Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Buhaca

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    cordis00

    Evo mi iz druge viroze ovaj mjesec. Vrtic gotov za ovu sezonu i stigli smo na more. Malu muce zubi, svakih 30min se budi. Ne bi rekla ni da je regresija nego bas zubi, doslovno druga viroza i odmah na nju zubi krenuli. I dalje smo na 2 donja, a gore se 3 bijele kao da ce sutra izbit. Premoreni smo, jedva cekamo da ti zubi vise izbiju da dode malo mirnog perioda. Bas nam treba.
    Evo ja na kavi solo, dosla moja sestra pa curke cuvaju ona i druga baka, ja malo uzivam sama u kaficu😁.


    Hvala ti. 
    Nadam se da ste sa virozama završili za ovu godinu. Dosta je bilo. Zaslužile ste predah i odmor od njih. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Buhaca žao mi je zbog mame. Vjerujem da ti nije lako. Ja sam se malo makla od svega jer nam je prosla godina dana od pocetka cijelog mog sranja i jednostavno se svaki dan prisiljavam funkcionirati i ne plakati ko kisna godina. Svi oko mene su fokusirani na krstike i prvi rockas a prvu curku kao da su zaboravili. Ono puf uzaborav

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Lightblue

    Buhacažao mi je zbog mame. Vjerujem da ti nije lako. Ja sam se malo makla od svega jer nam je prosla godina dana od pocetka cijelog mog sranja i jednostavno se svaki dan prisiljavam funkcionirati i ne plakati ko kisna godina. Svi oko mene su fokusirani na krstike i prvi rockas a prvu curku kao da su zaboravili. Ono puf uzaborav


    Ne mogu ni zamisliti koliko ti je teško. Znam da svi kažu život ide dalje, ide ali to ne znaći da i dalje ne boli, da se sve zaboravilo. 
    Šaljem veliki zagrljaj 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Lightblue - u svojoj okolini imam ženu koja je prošla sličnu stvar kao i ti(priije par mjeseci). Nosila je trojke i, nažalost, jedno dijete izgubila vrlo rano. Isto je se često sjeti (isto curica) i jako joj je teško. Ponekad joj je teško biti u potpunosti sretna sa svoje druge 2 cure jer ima na taj način osjećaj da je treću izdala/zaboravila. Hoću reći, cijeli taj spektar emocija je normalan. Imala si izrazito težak kraj trudnoće i porod. U momentu kad si bila najranjivija si doživjela najveći šok i traumu koju niti jedna osoba ne bi trebala doživjeti. S obzirom na brigu o druge dvoje djece nisi stigla to ni isprocesuirati kako treba. Daj si vremena, isplaci se kad god ti dodje. Ako ti dodje da budeš ljuta, budi. Ali vjerujem da nitko u tvojoj okolini nije zaboravio na treću curu, samo biraju ne misliti o tome jer je tako lakše. A i vjerojatno se žele skoncentrirati na ono lijepo što je iz svega izašlo, a to je ovo dvoje djece koje su sad s vama. Proslavi i rodjendan i krstitke s punim srcem, jer i ti, i muž i tvoja djeca to zaslužujete nakon svega. Sjeti se onih dana kad si strahovala da li će i drugo dvoje djece izaći iz bolnice i vidi koliko ste daleko dogurali. A tvoja druga curka vas čuva odozgo. Drzi se ❤️❤️❤️

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.