Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Cure koje jedete voce i povrce 😂 sta jedete?
    Ja jedino sto mogu su narance… Drugo me nista ne privlaci 😶 dodem da kupim, gledam i gledam i uzmem samo narance 🍊 posto jabuke i limune povracam 😓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Jutro curke! 
    Čestitke sa dobre preglede i nalaze 😊
    Team mučnine, i ja sam još tu. Već neko vrijeme nisam povraćala ali ubiše me i dalje, navečer mi je najgore. K tome imam i neke glavobolje, upalu sinusa, više ne znam što mi je od trudnoće što od bolesti 😅
    Ja moram raditi sad koji tjedan, jedva ću nekako, i onda godišnji pa komplikacije… Odradit ću još ovaj mjesec i ožujak i ćao, ako i toliko izdržim…
    Mlađi sin me iscrpljuje, tako loše spava, noćas se npr probudio u 2, i zaspao opet tek u 5:15, a ja u 6 ustala za posao. Ako preživim do večeras ovaj dan, sebi ću se naklonit 🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ja mogu piti samo Janu s limunom, ništa drugo. Od voća mi je u početku pasala jabuka, dok ju nisam jednom povratila. Sad ju ni nacrtanu ne mogu vidjeti. Paše mi dosta drugog voća, ali uglavnom jedem banane, naranče, mandarine i kivije. Ananas npr isto ne mogu vidjeti, ne znam zašto…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Meli123

    Cure koje jedete voce i povrce 😂 sta jedete?
    Ja jedino sto mogu su narance… Drugo me nista ne privlaci 😶 dodem da kupim, gledam i gledam i uzmem samo narance 🍊 posto jabuke i limune povracam 😓


    Joj a meni obrnuto, propalo par kila domacih naranci jer ne mogu jednostavno 😄
    Kiviji idu ko ludi, kruske i banane isto.. jedva cekam proljece da krene malo i bobicasto voce, izbor zimskog voca mi nije bas. Od povrca jedem sve, a najveca sreca mi je kiseli kupus sa suhim rebrima 🤤

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    jen_dva

    Joj a meni obrnuto, propalo par kila domacih naranci jer ne mogu jednostavno 😄
    Kiviji idu ko ludi, kruske i banane isto.. jedva cekam proljece da krene malo i bobicasto voce, izbor zimskog voca mi nije bas. Od povrca jedem sve, a najveca sreca mi je kiseli kupus sa suhim rebrima 🤤


    Joooj i ja sam u domaćim delicijama, paše mi sve na žlicu i ova zimska hrana…. Ličke pole, kulenova seka, sarma, zelje i meso….  ne znam kako bi da sam imala mučnine, skidam vam kapu cure… 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Ja jedem jako puno kivija, nenormalno mi pase. I jabuke, banane i grozde (znam da mu nije sezona al ima ga u lidlu 🤪). A posto za veceru mogu samo sendvic s majonezom onda “izbalansiram” sa svjezim povrcem tipa paprika, paradajz ili rotkvice (lidl 🤪).
    Ja bi jela vise variva al imam jako izbirljivu 3godisnjakinju pa sam i time limitirana s obrocima…
    Za mucnine kuzim skroz jer mi je bilo zlo do prije cca tjedan dana ful, a pred kraj samo navecer i sad evo mucnina nema al zgaravica se javila. Uvijek nesto 🙈 Najjace mi krene ako lezim na desnom boku.
    Marei Kate sve znam… moja je bila veliki nespavac do 2.godine a i sad su nekad borbe… a ja spavam s mojom vec 2 tjedna, prvo je bila bolesna pa 100 budenja nocu, a prekjucer je zveknula glavom da smo isli na hitnu i morali ju budit svakih sat vremena da nam nesto kaze. Ja kazem da su mi to pripreme za nespavanje kad beba dode. Cisto da se naviknem na manjak sna 😅


    Moja je isto izbirljiva, povrce joj tesko ide. Od variva prolaze mahune i ricet, drugo bas i ne. Ali meni jos donekle jede ruckove, zato kod bake zeza naveliko. Kad je rucak kod bake, nista ne zeli, nista joj ne pase, samo desert ceka. 😑
    Joj bas mi je zao sto se tako udarila. Sto su vam na hitnoj rekli? Jesu joj snimali glavu ili je bio samo pregled? Imam nocne more od tih udaraca. 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Meli sad ce polako poceti popustati mucnine ne brini, Ako je bas kriticno sto je probas ovaj Vomex sto uzima Pahuljka 😉
    Pahuljka ni kuci na bolovanju ne bi bilo nekog lezanja sa dvoje djece ma kakvi 😜 Fora je sto ne mogu naci zamjenu za sebe na kratki period, posao je osjetljivog kraktera i pristup nekim podacima tako da sada nekoga ubaciti na tjedan dva je bas nezgodno, smislit cu nesto sa sefovima, sreca jedna od njih je zena pa ce razumjeti 😎 posto vidim ne mozes mesto jesti a proteini su ti sada vrlo vazni, mozes li barem jaja? 
    Thinkpurple drzim 🤞 da se mucnine ne vrate ali ne brigaj, doci ce bolovi u ledjima, zglobovima, nespavanje, pritisak i sl kasnije u trecem trimestru , mislim znas sve 😂😂😂
    Niky0407 super za pregled 🥰
    Spominjete vocke, ja i dalje ubijam kiwi, narandje, povremeno bananu, bogme i ananas u konzervi prija mi, jedva cekam jagode, tresnje, lubenicu, maline hhhjojjjj 🥰

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jutrooo ☀️
    Meni je isto u početku pasalo samo nešto nezdravo, pogotovo slano. Unazad tjedan dana su mi malo popustile mučnine pa se odmah bolje osjećam. Još su tu, ali manji intenzitet. Jedino što zadnja dva dana ništa ne spavam. Lijepo zaspem dok ne moram na wc i onda gotovo, zaspati nikako. Jučer sam u 4 ujutro gledala robicu jer nisam znala šta bi sama sa sobom 😆
    .
    Od hrane pokušavam jesti sada što bolje, ali stalno me vuče na slatko. Od voća jedem banane, kivi, mandarine, šumsko voće i cijedim si sok od naranči i limuna. Povrća jedem dosta za ručak, za večeru baš i ne. 
    .
    Mi smo za vikend rekli najbližima lijepe vijesti. Svi su se baš veselili i bilo im drago. Već smo dugo zajedno, a i u braku pa im već bilo čudno ono kad ćemo više 😅 Sad mi sve izgleda stvarnije.
    .
    I imam osjećaj da mi je trbuščić narastao u zadnja dva dana baš dosta. Prije sam bila stalno napuhnuta, a sad nekako drukčije izgleda, onako lijepi mali trbuščić 😆

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Kivi je number one 😄 jabuke, banane, narance, kruske, borovnice, maline (kad nadem u Lidlu), kompot od sljiva, sipak - cesto napravimo vocnu salatu pa jos i vise pojedem nego da je pojedina vocka 😄

    Joj mene neki dan primilo za kiselu repu s grahom 🤤😁

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Dok nisam krenula čitati forum već sam mislila da sam jedina kojoj se u trudnoći gadi meso. Srećom, vidim da vas ima još. Osim Poli salame, nju iz nekog razloga od početka mogu 😊. Mucnine su lagano prestale, ali me muči baš jaka napuhanost. Ima li još koja takvo iskustvo? Tipa, najbolji dio dana mi je do ručka, a nakon toga koma. Čak me i noću grčevi bude. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.