Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Pahuljka

    SAYuRI

    Cvitmuz otisao sa vojnim konvojem iz druge zemlje, izvlace i pomazu, kaze evo sinoc cijelu noc izvlacili, nikog zivog nisu nasli iz njegovog regiona, bas kaze da je teska situacija, placu ljudi okolo, dozivaju porodice, neki jos u delirijumu nisu ni svjesni sta se desvaa ma grozno, grozno 😫
    MareiKatebas mi je drago da je sve u redu, nece taj hematom nista bebi samo je tebe isprepadao ali eto bice dobro, slusaj samo sta su ti savjetovali 😘
    Pahuljkajes ziva? 🧐
    Ostalim curama cestitam na dobrim pregledima..
    Mene poceo svrbiti stomak zestoko, krenula koza da se rasteze ozbiljnije…. 😬

    Ziva nego sta kuco stara 🙋🏼‍♀️
    Dosla do energije pa se digla hodat. Cep u gu*u i odma vani 😂 Ovih dana nas je vrijeme posluzilo, a meni bas naumpalo mijenjati raspored kuce, a kad se vec nesto mijenja daj da se sta i novo kupi. Krenulo od sofe zavrsilo na novim tepisima, stolovima, jer pobogu stari (inace sve nove stvari uzeli prije 3 god ) nisu odgovarali ali Boze moj 🤷‍♀️. Sad dekoracije ganjam, uglavnom zanimam se enterijerom 😂
    Vidim ti na bolovanju, djecu materi a ti posteno odmori, sta ti tesko bgt 🤷‍♀️

    Ti mjenjas raspored, ja hocu da mjenjam stan ( opet 🤦🏼‍♀️), taman sto smo kupili ovaj, sad izletio veci i na lokaciji na koju dugo ciljamo, pa evo jos vijecamo hocemo li ili ne 🤪


    Oj tacno te razumijem 🤦🏼‍♀️ Nama je to bila prva tema nakon plusa na testu, dosli smo cak i do termina sa agentom, stavili sve na papir i za sad odustali. Nije da je hica a nije ni da nam se mijenja dio grada za tu cijenu. Ja ne znam jel samo to kod mene stvar ali ja uzivam u tim za nekoga “stresnim” stvarima. Tipa izbijanje zidova, premjestaj, bilo kakvi radovi me usrecuju. A najdrazi dio je potraznja za namjestajem i dekoracije 😍 i kad sve namjestim dosadi mi (kao npr sad 2 godine star namjestaj) 😂. Suzdrzavam se jos uvijek od ideje djecija soba. Vidjet cemo do kad 😂

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Nikky0407

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Jutro svima… evo da javim da je nalaz Panorame super, stiže još jedan dečko💙 … čini se da je ovo ljeto rezervirano za dečkiće 🙈… sad cekanje sljedećeg uzv-a 27.02… za sad sam super, kao da i nisam trudna, da se bar tako i nastavi🙏🏻…. nalazi pape i briseva došli uredni tako da sve ide po PS-u…. nadam se da ste i vi sve dobro, 🤞🏻☺️

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Cestitke Nikky na dobrim nalazima🥳

    Evo kod mene se vodenjak jos drzi, nema upale, nema trudova sto je dobro, al do daljnjeg je to hospitalizacija i nema ustajanja. Ne primam nikakvu terapiju, samo mirovanje i nikakvo ustajanje, i nadat se da ce vodenjak izdrzati 🙏 jedan dan je prosa, jos 137!

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    jen_dva

    Cestitke Nikky na dobrim nalazima🥳

    Evo kod mene se vodenjak jos drzi, nema upale, nema trudova sto je dobro, al do daljnjeg je to hospitalizacija i nema ustajanja. Ne primam nikakvu terapiju, samo mirovanje i nikakvo ustajanje, i nadat se da ce vodenjak izdrzati 🙏 jedan dan je prosa, jos 137!


    Drzim fige da ostane takav dokle god je moguce 💪🏼 A ti se drzi i misli pozitivno, izgurat ces ti to mama 💪🏼

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SedamOdDevet

    SedamOdDevet

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    jen_dva

    Cestitke Nikky na dobrim nalazima🥳

    Evo kod mene se vodenjak jos drzi, nema upale, nema trudova sto je dobro, al do daljnjeg je to hospitalizacija i nema ustajanja. Ne primam nikakvu terapiju, samo mirovanje i nikakvo ustajanje, i nadat se da ce vodenjak izdrzati 🙏 jedan dan je prosa, jos 137!


    Evo da te utjesim, ja sam rođena tako, mami krenuo izlaziti vodenjak u petom mjesecu trudnoće, serklaž isto napravljen, lezala u bolnici do kraja trudnoce i ja se rodila u terminu :D 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;31/st/20230611/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/2d61/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Queen_21 dobrodošli ti i bebač 😊!
    Dal se nekoj od vas desava da ima bolove baš u predjelu pupka? Evo ja sam jucer imala neko veliko spremanje buduće dječje sobe (usisavanje, nošenje stvari itd) I danas sam dosta hodala I odjednom me baš krenulo probadat iza pupka (i na dodir boli) I lijeva strana trbuha? Boli kad se okrećem, pomičem, kasljem. Već mi se to par puta desilo i trajalo jako kratko, sad me već satima boli. Lagano je krenulo slijeva širit se do stidne kosti. I dalje nisam sigurna jesu li crijeva, ili se možda priraslice od operacija rastežu. Bol od kružnog ligamenta bi više bočno trebala bit, a meni je ovo točno oko pupka. Ima li koja slična iskustva? 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    jen_dva

    Cestitke Nikky na dobrim nalazima🥳

    Evo kod mene se vodenjak jos drzi, nema upale, nema trudova sto je dobro, al do daljnjeg je to hospitalizacija i nema ustajanja. Ne primam nikakvu terapiju, samo mirovanje i nikakvo ustajanje, i nadat se da ce vodenjak izdrzati 🙏 jedan dan je prosa, jos 137!


    Drago mi je da si dobro i da ima pomaka malo! To sto nemas kontrakcije i bolove mnogo znaci🤗🤗🤗🤗🤗
    Korak po korak evo dans vec jedan dan manje🥰🥰🥰🥰🥰

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jen_dva nadam se da će odmor u bolnici pomoći i da ćete dogurati do sigurnijih tjedana. Korak po korak, dan po dan 🤞
    Meni ovu noć izbio herpes na usni i iznad usne. Izluđuje me sada. Uvijek koristim Herplex i to mi super pomaže, a sad ne smijem. Znate nešto provjereno dobro što pomaže, a smije se sada u trudnoći? 😭

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Jen_dva nadam se da će odmor u bolnici pomoći i da ćete dogurati do sigurnijih tjedana. Korak po korak, dan po dan 🤞
    Meni ovu noć izbio herpes na usni i iznad usne. Izluđuje me sada. Uvijek koristim Herplex i to mi super pomaže, a sad ne smijem. Znate nešto provjereno dobro što pomaže, a smije se sada u trudnoći? 😭


    Slobodno mozes koristiti Harplex…. Mozes i Compeed flastere, cinkovu mast. 😎

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma joj meni cinkova mast ništa ne pomaže, a za Herplex piše da se smije upotrebljavati samo kada je korist za majku veća od rizika za plod pa radije ne bih. Ovi compeed su sigurni? Nisam našla ni da se smije ni ne smije. Ići ću sad pitati u apoteku ako radi nedjeljom 🤦

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.