Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Megii

    Pozdrav cure,
    Javljam se toliko obeshrabljena saznanjem da moja situacija sa TSH dovodi do spontanog pobačaja u prvom tromjesečju. Ne da mi je visok nego puca,sutra imam pregled nakon 5 tjedana i neznam šta me čeka. Bojim se najgoreg jer sam prošlu trudnoću izgubila i sad sumljam da je to zbog toga. 😔


    Hej polako , nije nuzno nista da ce se desiti, moguce ali nije pravilo da hoce 🤗 Koliko znam problem je kad je jako visok duzi period a sto kod tebe mozda nije slucaj. Sve ce znati sutra, i drzim fige da bude sve u redu 🤞🤞 Kad preguras 12 tjedna beba svakako pocinje koristiti svoju stitnu, nema vise veze sa tvojom 🥰🥰

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Megii

    Megii

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Megii

    Pozdrav cure,
    Javljam se toliko obeshrabljena saznanjem da moja situacija sa TSH dovodi do spontanog pobačaja u prvom tromjesečju. Ne da mi je visok nego puca,sutra imam pregled nakon 5 tjedana i neznam šta me čeka. Bojim se najgoreg jer sam prošlu trudnoću izgubila i sad sumljam da je to zbog toga. 😔

    Hej polako , nije nuzno nista da ce se desiti, moguce ali nije pravilo da hoce 🤗 Koliko znam problem je kad je jako visok duzi period a sto kod tebe mozda nije slucaj. Sve ce znati sutra, i drzim fige da bude sve u redu 🤞🤞 Kad preguras 12 tjedna beba svakako pocinje koristiti svoju stitnu, nema vise veze sa tvojom 🥰🥰

    Puno mi znače ove vedre misli u mom crnjaku
    Hvala do neba na ovakvim riječima❤️❤️❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Elly94

    Elly94

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Megii

    SAYuRI

    Megii

    Pozdrav cure,
    Javljam se toliko obeshrabljena saznanjem da moja situacija sa TSH dovodi do spontanog pobačaja u prvom tromjesečju. Ne da mi je visok nego puca,sutra imam pregled nakon 5 tjedana i neznam šta me čeka. Bojim se najgoreg jer sam prošlu trudnoću izgubila i sad sumljam da je to zbog toga. 😔

    Hej polako , nije nuzno nista da ce se desiti, moguce ali nije pravilo da hoce 🤗 Koliko znam problem je kad je jako visok duzi period a sto kod tebe mozda nije slucaj. Sve ce znati sutra, i drzim fige da bude sve u redu 🤞🤞 Kad preguras 12 tjedna beba svakako pocinje koristiti svoju stitnu, nema vise veze sa tvojom 🥰🥰
    Puno mi znače ove vedre misli u mom crnjaku
    Hvala do neba na ovakvim riječima❤️❤️❤️


    Sve Ce bit u redu !!!!! Bas ovo kaj kaze Sayuri !Znam da je nekad tesko sagledati situaciju pozitivno i sve je to normalno ,ta briga….al vjerujem da ce sve bit u redu !!♥️♥️♥️♥️

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Megii

    SAYuRI

    Megii

    Pozdrav cure,
    Javljam se toliko obeshrabljena saznanjem da moja situacija sa TSH dovodi do spontanog pobačaja u prvom tromjesečju. Ne da mi je visok nego puca,sutra imam pregled nakon 5 tjedana i neznam šta me čeka. Bojim se najgoreg jer sam prošlu trudnoću izgubila i sad sumljam da je to zbog toga. 😔

    Hej polako , nije nuzno nista da ce se desiti, moguce ali nije pravilo da hoce 🤗 Koliko znam problem je kad je jako visok duzi period a sto kod tebe mozda nije slucaj. Sve ce znati sutra, i drzim fige da bude sve u redu 🤞🤞 Kad preguras 12 tjedna beba svakako pocinje koristiti svoju stitnu, nema vise veze sa tvojom 🥰🥰
    Puno mi znače ove vedre misli u mom crnjaku
    Hvala do neba na ovakvim riječima❤️❤️❤️


    Malo sam se zarovila i vidim da je puno vise pozitivnih ishoda nego negativnih, i na tvoju stranu je cinjenica je nemas krvarenje ili neke tegobe sto bi ukazivalo na probleme sa razvojem… probaj zaspati ( ako mognes uopste), ja imam dobar feeling da ce sutra bebica da mase svojoj mami 🤗🤗🤗

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anam

    Anam

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Evo mene paničarke.
    Prva trudnoća, zatrudnila iz prvog pokušaja maltene.
    Nismo mislili da će se dogoditi tako brzo.
    Od zadnje menstruacije trenutno je 5. tjedan, 16 dana od ovulacije. Testovi pokazali vrlo vrlo slabe linije, al su pokazali. 
    Na pregled ne mogu jer sam kod muža van države. Moram zvati HZZO pa pitati imam li pravo ići na preglede u drugoj državi članici EU gdje muž radi iako sam zaposlena za HR firmu i plaćam sve u Hr. 
    Ima tko iskustva?
    Kad je preporuka uopće ići na prvi pregled?
    Sretno svima

    👰29
    🤵30

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Barbi30

    Iva2

    Hannica0 👧

    Iva2

    Hvala, divne zene😍😍
    Prvi pregled je tek za 10ak dana. Prekosutra vadim drugu betu, Boze pomozi🙏🏻
    Inace imam trombofiliju pa se, nakon spontanog, uzasno bojim svih odstupanja. Ovaj put mi je doktor dao fragmin vec od pozitivnog testa.💪🏻
    Nemate pojma kako ste me smirile❤️

    Koje mutacije imate?

    MTHFR heterozigot, PAI-1 4g/4g iACE insercijsko-delecijski genotip.

    Heterozigot PAI 4G/5G -pijem Andol 100


    Ja sam na Fragminu 2500 i uzimam aktivnu folnu. To je jedino sto su mi naglasili da moram mijenjati, jer sam u prvoj trudnoci uzimala Folacin.

  • Avatar Anam

    Anam

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Problem mi je što ne želim sad dat otkaz kao, a ne znam je li bih morala. 
    Jer ja radim od doma, evo upravo radim izvan države, nikom ne smeta i sve super. Željela bih raditi do kraja ali odavde a onda me brine problem zdravstvenog. :( Ahhh. Hvala svakako na savjetu, nema druge nego zvat HZZO i probat dogovoriti nešto.

    👰29
    🤵30

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Anam

    Problem mi je što ne želim sad dat otkaz kao, a ne znam je li bih morala.
    Jer ja radim od doma, evo upravo radim izvan države, nikom ne smeta i sve super. Željela bih raditi do kraja ali odavde a onda me brine problem zdravstvenog. :( Ahhh. Hvala svakako na savjetu, nema druge nego zvat HZZO i probat dogovoriti nešto.


    Ako firma nema problem s tim da sjediš van HR i radiš onda niti ne bi trebala razmišljati o davanju otkaza. Jedino ako staviš na papir kakve financije možeš ostvarivati u toj državi (kroz porodiljne naknade) naspram ovoga što ti Hrvatska daje… mislim da postoji nekakvo EU osiguranje i da ne bi trebalo biti problema s pregledima vani. 
    Sretno i dobro nam došla 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Cure tko je ZA da otvorimo facebook ili wapp grupu?

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Malacrna čestitam na dobrom pregledu 💕
    Megi samo bez panike, ne mora značiti da če odmah biti loše, možda ti je tsh tek nedavno skočio pa nije ništa naštetio. Pozitivne misli i javi se nakon pregleda 🥰

    Hvala svima na lijepim riječima, nisam htjela da se pokrene neka rasprava oko toga. 
    Meni je hvala bogu smeđarenje gotovo pa i nestalo, a i bolove od jučer ujutro skoro da i ne nemam. Sad više osjetim samo kao da se nešto događa. 🤗 Pretpostavljam da sam to i više osjećala zbog smeđarenja. Naručila sam se kod privatnika kod kojeg sam i mislila voditi trudnoću. Idem idući utorak. Nadam se da ćemo tada i čuti srčeko. 🙃

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.