Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Pregled obavljen, svi troje su 9+3/7 koliko sam i trudna, šećer kaže dr Ok aliii pojavio se visoki tlak. Tako da sad i terapija za tlak povrh svega. Ja ako ću dodatno mijenjat prehranu mogu se u biljku pretvorit i ovako nikad sita. Ali dobra stvar trećinu sam odvalila i ako sve bude u redu 🤞🤞🤞🤞🤞 hospitalizacija u 28  tjednu i  sve do poroda. 

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Ikiki13

    SAYuRI



    Draga Kiki cestitke na dobrom pregledu, tebe bas posebno pratim jer smo se ganjale i po Lh temi i znas koliko mi je drago zbog tebe 😘
    Ja sam radila Qualified i jos par cura tu, ja sam prezadovoljna, konkretniji su rezultati i brzi su. Plus minimum fetalne frakcije je potreban. Ja mislim da mozes u Zg u Bio Save oni su zastupnici, imas tu na linku sve:
    https://qualified.hr/ [qualified.hr]
    Ja ti predlazem da obavezno kupis ako nesto trebas Baby Bjorn bouncer, duze ce ti koristiti od Cocoona…
    Kao nemas auto sa Isofixom onda ti baza ne znaci puno, jaje onda fiksiras pojasom… ja sam tako malu vozala na prednjem, ugasim air bag i ima na youtube tutorial kako se pravilno osigurava pojasom auto stolica…😘😘

    Daaa, kao i meni zbog tebe 🥰 jel to qualified 360° ili ovaj jos jaci paket focus?
    Pamtim onda baby bouncer, jos moram nac stogod da babe mogu kupit jer naravno jedna i druga zele nesto kupit 😂 jos sam uvjerena da je musko pa mi ni robice netriba, stvarno imam svega za troje dice, a ne jedno… Al ne bunim se, ustedit cemo za pelene 😅


    Ja sam radila Qualified 360, nije bilo potrebe za ovim jos jacim paketima,  za nasljedne bolesti, ali ti svakako izaberi sta ti zelis…sta god izaberes neces pogrijesiti…💪😘 
    A ima stvarno svega sto ti mogu kupiti, baby gym, inhalator, baby monitor, pumpa, kadica, komodica i sl… nazalost robica nije jedino sto bebacu treba a i majci 😉

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Ok znači Sinsay neću, dobro da se nisam zaletila 😅  Još da pitam za Reserved kako je za bebice kvaliteta i veličine?
    C&a, H&M  i Pepco imam u blizini pa ću baš ići pogledati ovih dana malo za gušt 💕

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Sayuri super za pregled 🥰🥰
    Lightblue koliki ti je tlak bio? Mjeris si i doma mozda?
    Ja nisam ni pitala u kojem tjednu hospitaliziraju trojke, pretpostavila sam negdje iza 26-tog 👍
    Jesi mirnija ista? 
    .
    Mene su jutros u 5h probudili jaki bolovi u obje sake, u tetivama. Nemam pojma kako, dal sam zaspala u nekoj pozi, al grozno je bolilo. Natrackala sam si deep reliefa i izmasirala si ih nekako, i uspjela natrag zaspat. 🥴
    Sad me jos desna boli kod pokreta.

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Cvit

    Sayuri super za pregled 🥰🥰
    Lightblue koliki ti je tlak bio? Mjeris si i doma mozda?
    Ja nisam ni pitala u kojem tjednu hospitaliziraju trojke, pretpostavila sam negdje iza 26-tog 👍
    Jesi mirnija ista?
    .
    Mene su jutros u 5h probudili jaki bolovi u obje sake, u tetivama. Nemam pojma kako, dal sam zaspala u nekoj pozi, al grozno je bolilo. Natrackala sam si deep reliefa i izmasirala si ih nekako, i uspjela natrag zaspat. 🥴
    Sad me jos desna boli kod pokreta.

    Draga od jednog mazanja ti nece nista biti ali nemoj vise, deep relief se bas nikako ne preporucuje u trudnoci 😘🫣

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    cordis00

    Cure cestitam na pregledima i dobrim vijestima!
    Pahuljka hvala ti, bas sam i ja gledala sta i di uzeti. Javi jesi uspjela naci otkucaje 😊.
    Ja nisam 3D/4D UZV radila ni s prvom pa necu ni sad, moja gin to nema, a ne da mi se ic privatno za to. Moj muz je mogao na preglede, snimali smo svaki UZV mobitelom, sad za drugo muz ni ne ide, a bome se ja ne sjetim snimit haha. Nema tko cuvati malu, mozda jednom kad bude beba veca pa ako dode baka u posjetu cisto da ode i vidi, njemu to ionako nije nesto preuzbudljivo.
    Meni nifty i dalje nije dosao, a prosli utorak sam vadila krv, nadam se da ce sutra doci, veci pomalo ludim.😅


    Uspjela sam naci i kvalitet zvuka je odlican, fino se to sve cuje. Potrajalo je dok sam nasla i odgonetnula sta je sta. Ali mana je sto je uredjaj za moju saku poprilicno velik i nije mi nikako zgodan za koristenje. Cudnog je oblika i dok trazim moram ga pomijerat pa mi svaki put izleti iz ruke, pa ponovo trazi. Uglavnom njegova velicina i moja omanja rucica def ne idu. A taj dio koji prenosi frekvenciju/otkucaje nije cijelom duzinom uredjaja nego na prednjem dijelu koji ja nikako ne mogu obuhvatit rukom. Tako da je velicina minus veliki. Dobra stvar je sto postoji potpuno ista mini verzija, velicine kompjuterskog misa, pa se mislim da ih zamijenim. Razlika u cijeni je 4€ i potpuno isti paket dodje. Eto ako se mislis sta i kako nadam se da ce ti pomoci 😊

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Cvit

    Sayuri super za pregled 🥰🥰
    Lightblue koliki ti je tlak bio? Mjeris si i doma mozda?
    Ja nisam ni pitala u kojem tjednu hospitaliziraju trojke, pretpostavila sam negdje iza 26-tog 👍
    Jesi mirnija ista?
    .
    Mene su jutros u 5h probudili jaki bolovi u obje sake, u tetivama. Nemam pojma kako, dal sam zaspala u nekoj pozi, al grozno je bolilo. Natrackala sam si deep reliefa i izmasirala si ih nekako, i uspjela natrag zaspat. 🥴
    Sad me jos desna boli kod pokreta.


    Tlak 170/70. Danas sam kupila tlakomjer jer mi je do sada bio 120/60. Kod mene kad je bal onda je stvarno bal.
    Jesam mirnija zbog njih ali ovaj tlak mi stvarno na sve nije trebao. Ali dobro,idući tjedan endokrinolog a iza opet bolnica trudnička.

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Cvit zao mi je, jos i to sada, najbitnije opet da je sve s bebacima dobro, a mame se nekako sa svim izbore, drzi se💜.
    Pahuljka hvala ti, onda cu i ja gledati taj manji za naruciti.
    Zaboravila sam napisati da imamo i iz lidla koji kompletic, ja sam zadovoljna s njihovom robicom, bude malo veca nego sto pise.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ne znam za točno za kvalitetu dječje odjeće iz Reserveda, ali za odraslu jamčim da je odlična. U zadnjih godinu dana samo od tamo kupujem.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Divno za dobre preglede  nadam se i da će tlak brzo otpasti s liste za brigu….
    Kad ste kod kvalitete odjeće za bebe zna li netko kakav je NEXT? Imam njih u blizini i stvarno znaju imati velike popuste, a i odjeća im je preslatka….

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.