Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Koje već velike bebice 🐥
    Ja budna još od 4, grozno. Baš loše spavam u zadnje vrijeme, a opet po danu ne mogu da nadoknadim. Tješim se da je samo neka faza 😂
    Sayuri kad budeš radila popis zapiši mi pregled 22.5. 
    Meni ginić 2 tjedna na go u svibnju, a prvi tjedan u svibnju nema termina. Bit će mi 7 tjedana od zadnjeg pregleda 😮 Najradije bi otišla negdje između 🤦

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Btw. Znate li možda ako netko kupuje u Bipi koliko često bude happy weekend na stvari za bebe? Bio je sad prije par tjedana pa me zanima kad se može očekivati ponovo otprilike 🙈 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Butterflyoo- za kiretazu si vjerojatno i disala na masku, ali za carski ide tubus. Carski cca 40ak min, mozda malo više sa uspavljivanjem i budjenjem.
    U bolnici sam za vikend sigurno, a kasnije ćemo vidjeti. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Evo i nas s pregleda. Cerviks 33mm, otvorena nisam. Dalje sve kao i do sad, bez previse sjedenja i bez dizanja teskog uz utrogestan.. malac je veliki, mjere su mu za 32+2, kaze doktor da mu je i vise nego dobro 😂 
    Iduci pregled 24.4. 

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Cestitam svima na dobrim pregledima! Wow neke ste vec 30.tj! Od kada cete u bolnicu na pregled? To je vec pravo odbrojavanje😁.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    cordis00

    Cestitam svima na dobrim pregledima! Wow neke ste vec 30.tj! Od kada cete u bolnicu na pregled? To je vec pravo odbrojavanje😁.


    Iskreno, nemam pojma.. nije mi jos nista rekao, mislim da se sa 37t krece? 

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Mene je moja poslala mislim s 33/34 prosli put, to mi je bilo malo bezveze, nadala sam se do 37 bit kod nje. Doduse doslo je ljeto i GO, a svi u primarnoj odu po mjesec dana pa mozda zato.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Meni je zadnji pregled kod mog ginekologa 15.5. i tad ću biti negdje 32 tjedan ako sam dobro izračunala. Sljedeći će već biti u bolnici, a kad, ne znam, naručit ću se poslije tog zadnjeg pregleda. Mislim ići opet u Vinogradsku, nemam bajno iskustvo, ali bar mi je tamo sve poznato 

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Robin_Daggers

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Moj sljedeci pregled je 25.04. i tad cu biti 36 tjedana. Uzimat ce mi bris i to je to. Vjt ce me u dnevnu naruciti s nekih 38. Nadam se do termina roditi prirodno, da ne moram opet na inducirani.
    Ja sam danas isla vec po pelene, dude neka se nadju, mrezaste gace, uloske i to jer je moj termin za mjesec i 8 dana 😱
    Sto se spavanja tice, hormoni zezaju… I meni tako i u prvoj i u drugoj trudnoci, nadam se naspavati kad se dijete rodi.
    U prvoj sam se nakon poroda tek naspavala.

    I cure jel nekoga od vas boli donji dio stomaka, posebice jedna strana? Urin mi je uredan, vec me slao doktor zbog te boli da infekciju iskljucimo. 
    I pritisak na prepone, pa to je strasno, imam osjecaj da ce mi zile u preponama puci. Cijela sam rastimana.

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Robin_Daggers

    I cure jel nekoga od vas boli donji dio stomaka, posebice jedna strana? Urin mi je uredan, vec me slao doktor zbog te boli da infekciju iskljucimo.
    I pritisak na prepone, pa to je strasno, imam osjecaj da ce mi zile u preponama puci. Cijela sam rastimana.


    Nekad znam imat kao menstrualne grceve, mozda me jednom bas nekako stislo kad sam se malo preforsirala, al uvijek sve, nikad jedna strana. Na kraju dana me simfiza zeza, osjecam se kad da cu se raspast, al to je sve normalno jer nije prva trudnoca. U prvoj su mi problemi sa simfizom tek u kasnijem stadiju trudnoce krenuli, sad vec ima koja 2 tjedna barem.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.