Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malacrna6

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Malacrna čestitam na dobrom pregledu 💕
    Megi samo bez panike, ne mora značiti da če odmah biti loše, možda ti je tsh tek nedavno skočio pa nije ništa naštetio. Pozitivne misli i javi se nakon pregleda 🥰

    Hvala svima na lijepim riječima, nisam htjela da se pokrene neka rasprava oko toga.
    Meni je hvala bogu smeđarenje gotovo pa i nestalo, a i bolove od jučer ujutro skoro da i ne nemam. Sad više osjetim samo kao da se nešto događa. 🤗 Pretpostavljam da sam to i više osjećala zbog smeđarenja. Naručila sam se kod privatnika kod kojeg sam i mislila voditi trudnoću. Idem idući utorak. Nadam se da ćemo tada i čuti srčeko. 🙃


    Hvalaaaa. 

    Lady8

    Cure tko je ZA da otvorimo facebook ili wapp grupu?

    Pa može mene ubija ovaj forum i pracenje istog. :-)

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Mia samo hrabro dalje 💪
    Lady ja sam za, lakše je pratiti whats up ili viber nego ovdje…

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Anam

    Pozdrav svima!
    Evo mene paničarke.
    Prva trudnoća, zatrudnila iz prvog pokušaja maltene.
    Nismo mislili da će se dogoditi tako brzo.
    Od zadnje menstruacije trenutno je 5. tjedan, 16 dana od ovulacije. Testovi pokazali vrlo vrlo slabe linije, al su pokazali.
    Na pregled ne mogu jer sam kod muža van države. Moram zvati HZZO pa pitati imam li pravo ići na preglede u drugoj državi članici EU gdje muž radi iako sam zaposlena za HR firmu i plaćam sve u Hr.
    Ima tko iskustva?
    Kad je preporuka uopće ići na prvi pregled?
    Sretno svima


    Kako ne mozes na prvi pregled? Jel ima tamo gdje je muz privatni ginekolog, vjerujem da niste u djungli.  zasto ne obavis prvi pregled kod privatnika, pa onda polako dalje, dosta zena vodi cijelu trudnocu privatno. A preporuka je ici sa nekih 6-7 tjedana na prvi pregled, s obzirom da si tek 16 dpo, ti si negdje trudna 4 tjedna i 2/3 dana… sacekaj najmanje dva tjedna pa otidji i sretno 🤞

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Daisy_88

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    evo i mene s malim updateom
    jucer bio pregled na 11+0, sve odlicno samo sto je trudnoca po UZV za 12+3 :)
    jos nismo mjenjali termin poroda, vidjet cemo na iducem pregledu, po meni nije moguce da je ovulacija bila fulana jer sam ju pratila, jedino da je bebica nesto veca :)
    kcer se rodila u 40tt sa 3900, ali vec sad vidim da je ova bebica veca od nje u tim tjednima, ali dobro, jos je prerano za takve prognoze
    malo me muci zeljezo, ali to je moja vjecita boljka, tako da ga moram pojacati i to je to

    malo sam moram priznati predahnula jer su prosli ovi najkriticniji tjedni i jer su i mucnine i umor malo popustili, ne do kraja, ali je puno lakse nego prije, jedino me glad prati konstantno i vec sam u plusu nekih 2-3 kg :)

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lady8

    Cure tko je ZA da otvorimo facebook ili wapp grupu?


    Ja sam ZA ali ne koristim ni fejs ni wapp, jedino viber…🥴

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Posaljite mi broj na ladyforum88@gmail.com
    Pa kad nas se skupi par Otvorim wapp grupu, onda cemo se samo nadodavati 😊

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja sam za viber, ali kasnije. Za sad bi još ostala ovdje jer nikome još nismo rekli jer je još rano pa bih ostala anonimna za sada :) 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Marttina

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Ja sam također za whatsapp grupu. Javim se na mail kad dođu rezultati Panorame i sve bude super. A i nismo još nikom rekli, pa ono.. Jučer bilo 2mj da znamo, čudim se sama sebi kako sam izdržala šutit 😂😂

    👱🏼‍♀️ 35 hormoni, papa, brisevi ✔ AMH 26,4
    👨 32 4mj asthenonecrozoospermia ➡️ 8mj normozoospermia
    1. IVF Petrova 🔜 9mj Menopur 225 + Orgalutran 0,25 + Ovitrelle 250 ➡️ 8🥚 ➡️ 26.9. ET 1 blastocista, 2 🐧🐧 ➡️ 06.10. ➕
    BETA 14 dnt 671.46; 16 dnt 1378.47
    1.ult 18.10. 5+5 😍🤰
    2.ult 6+4 💙

  • rora123

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Evo da se javim, jučer smo bili na pregledu i sve je super. Veliki smo 4.85cm  Naručila sam se privatno na miny anomaly 20.12. jer moj doktor nema baš najbolji ultrazvuk a voljela bi i ja vidjeti malo. Jučer smo vidjeli kako bebica maše. Čekam rezultate kombiniranog pa se nadam da ćeto biti u redu 

    👱‍♀️ 24
    🧑 25

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Daisy_88 i Rora123 cestitke na dobrim pregledima👍💐
    Daisy, bebica malo vec i to je to a zavisi i kako se namjesti, kasnije kada budu mjerili prema obimu glave i femuralnoj kosti onda ce biti sve preciznije i dosljednije 😘

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.