Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Thinkpurple i ja se tebe sjetim 🫠 
    Moja grize kad se glupira i nije gladna. Mi smo dojenje sveli na nocno i jutarnje, ostalo kasice. Navecer ide spavati nakon kasice, ne povezuje dojenje i spavanje.
    Cordis vi ste bili bas puno bolesni, bas ste to sve junacki prosli. Razumijem te i da se veselis druzenjima 1 na 1 s djecom. Kod mene je obrnuto, starija je zlato, a mala vrazicak. 😅
    Petrica vidim da se kod vas i dalje fino kuha. Bravo. Mi jos uvijek nismo na toj razini 🤣 prije da cemo na hrenovke i pastetu, hahah, salim se (za sad) 🫣
    Ally zavidim na izletu u opatiju. I ja bi rado negdje pobjegla, ali eto, mi kalkulirali za vikend jel cemo nekud na rucak ili naruciti, i pogodite, jeli smo doma jer bi izgorili s njima negdje. I super mi je ovo s maksimirom, treba se nekad ohrabriti. Ali ja jos uvijek biram biti doma u dvoristu nego npr otici u park solo s njima. Idemo vikendom s muzem svi zajedno, ali ovako niti stignem niti imam volje. 

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Thinkpurple isto gricne ako nije gladan i glupira se. Onda znam da nije gladan pa ga maknem s cice i nema dalje. Ako krene jako plakat onda bi ipak još i onda dalje normalno pojede jer kuži da ću mu maknut ako će to radit. To nam se događalo najviše kad su krenuli gornji zubići. Sad više baš i ne
    E danas nervozaaa. Mislim da je do promjene vremena. Čak je kratku treću dremku ubacio

    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Apoteka.hr ima popust na Novalac prenatalne i Merz vitamine ako netko koristi ☺️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    A mozda.. idu joj gornje jedinice, al ipak mislim da zafrkava jer mi se smije. Tocno cica i promjeni ritam cicanja, napravi pauzu, nasmije se i ugrize 🤦‍♀️ nije da ono zulja desni 😫 
    .
    Ljetna/prijelazna vreca za spavanje dajte preporuke i velicine koje ste uzeli pliz… 
    Ja imam sad zimsku iz c&a 70cm, od do je u njoj al bude izdrzala jos kolko bude zime… a imam i ljetnu 70cm ta joj bude mala a iducu imam 100 cm, ogromna joj je… 
    .
    Mene jucer pitala neka obitelj sta da kupe maloj za 1.rodendan, kao brzo ce to… 
    Jel mozete vjerovat da uskoro krecu planiranja i proslave 1.rodendana?? Znam da imamo i predljetne bebe… robin, lightblue, afrodita… 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Koliko regresije traju? Dovoljno da me dovedu do depresije?😅
    Ja ne znam kako svoje dijete uspavat. To je tolika borba, spava joj se, ali ne. 
    A počela je brljavit i sa hranom, mislim i da su zubici.
    Ali stvarno imam jako temperamentno dijete, koje mi testira sve moguće granice 

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    thinkpurple0

    A mozda.. idu joj gornje jedinice, al ipak mislim da zafrkava jer mi se smije. Tocno cica i promjeni ritam cicanja, napravi pauzu, nasmije se i ugrize 🤦‍♀️ nije da ono zulja desni 😫
    .
    Ljetna/prijelazna vreca za spavanje dajte preporuke i velicine koje ste uzeli pliz…
    Ja imam sad zimsku iz c&a 70cm, od do je u njoj al bude izdrzala jos kolko bude zime… a imam i ljetnu 70cm ta joj bude mala a iducu imam 100 cm, ogromna joj je…
    .
    Mene jucer pitala neka obitelj sta da kupe maloj za 1.rodendan, kao brzo ce to…
    Jel mozete vjerovat da uskoro krecu planiranja i proslave 1.rodendana?? Znam da imamo i predljetne bebe… robin, lightblue, afrodita…


    Ja ti imam antipreporuku. Andybrandy naručila proljetnu sa nogavicama od muslina. Nije nikako proljetna debljine je 2 tetrice i da je samo to ostavila bi ju za lito. Međutim patent je nikakav praktički se pogledom otvara bez obzira na onu zaštitu. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Evo mi smo se već bacili u planiranje rođoša! Naručili ukrase, pronašli mjesto za slavlje, dečkima majičice prigodne. Sad tražimo papicu. Proletjelo je. Bilo je teško i dalje je teško, sve teže ali imam osjećaj da sam se već sad nekako navikla na sav taj kaos koji vlada oko nas pa me to ni ne dira tako više. Isto tako imam osjećaj da sam naučila funkcionirat s toliko malo sna da se sama sebi divim nekada. Brzo rastu i sve će to brzo proći.
    Lightblue jesi li dobila što za inkluzivni dodatak? Mi smo dobili rješenje na 432€ za svakog dečka i predviđeno trajanje 2 godine.

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Padakisa

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Thinkpurple,preporuka za ergobaby ljetnu vrecu
    Moze s nogavicama ili skroz kao vreca,ja sam Uzela velicinu L(18-36) ,a malac ima 77cm
    Pase mu taman i moc ce je koristit sve do sljedece zime
    U dalmaciji je zadnjih dana vec pocelo pravo ljeto,noci su na 17 stupnjeva i fino mu je u njoj

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    thinkpurple0

    Tonkica bas lijepo! Drago mi je da ste zadovoljni i da ste se super proveli 😊 vidjela sam na ig da vam je bilo divno!
    Ja stavrno nemam “hrabrosti” nikud… mislili smo ovaj vikend negdje zbrisat al uz njih dvije znamo da bi nam bilo samo muka jer su stvarno nepredvidive.
    Evo mala se nakon 5,6 dobrih dana i rutine opet pocela rano buditi i evo vec smo na 1.spavancu. A bila je jos nocas budna od 1.30-3.30. Evo neznam gdje grijesimo al sta god smo probali ona se vrati nazad na svoje.
    Jucer je izbila gore jedinica, neznam jel do toga… al evo, nikako na zelenu granu s tim spavanjem. Bas me to frustrura jer nikako neki ritam i tempo dana imat.
    Kak vi koje imate jos i starije dijete? Kome podredujete raspored? Meni je koma kaj imam fiksno vrtic od 8-12… evo danas ju nebi uspjela odvest u vrtic jer je mala zaspala. A nekad spava i u pola 12 i nebi ju stigla pokupit. Tak da ako je ok vrijeme moram u to doba bit s kolicima vani da odspava da stignem po stariju. Onda bi ona u park poslije vrtica a mala pak negoduje jer nece bit u kolicima, gladna je ili nesto trece… onda dodemo doma starija je gladna, pa daj njoj jest, pa bi mala.vec opet spavala, a mama, mama ne stigne ni sjest ni jest ni wc obavit 🤦‍♀️
    Evo, sorry na kukanju al evo, neznam…


    Joj kužim te skroz s tim rasporedom🤯
    Napravim kako uspijem i kako koji dan. Nekad spavanje bude u kolicima da starija bude vani, nekad pojedemo i ručak u padelici pa jede u parku, nekad starija čami cijeli dan doma ako manji nije za van i tako.
    Meni je dobro što je mogu pokupiti bilo kada između 2 i pol do čak 5 iz vrtića iako uvijek idemo oko 3 i pol, ali ne moram biti skroz fiksna.

    Tonkica, svaka čast za putovanje, mi se nikad nismo s djecom usudili avionom ali otkad je starija bila bebica uvijek zujimo posvuda, nju u nosiljku i obišli smo puno mjesta i gradova.
    Ali sad s njih dvoje smo.išli u Amarin i mislim da će mi svako sljedeće putovanje dok su maleni biti tamo ili barem negdje slično jer nemam više živaca za planiranje ni hendlanje dvoje djece posvuda. Možda da je starija malo suradljivija, ali ona je u stanju napraviti doslovno bilo što da istjera svoje i ne da mi se natezati.
    Ali slažem se, uspomene su divne🙂

    2019.🦄
    2023.🦁

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Miracle, suosjećam s nespavanjem, mi i dalje svoje bitke vodimo. Dvije noći spoji nekoliko sati i ponadaš se da je to to i onda kao da te čuje, opet počne zaje****

    Cordisoo, totalno se slažem za todlere i tantrume. Naravno da su bebe same po sebi zahtjevne ali beba ti neće zafitiljiti čarape preko prostorije jer joj šav ide ukoso ili imati slom živaca jer je htjela veliku a ne malu žlicu..
    Ili my personal favourite; pogleda te i kaže NEĆU. 
    Obuci se, NEĆU. Moramo krenuti, NEĆU. Izađi iz auta, NEĆU.
    Pospremi igračke, O HELL NO.

    I tako, kužite me

    Nama je veliki prvi rođendan za 20 dana, pojma nemam što ćemo ni gdje ćemo.. ne znam da li ima smisla naručiti kakvu dekoraciju s Temua, hoće li stići?

    E da, mi opet bolesni.
    Sad imamo: starija bronhitis od alergije i petu bolest, malac slinav ko puž i kašlje, par puta povraćao, mene je proljev da me prostite danas smatrao, zasad još muž odolijeva i brine o svima nama.

    2019.🦄
    2023.🦁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.