, ovisno o stanju i vise puta dnevno..grozim se navlacenja neke upale i pazim da je stalno sve suho i cisto, al bez ulozaka ne mogu, dok ti utrici krenu, jednostavnije mi je njih mijenjat.

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Am13, pa da, ni ja ne gledam nego pipam, to je nabubrilo kao ne znam kakvu usporedbu dati. Je li i tebi tako?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cvit, kakve bi tek stidne usne bile da nosim trojke😂.
    Ma tu mi je i oziljak od epiziotimije s prvog poroda pa mozda to dodatno stvara dojam otecenosti i pritiska…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Cvit

    AM13


    Ajme ovo za psa, grozno! Ja se grozim krpelja i piroplazmoze, iako na svom nikad u 3 godine nisam nasla krpelja (nadam se da ce tako i ostati). Drzim fige da peso bude cim prije bolje! Vjerujem da se nece pogorsavatii.. koja je pasmina?

    Hvala ti 🍀
    Mjesanac..sad mu je 11 godina, s nama je 8, udomljen iz azila. U stanu s nama, pazimo di ga secemo, i bas smo neki dan skomentirali da moramo ogrlicu kupiti vec polako, uvijek ju ima od proljeca i do sad nikad problema…
    .
    Ruzica ja preko trbusine ne vidim ama bas nista..nisam ovako dobila dojam da je nesto drukcije al nisam ziher. Sto se inkontinencije tice, ja zbog utrica od pocetka stavljam dnevne uloske, povremeno znam primjetiti i koju zutu kap, ili sa strane na gacicama ako vise hodam, valjda od znoja 🤷‍♀️
    Mijenjam nekoliko ulozaka dnevno, stalno, a gacice obavezno svaki dan, ovisno o stanju i vise puta dnevno..grozim se navlacenja neke upale i pazim da je stalno sve suho i cisto, al bez ulozaka ne mogu, dok ti utrici krenu, jednostavnije mi je njih mijenjat.


    Bit ce on dobro, cim je poceo malo jesti vjerujem da ide na bolje! Al pazite dalje, cula sam da ih ima posvuda, meni je nedavno na kvartu uginuo pas od piroplazmoze, a setalo ga se samo po kvartu, dakle nikakav nasip ili negdje gdje kazu da ih ima vise, pa sam sad i ja cijela u strahu, stalno svog pregledavam i prepipavam. 

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    ružica

    Am13, pa da, ni ja ne gledam nego pipam, to je nabubrilo kao ne znam kakvu usporedbu dati. Je li i tebi tako?


    Je i meni je tako.. al evo jucer sam bila na pregledu, doktor nista nije rekao za to pa ocito da je normalno  al rekle su mi cure koje su rodile ili su trudne da je i njima tako, nabubreno, plavo, ljubicasto.. veca prokrvljenost pa eto.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.